Şimdi Ara

Oyunlar içinde yaptığınız takıntılı hareketler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
2.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet sizlerinde benim gibi oyunlarda takıntılarınız var mı?. ilk örnek benden gelsin black ops'da örneğin elimde mp5k var mermi durumu 30/90 ilk adamı öldürdüm durum: 04/90 reload ettim durum: 30/64 bir zaman sonra farkına varınca takıntı gereği mermi sayısını yuvarlıyorum.(4 mermiyi boşa sıkıyıorum.

• 4 mermi ile zaten adam mı öldürmeyi planlıyorsunki ( mp5k ile headshot olmadan )

Bende takıntı şu her adam vurunca reload yapıyorum mermi sayısı 20 bile olsa :D
  • Ben tek mermi sıksam bile şarjör değiştiriyorum alışkanlık oldu bunun yüzünden öldüğüm anlar olabiliyor.
  • Ben bazen oyunda cok az mermi kalmisken reload etmeden ates ediyorum olur mu olmez mi riski var o heyecen yapiyor.Birde fifada keskin donus yaparim antremanda kaleciye kosarim don anda doner st cekerim adami yere dusurerek gol atmaya calisirim ama takinti degil bu eglencesine.
  • GOW 3 gibi oyunlarda gideceğim yere zıplayarak giderim.Hiç yürümem
  • ben 1 mermi bile sıksam şarjör değiştiririm bunun yüzünden de genelde reload yaparken ölüyorum.
  • GTA4 oynarken arabanın kapısını arabayı sarsarak kapatmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reticlum

GTA4 oynarken arabanın kapısını arabayı sarsarak kapatmak.

Haha aynen bu güzel oluyor :D Drift yaparken tüm kapıları kapatmak

Cod Bf de de öyle genellikle Reload yaparken ölüyorum

Ekrem aynı senin durum ya :D 1 mermi bile sıkınca değiştiriyorum bide BF de Medic uzun süre değiştirince mermiyi kesin ölüyorum
  • Bende fps'lerde adamı öldürünce gidip bide üzerine sıkmassam rahat edemem
  • quote:

Aynen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Haha aynen bu güzel oluyor :D Drift yaparken tüm kapıları kapatmak

Cod Bf de de öyle genellikle Reload yaparken ölüyorum

Ekrem aynı senin durum ya :D 1 mermi bile sıkınca değiştiriyorum bide BF de Medic uzun süre değiştirince mermiyi kesin ölüyorum

Şarjör değiştirme olayı global bir takıntı zaten. O el reload tuşuna illaki gidiyor.

• her kill'den sonra mermi değiştiriyorum ve bunu KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN sleight of handpro kullanın çok işe yarıyor
  • killzoneda şarjör bitecekken yeni şarjör takmak yerine gerisini adamın üstüne boşaltmak
  • Araç kullanırken sağ analogla arabanın etrafında dönerim, arabayı incelerim..
    Adventure oyunlarında genelde oyun bana ne kadar alan verdiyse heryeri dolaşırım gezerim.
    Gta oyunlarında en uç bölgeleri noktaları dolaşırım.
    Ara videoları asla skiplemem geçmem
    Her oyunda önce menüyü incelerim kontrolleri ayarlarım.
    Fps oyunlarında çok pusarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 7 Eylül 2011; 19:57:27 >
  • Gizlilik,her oyunda yavaş yavaş,pusa pusa gitmek:) Yapılsa fifa'da bile yapacağım heralde:)
  • her adam öldürünce şarjör değiştiriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Araç kullanırken sağ analogla arabanın etrafında dönerim, arabayı incelerim..
    Adventure oyunlarında genelde oyun bana ne kadar alan verdiyse heryeri dolaşırım gezerim.
    Gta oyunlarında en uç bölgeleri noktaları dolaşırım.
    Ara videoları asla skiplemem geçmem
    Her oyunda önce menüyü incelerim kontrolleri ayarlarım.

hepsi doğru takıntılar oyundan alınan zavki en üst seviyeye çıkıyor. ben ise illa skiplicem dayanamıyorum.hele hele o oyunda uzun yüklemelar varsa...

• quote:

Orijinalden alıntı: Geralt the Witcher

Gizlilik,her oyunda yavaş yavaş,pusa pusa gitmek:) Yapılsa fifa'da bile yapacağım heralde:)

Kesinlikle aynıyız,BF 1943'te haritaları geziyorum gibi hissediyorum.Ha tabi bu gezmelerim adam vurmama engel değil,bölümde genelde puan bazında veya kills bazında ilk 3 e girerim
  • Bir oyunda ıvır zıvır birşeyler kaçırdım korkusuyla aynı mekanda uzun süre seyirtirim çoğu zaman.
  • Mekanlarıın her deliğine girer her yere tuşlarım ( boşlukta dahi tuşlayarak giderim , ff7'de her yerde item bulma özelliği var mesala denk gelirse addect effect materiasını öyle bulmuştum sonra aradım nerden buldumu buldum :)) her adamla mutlaka konuşurum ( 10 kere yada 100 kere , örneğin ff10'da Wakkanın mekanında ki sahilde oyun oynayan kırmızılı çocukla 10 kere konuşursan item veriyor :)) ve ayrıca her save'de kesinlikle save ederim..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.