Yüzbaşı
08 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
34 üye
Görüntülenme
Toplam: 83 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Altı yapı olmayan yerde superonline superbox alrernatifi taahütsüz iss varmı ? Uygun ve güzel kotalı vınn tarzı oluşumlarda kabulümdür...
Drow BOW: 45tl Tradable

IMMORTAL TREASURE I
- Mask of Mortis x5 (Dead Prophet) => 7TL
- Tormented Crown x6 (Leshrac) => 7TL
- Dread Requisition x6 (Lifestealer) => 6TL
- Latticean Hierarchy x6 (Nyx Assasin) => 6TL
- Infernal Menace x6 (Centaur Warrunner) => 6TL
- Flight of Epiphany x6 (Skywrath Mage) => 6TL

- Judgement of The Fallen (Earthshaker) => 40TL
- Golden Dread Requisition (Lifestealer) (Very Rare) => 40TL
- Golden Flight of Epiphany (Skywrath Mage) (Very Rare) => 35TL

IMMORTAL TREASURE II
- Umbral Glyph x4 (Warlock) => 7TL
- Chalice of Ix'yxa x4 (Pugna) => 7TL
- Twilight Schism x4 (Luna) => 6TL
- The Gates of Nothl x4 (Dazzle) => 6TL (x1 SATILDI)
- Rectifier x4 (Timbersaw) => 6TL
- Fortune of the Five Houses x4 (Grimstroke) => 6TL

- Horns of the Betrayer (Lion) (Rare) => 30TL
- Golden Rectifier (Timbersaw) (Very Rare) => 40TL
- Golden Twilight Schism (Luna) (Very Rare) => 40TL

Ödeme ve İtem teslimi
Enpara,yapıkredi,Halkbank,ziraat bankasına EFT olarak alıyorum. İtem teslimi ancak hediye yoluyla olduğu için Steam'de bir ay arkadaş kalmamız gerekiyor. 1 ay sonrasında hediye yoluya veriyorum itemi.
1 ay bekledikten sonra almaktan vazgeçenler oluyor ve bu süreçte diğer alacak kişileri reddediyorum. Bu yüzden ancak parayı peşin aldıktan sonra itemi sizin için ayırtıp süre dolunca teslimini yapıyorum.
Toplu alım olursa indirim yaparım.

Referanslarıma bakınız . 6-7tl item için birbirimizi üzmeye gerek yok . Herkese ii dotalar ...
https://steamcommunity.com/id/Dr_Nike_Kaddafi/
Silinebilir ...
3 ay önce aldığım Canon İ-sensys MF231 toner hatası vermeye ve bi kısmı silik çıkarmaya başladı ...
orginal ve muadil toner önerileriniz lazım...

bu ürünü kullanan veya bu işi yapıp bilgi sahibi olanlar ulaşırsa sevinirim ...
Kardeşim tercih dışı Bitlis/Hizan'a atandı. Mekan ve durum ile ilgili bilgi almak için iletişime geçilecek forumdaşlar aranıyor ...
iş yerinde kullanılmak için yazıcı , tarayıcı fonksiyonlu alım yapılacaktır.
Günde 10-50 arası çıktı alınmaktadır.

Tavsiyelerinizi bekliyorum...
5-10 gündür lazer yazıcı ihtiyacı oldu.
Günde 20*30 sayfa çıktı alıyorum bazen 10 bazen 100 aldığımızda oluyor ....

Hp Laserjet Pro M130a model en mantıklı gibi geldi kullanan bilen maliyetlerini çıkarabilmiş birileri varsa yorumlarınız benim için değerli.

Ben olsam kesinlikle şu modeli alırım diyen varsa link ve + - leri ile paylaşabilir ..

indirim bitmiştir...
KONU TESELLİ İÇİN DEĞİL YARDIM EDECEK VARSA GARANTİYE BOŞUNA GÖNDERMEMEK İÇİN AÇILMIŞTIR!!!!!!

Forumdan maalesef bir dolandırıcı bana
6700k + Asus maximus VIII gene + 16gb ddr4 3200mhz corsair ram sattı.

Ürünleri kasada kurdum çalışmadı...
Uzay kurulum attım çalışmadı.
sadece anakart+cpu+1 modul ram(clear cmos yaparak 2 farklı ram tüm slotlarda tek tek denendi) + psu bağlantı kabloları 8 , 24 lük anakarta bağlı ekran + hdd + stok fan(her şekilde denedim stok fanı tam oturmuş gevşek, yarım macunlu, cpu fansız..)

