Binbaşı
01 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 168 (Bu ay: 5)
Gönderileri
Mouse birkaç hafta denenmesi dışında tertemizdir kutu içeriği tam.
Fiyat 330 tl

Selamlar, imzamdaki sistemde Hyperx Cloud Alpha kulaklığını kullanıyorum. Bundan önce usb ses kartı olan Cloud 2 yi kullanıyordum ve ondan buna geçince sanki ses kalitesinde biraz kayıp yaşamış gibi hissettim. Sizce usb bir ses kartı olan Asus Xonar u3 benim için yeterli farkı yaratır mı. Yoksa msi b350 tomahawk anakartımın ses performansı yeterli midir? Yoksa tekrar cloud 2 ses kartı mı aramalıyım? Onboard ses kartlarını pek düşünmüyorum 5.1, 7.1 ihtiyacım olmadığı için o kadar bütçe ayırmaya gerek yok. Cs go, pubg, fortnite gibi online oyunlar oynuyorum.
Selamlar, imzamdaki sistemde Hyperx Cloud Alpha kulaklığını kullanıyorum. Bundan önce usb ses kartı olan Cloud 2 yi kullanıyordum ve ondan buna geçince sanki ses kalitesinde biraz kayıp yaşamış gibi hissettim. Sizce usb bir ses kartı olan Asus Xonar u3 benim için yeterli farkı yaratır mı. Yoksa msi b350 tomahawk anakartımın ses performansı yeterli midir? Yoksa tekrar cloud 2 ses kartı mı aramalıyım? Onboard ses kartlarını pek düşünmüyorum 5.1, 7.1 ihtiyacım olmadığı için o kadar bütçe ayırmaya gerek yok. Cs go, pubg, fortnite gibi online oyunlar oynuyorum.
Mouse sıfırdan farksızdır bi kaç gün denenmesi dışında kullanılmamıştır. B serisi zowienin son çıkan mouselarıdır. 3360 yani şuanda dünyadaki en hassas sensör ve hyperglide tarzı hızlı skatezlerle bir önceki ec1-a ya göre geliştirilmiştir. Üründe bu modellerin ilk üretimlerinde olan coil whine sorunu yoktur tamamen sıkıntısız bi üründür. Şuanki mağaza fiyatıyla karşılaştırabilirsiniz alana hayırlı olsun

Fiyat: 350 tl

İkiside var şuan elimde yıllardır Deathadder kullanıyorum ve shape olarak zowie daha rahat geldi ama tuşlar ve sensör olarakta razer daha iyi. İkisinide kullanmış bir varsa fikrini aöyleyebilirmi? Palm claw arası tutuyorum.
Arkadaşlar yakın zaman önce bi sistem topladım. Kasam Phanteks p400s tempered glass. 2 Tane fanı var biri ön en altta, egsoz olan da arka en üstte. Ekran kartım oyunlarda 80i görünce hava sirkülasyon problemi diye düşündüm ve kasanın ön kapağını açtım. 20 derecelere varan bi düşüş yaşadım. Şimdi ben bu kasaya nasıl bi fan eklemesi yapmalıyım ?
Bu arada sistem; Ryzen 5 1600, Mai gtx 1080 armor ve 16gb 3200 mhz ram
Arkadaşlar Gtx 1080 Armor ekran kartım var bazı oyunlarda ultra ayarlarda 80 dereceyi görüyorum. Bende Maximum sıcaklığı 75e çekerek oynuyorum arada. Bunun bi zararı var mıdır ? Performansta hiç bi kayıp hissetmedim şimdiye kadar.
İmzadaki sistemle Pubg karışık ayarlarda 70 dereceye çıkmıyor. Lol gibi oyunlarda zaten Gpu kullanmıyor bile. Ama Ultrada Witcher 3 oynarken sıcaklık 75 üzeriydi hep. Hatta bir saniyeliğine 80i bile gördüm. Grafik ayarlarının ultra olmasının GPU sıcaklığıyla ilgisi var mıdır ? Çünkü PUBG yide Ultrada oynarken daha çok ısınıyordu. FPS konusunda hiç bir sorunum yok beklentilerimin üzerinde ama sıcaklık tedirgin ediyor. Ne önerirsiniz ?
Arkadaşlar öncelikle merhaba, ryzen 1600 ve gtx 1080 li sistemi bugün topladım. Pubg deneyeyim dedim performans sorunu hissetmedim ama değerlere bakmak istedim. İlk seferinde açıldı oyun gayet iyi oynandı ama tam msi afterburnerı aktif ettim o ara crash yedim. Sonra baya bi açamadım hep crash verdi. En son programı kapayıp denediğimde girdi sonradan tekrar açtım bende değerlere bakayım diyordum şimdide mavi ekranla sistem resetledi kendini sorun nedir?
Arkadaşlar 144 hz monitörü dvi girişiyle bağladığımda hoparlörünü kullanamıyorum kullanmak için ne yapabilirim ?
Hakkında
Forum İmzası:

Msi Gtx 1080 Armor - Ryzen 5 1600 3.8 Ghz - Msi B350 Tomahawk Motherboard - Corsair 3200mhz 16gb Dual Channel Ram
Phanteks P400S Tempered Glass - Asus Vg248qe 144hz Monitor

Hakkımda:

http://i.imgur.com/Ln3vkQF.gif

"DMC Deckbow / TR"
^_^

"DMC Deckbow / TR"

Sistem ve Tercihleri
LOL
Riven
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.316
İkinci El Bölümü Mesajları: 118
Konularının görüntülenme sayısı: 70.551 (Bu ay: 28)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 307 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.