Şimdi Ara

Overwatch (Blizzard & PS4 Anakonu) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
679
Cevap
11
Favori
22.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyun gerçekten çok eğlenceli.Bu arada, evet Paladins bu oyuna alternatif gibi gözüküyor ve maddi durumu el vermeyen arkadaş için güzel bir alternatif diyebiliriz fakat şahsi kanaatimce Blizzard firması ile rekabete girmek kolay iş değil ve bu da hem oyuncu sayılarına hem de oyunların içeriklerine yansıyor.
  • oyunu yeni satin alacagim. beraber oynamak isteyen yardimci olmak isteyen olursa eklerse beni sevinirim. hic bir bilgim yok ps4 pro aldim yeniyim psn:Knaudura

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paladins bu oyunun ucuz bi çakması hiç kıyaslamayın bile

• Oyunu deneme sürümünü deneyip begendim aldım. Uzun zamandır bu kadar zevkli multisi olan oyun oynamamıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecelnico

Oyunu deneme sürümünü deneyip begendim aldım. Uzun zamandır bu kadar zevkli multisi olan oyun oynamamıştım.

Yeni başladın şunu söyliyim kazandıgın zaman dünyanın en güzel oyunu kaybettiginde sinir krizlerine girersin. İlerki levellerde hak vericeksin.
  • Bende alıcam eskiden pcde iyi kotu biraz oynamistim oyuna hakimim. Haftasonu ilk basta degil ama oynadikca baya sardı yine. Alinca oynariz diyen varsa eklesin konusarak oynayalim psn: devilneversleeps

• Takım olarak oynamak isteyen varsa ekleyelim birbirimizi tek başına oynamak imkansız gibi bu o kadar çok troll varki oyunda. Çoğu kişi kill alma derdinde heal ve tank herosu bazen hiç seçen olmuyor öyle olunca maçı %100 kaybediyosun. Adam akıllı oyuncular yoksa cinnet geçirtiyor insana.

• Ben bu oyuna hem PC'de hem de PS4'te sahibim ve PS4'te kesinlikle troll oyuncu çok daha az. Gene denk geliyor mu geliyor ama diğer oyuncular doğru seçimler yapmaya çalışarak bir şekilde tolere etmeye çalışıyorlar. 4. sezonu gold rankla bitirdim, umarım 5. sezonda platinum rankı görürüm.
  • Profilimde psn id yazıyor eklerken dh overwatch yazarsanız akşamları oynuyorum.

• arkadaşlar 2 arkadaş tank & healer oynuyoruz gece 11-1 arası benim psn ereniko, eklerseniz oynarız.
  • CANBUYUK06 C kullanıcısına yanıt
    canbuyuk1907 değil mi hocam psn bende eklisiniz hiç görmedim sizi oynarken.
  • eren35fb kullanıcısına yanıt
    yok hocam ben değilim dediğiniz kişi.

• CANBUYUK06 C kullanıcısına yanıt
    tesadüfün de böylesi :D psn den de yazdım sımdı bırde sizin psn neydı bız 11-1 arası oynuyoruz tank ve healer olunca cok keyıflı oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eren35fb -- 4 Haziran 2017; 22:44:4 >
  • Her rolde oynuyorum psn: devilneversleeps

• Ranklar ne arkadaşlar? Biliyorsunuz 1000 sr'den fazla olursa ekip olarak ranked girilmiyor. Gold rank ise beraber oynayıp platinum olmak için çaba verebiliriz

edit: Bu arada mainim Soldier 76. Ayrıca Roadhog, Winston, Zarya gibi tankları da oynamayı seviyorum. Ha bir de ilginç bir şekilde rankedda Hanzo ile oynadığımda win rate'im yüksek Halbuki PC'de nefret etmiştim Hanzo'dan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reverse.angle -- 4 Haziran 2017; 23:59:50 >
  • Blizzard Allah belani versin diyecem ama su an para saymakla mesgulsün,

Bu sezonun Placement maclarini tamamladim,8 galibiyet 2 maglubiyet karsiliginda "2659" puancigi layik gördü oyuncuk..
    D.Va ile oynamama ragmen cogu macta 2 Gold ile oynadim afedersiniz malum yerimi yirttim ama karsiligi "2659" :D :D :D :D

Ranked'a girip milleti trollüyecem,zaten oyun hicbir sekilde SR olarak yükselmeni istemiyor,ilk 2 sezonda ne yaptiysan aynisini veriyor zaten bosuna oynuyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi die.Rache -- 5 Haziran 2017; 3:38:51 >

• Ps4 te pek rağbet yok ama burdan bir takım çıkar gibi. Ben genelde akşamları oynuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: die.Rache

Blizzard Allah belani versin diyecem ama su an para saymakla mesgulsün,

Bu sezonun Placement maclarini tamamladim,8 galibiyet 2 maglubiyet karsiliginda "2659" puancigi layik gördü oyuncuk..
    D.Va ile oynamama ragmen cogu macta 2 Gold ile oynadim afedersiniz malum yerimi yirttim ama karsiligi "2659" :D :D :D :D

Ranked'a girip milleti trollüyecem,zaten oyun hicbir sekilde SR olarak yükselmeni istemiyor,ilk 2 sezonda ne yaptiysan aynisini veriyor zaten bosuna oynuyoruz..

Bu oyuna ben sabah akşam sövüyorum aşırı sinir bozucu ama çok zevkli diye. Ama bu sizin mantığınız doğru değil çünkü siz yerleştirme maçlarında yine önceki sezondaki puanınıza göre rakiplere karşı oynadınız yani gold iseniz önceden gold kişileri yendiniz diye sizi master a falan atmaz zaten mantıksız olurdu.

• Haftasonu double xp etkinliği geliyor. Etkinlik bitmeden daha fazla kutu düşürmek için güzel fırsat

Ayrıca solo girince SR yükseltmek biraz şansa kalıyor, gene de PC'de ki oyuncu topluluğunu gördükten sonra PS4'te ki oyuncu topluluğu kat kat iyi geldi bana.
  • ecelnico kullanıcısına yanıt
    +1
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.