Şimdi Ara

Overwatch (Blizzard & PS4 Anakonu) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
678
Cevap
11
Favori
22.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sabaha kadar indirip 2 gün akalım şu oyunda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Overwatch un sayfasını açın psn de orada en altta ucretsız haftasonu kısmında çıkıyor 30 mayısa kadar oynanabılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bostik kullanıcısına yanıt
    Dostum bu oyun online fps. Herhangi bir single player modu yok, haliyle plus olmadan oyunu indirmenin herhangi bir mantığı yok.
  • Oyun beni nedense pek sarmadı ya, önceden lowdada olsa pc de hevesimi almışım galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield 1 artık sıkıcı gelmeye basladıda başka bi online oyuna geceyim diyorum.Bu oyuna baktım baya bi oynayanı var gibi görünüyor dünyada. Almalı mıyım sizce? oynanışı grafikleri felan hoş görünüyor.

• Hocam şuanda ücretsiz olarak oyunun tam sürümünü deneme imkânınız var. Psn den oyunu bulup haftasonu deneme kısmından indirin ve siz karar verin.

• Onu bilmiyordum söylediğin çok iyi oldu bi indirip bakayım en iyisi cok tesekkürler

• Oyunun ömrü tf kadar uzun olur mu şimdi 119*tl verip sonra oyuncu bulmamak can sıkar

Daha önce cod almıştım indirimden ama oyuncu bulamıyordu. Oradan canım yanmıştı bir kere

• Skylined kullanıcısına yanıt
    bu oyunun ömrü zamanla ölçülemez bence. seneye daha bile popüler olabilir. abd'de ligi kuruldu, gün geçtikçe daha da çok oynanacak. gerçekten keyifli bir oyun
  • Bende oyunu tavsiye ederim. Gayet eglenceli.

• Oyunu alsak bu haftasonu etkinliginde kutudan çıkan skinler kalacak mı bizde ?

• Evet kalacak. Hem kutulardan çıkan itemlar, hem de mevcut leveliniz kaldığı yerden devam edecek.
  • reverse.angle kullanıcısına yanıt
    Cyborg hanzo çıktı genjiye uğraşırken bu kutular her level atlayışta falan geliyor sanırım. Birde Anniversary olmasının sebebi nedir, şuanki etkinlik o olduğu içinmi? Başka kutu açamıyomuyuz

• Kutular her level atlayışta ve Arcade modunda haftalık 9 galibiyet alınca (her 3 galibiyete 1 kutu veriyor) geliyor.

Anniversary etkinliği oyunun birinci yıldönümü olduğu için yapılıyor ve etkinlik dönemleri sadece etkinlik kutuları düşüyor. Zaten o kutulardan normal kutularda olan itemlar da düşüyor, sadece ekstradan etkinliğe özel item gelme durumu oluyor. OW bu konuda 1 yıldır işi güzel yürüttü. Olimpiyatlara özel, cadılar bayramına özel, noele özel etkinlikler yaptılar. PC'de bayağı item biriktirdim ama PS4'te ben de bir aydır oynuyorum :)
    Bilgiler için sağol dostum bu oyunun para birimini kutudan çıkmadıkça temin edemiyoruz anladigim kadariyla

• Aynen öyle. Kutudan ya oyun içi gold çıkacak ya da sende olan item çıkıp duplicate olacak.
  • Karakter seçme ekranında sürekli hareket ediyor tuşa basmadığım halde,karakter seçemiyorum sebebini ilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • choyrn kullanıcısına yanıt
    Tuş basılı kalmış olabilir mi hocam? İkinci bir ihtimal de oyunda bug olmuş olabilir ama öyle olsa bu konu şimdiye çoktan dillendirilirdi diye düşünüyorum.
  • Oyunu bu haftasonu denedim.

Gayet eğlenceli olmuş. Özellikle kahramanları çok detaylı ve güzel çizmişler. Grafiklerde oldukça iyi. Ama 120 lira veripte bu oyunu almam. Nedeni ise halihazırda Overwatch ile aynı oyun yapısına sahip ücretsiz bir oyun olması; PALADİNS

kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Oyunun kozmetik kısmıyla ilgili herseyi açıkladınız galiba hocam tekrar teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.