Şimdi Ara

Overwatch (Blizzard & PS4 Anakonu) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
679
Cevap
11
Favori
22.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ecelnico

Arkadaşlar burada yazıyorsunuz beraber oynayalım ekleyelim diye fakat genelde saat 18:00'den sonra giriyorum. Eklediklerimden kimse online gözükmüyor. Gözükenlerede davet atıyorum. Gelmiyor.
    Gerçekten takım kurup oynamak isteyen varsa eklesin:
    psn:ecelnico81
    Yaş 36
    +30 :D

Selam, oyunda keşke clan gibi bir şey olsa, psn üzerinden toplaşmak zor oluyor gibi.

arada oynuyorum, takım genelde kötü denk geliyor. 30+ konu başlığı gibi bir şey mi kursak.

psn: Rage7th
  • CANBUYUK06 C kullanıcısına yanıt
    Hayır işin kötü yanı yerleştirme maçları bunlar :) Ama mesela dün bir takıma denk geldim herkes ne yapması gerektiğini biliyordu. Böyle kişilere denk gelince de bırakamıyor insan oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mouse klavye ile oynayan var mı?
  • oyunu solo oynayarak 95 levele geldim, yerlestirme maclarindan sonra ise 2700 civari puanla plat lige atti beni. tek basima zevk almadigim icin takim arkadaslari ariyorum.

yaş 36, dps veya defans karakterleri ile oynamaktan zevk aliyorum. (soldier, tracer, pharah, hanzo) su siralar mccree ogrenme cabalarim var.
    aksamlari 20:00 - 01:00 aralarinda da musait olabiliyorum.
    eski bir tf2 oyuncusu oldugum icin fps/takim oyununa asinayim.

psn: umutavci
  • quote:

Orijinalden alıntı: serqan_

mouse klavye ile oynayan var mı?

Cok var blizzard banlayacagini soyledi ama nerden yakalayacak onlemi almasi lazimdi. Mouse klavye oynuyanlar oyunun icine ediyor

• Bu patch içeriğini bilen var mı 16gb nedir ya geldik eve oynayamıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: eren35fb

Bu patch içeriğini bilen var mı 16gb nedir ya geldik eve oynayamıyoruz.

https://oyuncube.com/overwatch-29-agustos-yama-notlari/

Sikistirma sisteminde degisiklik oldugu icin bu yama diger yamalara gore biraz buyuk olacak diye soylendi. PC`de de 6 GB. Normalde 2 gb falan gelirdi en fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KawaiiHawk

quote:

Orijinalden alıntı: serqan_

mouse klavye ile oynayan var mı?

Cok var blizzard banlayacagini soyledi ama nerden yakalayacak onlemi almasi lazimdi. Mouse klavye oynuyanlar oyunun icine ediyor

Bf1'de de çok var bariz belli oluyor.ps'in en büyük avantajlarından biri herkesin eşit olmasıydı şimdi o da yok

• Herkese Yeni actıgım Overwatch competitive ana konu baslıgına herkesi bekliyorum

https://forum.donanimhaber.com/overwatch-competitive-mode--129007312#129007312

• Herkese merhaba,

Oyun oynamaya çok vaktim oluyor. Fazlaca oyunum var ama hepsi o kadar uzun soluklu ve benim çok vaktim yok oyun oynamaya.

Paladins neymiş diye indirip oynadığımda beğendim.

Benim gibi bir iki el oyun oynayıp çıkan insanlar için bu oyun çok iyi gibi geldi bana. Doğru mudur acaba arkadaşlar ?

Bir sorum daha olacak şu an indirimde 104 lira Game of Year Edition. Daha fazla düşer mi yoksa bu fiyat iyi midir?

Üçüncü merak ettiğim nokta ise oyuncu sayısı ve genel oyuncuların yapısı nedir yani varmaya çalıştığım nokta zevk veren bir oyun mudur?

Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
  • cezager C kullanıcısına yanıt
    Bu haftasonu ücretsiz oynanabilecek.

İsterseniz deneyin bir, kendiniz karar verin.
  • Evrekas kullanıcısına yanıt
    ileride daha fazla indirim olma sansi var mıdır peki geçmişte yüzde elli den daha fazla indirime gittigi olsu mu ?

• Hocam bana da forumda bir kaç arkadaş 24 Kasımda olacak Black Friday kampanyasında belki bir tık daha uygun fiyata düşebileceğini söyledi, tabi kesinliği yok.
  • seegoo kullanıcısına yanıt
    umarim oyle olur.

sagol cevabin icin.

• Overwatch PS4 Gameplay | PlayStation Underground

• Takip. PS4'e geçeceğim PC'den.
  • Arkadaşlar Pri / Sec ya da Cift hak devreden var mi

Arıyorum ama cok da takip edemiyorum hesap satış konusunu

• Oyun PS Store'daki en düşük fiyatına düştü. GOTY olarak 89 liraya satılıyor.

Videolarını izledim, beğendim. İlk defa bu tür oynayacağım. Zamanında 9 kuruşa satılan ve buna benzeyen Battleborn'u oynamayı beceremedim. Black Friday'de NBA ve Fifa bekliyorum. Overwatch'e 89 lira verip pişman olur muyum düşüncesi var. Konunun çok aktif olmaması da acaba serverlar yeterince dolu değil mi diye düşündürdü. Ne dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Oyun PS Store'daki en düşük fiyatına düştü. GOTY olarak 89 liraya satılıyor.

Videolarını izledim, beğendim. İlk defa bu tür oynayacağım. Zamanında 9 kuruşa satılan ve buna benzeyen Battleborn'u oynamayı beceremedim. Black Friday'de NBA ve Fifa bekliyorum. Overwatch'e 89 lira verip pişman olur muyum düşüncesi var. Konunun çok aktif olmaması da acaba serverlar yeterince dolu değil mi diye düşündürdü. Ne dersiniz ?

merhaba hocam konuya bakıp aldanmayın konu pek aktif değil fakat serverlar dolu, oyun bayağı bir eğlenceli satanlar bile pişman olup tekrar aldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingShady

quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Oyun PS Store'daki en düşük fiyatına düştü. GOTY olarak 89 liraya satılıyor.

merhaba hocam konuya bakıp aldanmayın konu pek aktif değil fakat serverlar dolu, oyun bayağı bir eğlenceli satanlar bile pişman olup tekrar aldı.

Öyle gözüküyor hocam. CS Go çok beceremiyorum ama arada oynarım. 8-10 adam vursam yetiyor. Overwatch'ta single mod var mı ?

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.