Marş basmıyor gibi elektrik geliyor 1 sn sonra kapanıyor.

Skylake veya Kaby lake sistem lazım parçaları tek tek deneyip hangisinde sıkıntı var diye.

Bi nevi hasar tespiti için yardıma ihtiyacım var.
Muğla da yaşayan forumdaşlardan yardım beklemekteyim..

Arkadaşın kasasından rahatsız edici bir ses geldiği için açtım temizledim macun değişimlerini yaptım kapadım.
Sistemden gelen ses %30 azalsada hala rahatsız edici seviyede ve en fazla cpu fandan ses gelmekte 92mm oldugu için 4pin fan bulup biostan hız ayarı yapmak imkansıza yakın.
Hemen cpu cooler değişecek bütçeside yok. Anakarta ellerken kuzey köprüsünün ciddi derecede sıcak olduğunu saptadım.

Anakart model: ASUS P8H61-M PRO ...

Anakartın kuzey köprüsünün sıcak olması ne anlama gelir? Anakart ölmüşmüdür? Nasıl düzelir_?
Hakkında
Meslek: DOKTOR
Forum İmzası:
OYUN VEYA İTEM SATTIĞIM ÜYELER
Drmel , Hawk-Claw , Markus Schulz , arasmustafaoglu , grkcm , Takumi , cikitare , black37 , Keanexx , Cr!M!N4L , Frobisher , Bu bir kullanıcı adı , MyReSPeT , lp.papercut , Winston Blue , Yaşayan Canlı , quarters , Degisik Kahya , Dark_Stone_TR , roebenewa , berkke , Gargemelus , yusufahmet16 , dr.halil , TR_LegendOfWar , slckssmz , Grain35 , slajer, Yggdrasil , dunklerpaladin , Kael_ , Blasted35, demirkaanersin , capcup74 , Arthionnn , SchwarzMoto , xVengeance , capcup74 , Leeroy Genghis , mustafa982 , fat33 , DoDoking , anorexia , Crashlone , Psicolog , QarekTyphon , AurumLuna , hsnpyn11111 , Gold D. Roger , Mckenziee , Markus Schulz , Ŀeoп , judge1986 , GuitarxtanbuL , Leeroy Genghis , Kronoss2510 , ExMilitary , Jellal Fernandes , Unshaken Darkness , GuitarxtanbuL , John Constantine

Dr_nike_kaddafi
Forum İkinci El İmzası:

Dr_nike_kaddafi

OYUN VEYA İTEM SATTIĞIM ÜYELER
Drmel , Hawk-Claw , Markus Schulz , arasmustafaoglu , grkcm , Takumi , cikitare , black37 , Keanexx , Cr!M!N4L , Frobisher , Bu bir kullanıcı adı , MyReSPeT , lp.papercut , Winston Blue , Yaşayan Canlı , quarters , Degisik Kahya , Dark_Stone_TR , roebenewa , berkke , Gargemelus , yusufahmet16 , dr.halil , TR_LegendOfWar , slckssmz , Grain35 , slajer, Yggdrasil , dunklerpaladin , Kael_ , Blasted35, demirkaanersin , capcup74 , Arthionnn , SchwarzMoto , xVengeance , capcup74 , Leeroy Genghis , mustafa982 , fat33 , DoDoking , anorexia , Crashlone , Psicolog , QarekTyphon , AurumLuna , hsnpyn11111 , Gold D. Roger , Mckenziee , Markus Schulz , Ŀeoп , judge1986 , GuitarxtanbuL , Leeroy Genghis , Kronoss2510 , ExMilitary , Jellal Fernandes , Unshaken Darkness , GuitarxtanbuL , John Constantine

Dr_nike_kaddafi
Hakkımda:
İNSAN NE YAPARSA KENDİNE YAPAR, İSTEMESEKTE BENCİLİZ ESASINDA, EMPATİ DE İYİDİR ASLINDA ARADA DENEMEKTE FAYDA VAR...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
iPhone x
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
Doktorum60
TV
TV
Klima
GREE
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
REEDER
Notebook
Dell
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Kulaklık - Amfi
Corsair carbon 2 wifi
Basketbol
Galatasaray
İşlemci
Intel 7700k
Anakart
Gigabyte z170 Gaming 7
Sabit Disk
Samsung 960pro 512gb
Ekran Kartı
Evga Ftw3 gtx 1080ti
Modem
Airties
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.463
İkinci El Bölümü Mesajları: 553
Konularının görüntülenme sayısı: 157.626 (Bu ay: 237)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 300 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.