Şimdi Ara

Overwatch (Blizzard & PS4 Anakonu) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
678
Cevap
11
Favori
22.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece Bastion skini düştü bu etkinlikte sanırım 3k bayılıp alıcaz.
  • Mei, Genji ve Tracer skinleri düştü. Bir kaç tane de dance emote düştü ama hala Soldier 76 skini düşmedi
  • Ohhh beee Nihayet etkinliğin son gününde Soldier 76 skini de aramıza teşrif ettiler
  • Indirimdeyken kacirdim simdi ucuza alacak yer ariyorum :/ Var midir bildiginiz bir yer? Veya ne zaman indirim gelir tekrardan?
  • Tahminimce sonbahara kadar bir daha indirim görmez diye düşünüyorum ama gene de takipte kal dostum. Ne zaman ne olacağı belli olmuyor.
  • Şu oyunda en büyük sıkıntı takım yoksa oyun mahvoluyor.minimum 3 kişi olacak bir takımdaki stressiz bir oyun oynanabilsin.
  • ecelnico kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum. Takım yoksa stres seviyesi biraz yüksek oluyor maçların. Bazen kötü olduğunuz rol açıkta kalıyor ve takım bütünlüğünü bozmamak için mecbur o rolü oynamaya çalışıyorsunuz, yani en azından ben öyle oynamaya gayret gösteriyorum. Ama bazılarının umrunda dahi olmuyor ve kafasına göre seçiyor.

Benim en sinir olduğum kitle premade girip saçma sapan hero pickleyenler. Örneğin adamlar dört kişi giriyorlar ve Tracer, Pharah, Junkrat ve D. Va alıyorlar. Yahu kardeşim siz oyuna girmeden önce iletişim kurmuyorsunuz. Takımınıza gelecek olan diğer iki kişiyi göz ardı edip sizin healer, tank, dps paylaşımını yapmanız lazım. Ondan sonra diğer iki kişi de size uygun pickler seçsin. Hadi ben böyle durumlarda healer alıp elimden geleni yapıyorum ama bazen görüyorum diğer pick çok alakasız bir hero seçiyor ve saçma sapan bir takım kompozisyonuyla oynamaya çalışıyoruz.

Bazen de öyle güzel ekipler geliyor ki hani diğer iki kişi oynamasa bile adamlar dört kişi o oyunun kazanıyor ama bu çok sık olan bir durum değil.

• Arkadaşlar 170 levelım, PC'de kışın aktif olarak pynuyordum tekrar PS4'den devam etme kararı aldım.

Competitive için takım arkadaşları arıyorum, şu an SR'ım 2100 , placement maçlarında biraz kanser oyunculara denk geldim, ondan biraz yerleşmem nahoş koşullarda getçekleşti.

Support, DPS, tank ne gerekirse oynarım yeter ki şöyle kaliteli oyuncularla oynayabileyim.

Oynayan arkadaşlar ulaşırsa şahane olur. Beklemedeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna yeni başladım hanzo karakteri çok hoşuma gitti çok iyi oynamasam da genelde ya elimination ya damage den altın geliyor.

osmerps eklerseniz takım da yapabiliriz.

• Indirimdeyken alamadim simdi bekle ki indirim gelsin :/
  • Oyuna 20 Haziran'da yeni harita geliyor. Bu tarz yeniliklerle ve çok sık düzenledikleri etkinliklerle oyuncuyu sürekli oyun içerisinde tutmayı iyi başarıyor adamlar

https://www.youtube.com/watch?v=JIsDXT8Xl8I
  • Arkadaşlar selam,

Bedava haftasonundan beri oyunu oynuyorum ben de. Genelde 23:00 - 02:30 saatlerinde oyundayım.

Aim konusunda harikalar yaratmasam da , oyun bilgisi ve kooperatif oyun konusunda fena değilimdir.

Mesajlardan psn lerini gördüğüm arkadaşları not ettim ve ekleyeceğim. Bu mesajı okuyan arkaşdalar da beni ekleyebilir. Başlıkta yazan herkesin hemfikir olduğu gibi , ne oynadığını bilmeyen tiplerle oynamaktansa , mümkün olduğunca tanıdığımız kişilerle oynamak oyun zevkini çok çok arttıracaktır. Bu oyunda kişinin FPS canavarı olmasına gerek yok. Takım üyeleri görevini elinden geldiğince yapmaya çalışırsa oyun hem zevkli hem de yüksek ihtimalle galibiyetle sonuçlanacaktır.

PSN: haxprocesscnk // Cenk , Yaş:32 , Şehir : İstanbul

Herkese iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi execut -- 20 Haziran 2017; 17:15:54 >
  • execut kullanıcısına yanıt
    İsten gece geliyorum bende sizinle ayni anda baslamisim gece oynayalım hocam psn id burayla ayni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilneversleeps -- 20 Haziran 2017; 17:33:35 >
  • execut kullanıcısına yanıt
    Cihazı açtığımda seni ekleyeceğim arkadaşım. 30+ oyuncular olarak yaşlanmış reflekslerimizle deneriz bir şeyler

Benim psn id: Avokog

Tek olduğum için etkinlik zamanları haricinde çok girmiyorum oyuna ama güzel bir takım olacaksa daha sık girebilirim akşamları.
  • @devilneversleeps, @reverse.angle

Teşekkür ediyorum arkadaşlar takipteyim sizleri. En kisa surede gorusmek dileğiyle oyunda...

Bosver abi ne varsa 30+ larda var. Onceki mesajlarda Blizzzard oyun yapmayı bilmiyor yazan mesajlar gordum.

Biz en azindan bunu soylemeyiz :)

• Arkadaşlar burada yazıyorsunuz beraber oynayalım ekleyelim diye fakat genelde saat 18:00'den sonra giriyorum. Eklediklerimden kimse online gözükmüyor. Gözükenlerede davet atıyorum. Gelmiyor.
    Gerçekten takım kurup oynamak isteyen varsa eklesin:
    psn:ecelnico81
    Yaş 36
    +30 :D
  • Bir sey sormak istiyorum bu oyunu kutulu bir sekilde aldigim zamanda dvd surekli takili kalmak zorunda mi oynamak istedigim zamanlarda? Su takip cikarma isini hic sevmiyorum, ps4`de yeniyim o yuzden boyle bir soru soruyorum :D
  • Evet oynamak istediğinde sürekli takılı kalması gerekli :)

• levelım 7. eşleştirme bulmakta zorlanıyor. bi skirmish geliyor 5 dakika bekliyorum. pcde böyle değildi.

acaba leveldeb kaynaklı mı? yoksa ps4 platformunda oyuncu mu yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ps4 de oyuncu sayısı nedir ? bu aralar almayı düşünüyorum. oyuna girmeye 5-10dk bekleyeceksem hiç gerek yok
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.