Yüzbaşı
20 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba,

A Game of Thrones Board Game Second Edition İngilizce sürümü elimde mevcut. Bilenler bilir kompleks sayılabilecek bir oyun.

İnternette türkçe versiyonun Kural kitabını aradım ancak bulamadım.

Elinde olan arkadaşlar varsa ve paylaşırsa çok makbule geçer.

Şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar merhaba,

Turknet'in 32 mbps e kadar hızlı paketini alcağım. Zaten tek tip hizmet sunuyor anladığım kadarıyla.
Bağlantı ardından bulunduğumuz bölgenin altyapısına göre hız belirleniyormuş.

http://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w8961n-300mbps-n-kablosuz-4-port-2x5dbi-antenli-wps-adsl2-modem-router-ap-p-BD501196

http://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9970-300-mbps-n-kablosuz-4-port-2x5dbi-degistirelebilir-antenli-1xusb-wps-ewan-fiber-destekli-vdsl2-adsl2-modem-router-p-BD803594

Bu iki modelin arasında anladığım kadarı ile desteklediği maksimum hız haricinde fark yok.

İkamet yerim Maltepe- Küçükyalı.

Bilgisi olan arkadaşlar var ise , bölgede mümkün olan hızlara göre , hangi modemi tercih etmem gerektiği hakkında fikirlerini rica ederim.
Kısacası Turknet altyapınız yüzünden size yüksek hız vermiyoruz derse modeme boşuna fazla para vermiş olmak istemiyorum.

Cevap için şimdiden teşekkürler.
Arkadaslar merhaba,

Elimde dentax marka danimarka mali 4 ohm front center ve rear hoparlorler var.

Bu hoparlorler giris seviyesi bir avr olan denon x500 ile surulurse sorun yaratabilirmi.

Ikinci alternatif olarak model adini tam hatirlayamadigim denon 4ohm 2x70w amfi almayi dusunuyorum.

Muzik performansi da benim icin cok onemli ancak sinema ve oyun konsolu ile kullanim icin avr ye yoneliyorum

Gorus ve tavsiyelerinizi rica ederim.

Tesekkurler
Vestel ADW 6004 Davlumbaz
Vestel AOW 6114 Ankastre ocak
Vestel AFW 601Mt Ank. Fırın
Vestel ABX-301E Ank. Bulaşık mak.
Vestel EKO8711 Çamaşır makinesi
Vestel NFK 510X Akıllı Buzdolabı.

Bu ürünleri toplu olarak tek yerden satın almak istiyorum. İstanbul Anadolu yakasında ziyaret edebileceğim , iyi teklif vereceğini düşündüğünüz Vestek bayisi varmıdır.

Ben Kadıköy çarşıda bir bayiye gittim , Liste fiyatından herhangi bir indirim yapmadı. Katalogtaki fiyat ne ise alt alta topladı.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
Arkadaşlar merhaba,

Vestel ADW 6004 Davlumbaz
Vestel AOW 6114 Ankastre ocak
Vestel AFW 601Mt Ank. Fırın
Vestel ABX-301E Ank. Bulaşık mak.
Vestel EKO8711 Çamaşır makinesi
Vestel NFK 510X Akıllı Buzdolabı.

Bu ürünleri toplu olarak tek yerden satın almak istiyorum. İstanbul Anadolu yakasında ziyaret edebileceğim , iyi teklif vereceğini düşündüğünüz Vestek bayisi varmıdır.

Ben Kadıköy çarşıda bir bayiye gittim , Liste fiyatından herhangi bir indirim yapmadı. Katalogtaki fiyat ne ise alt alta topladı.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
Herkese selam.

Babama bir telefon almam gerekiyor. 1000 TL limitle en iyi secim ne olacaktir.

Yarin almam gerekiyor. Fikri olan arkadaslardan yorumlarini rica ederim.

Herkese iyi aksamlar
arkadaşlar selam.

1 adet pepsi koduna ihtiyacım var. Sokağa çıkmaya üşeniyorum.

Varmıdır yardım edebilecek :)

Şimdiden teşekkürler
Arkadaslar merhaba

Daha onceden eminim tarisilmistir ancak bir sorum var.

Yuruyus yaparken mesafe olcmek icin eskiden sports tracker kullanirdim (iphone 3gs) ve cok sarj yerdi.

Su an 5s kullaniyorum ve m7 i kullanan adimolcer programlarini kullanayim dedim.

Ornegin cihaz bugun gun icinde 2800 adim attigimi soyluyor ki bu imkansiz.

Kendim ev icinde deneme yaptigimda bir denememde oldukca dogru olcum yaparken bir diger deneme gercekten cok cok fazla gosterebiliyor.

Bu konuda yorumlariniz nedir ? Uygulamayla alakali birsey olmadigini dusunerek yanilmiyorum degil mi , veriyi telefonun kendi saglik uygulamasindan aliyor ?

Gps kullanmadan spor mesafe olcumu yapmak hayal mi ?
http://www.n11.com/xetec-box-702xsp-2x17-cm-subwoofer-800-watt-P18230036

Arkadaşlar aracımın bagajı çok küçük olduğu için linkteki ürünü almayı düşünüyorum.

2x17 400w subwoofer dan oluşması ne gibi dezavantajlar sağlar. Fikir verebilirmisiniz.

Deneyen daha evvelden sesini duymuş arkadaşlar varsa da yorumlarını duymak isterim.

Saygılar
Arkadaşlar merhaba,

Reanult twingo araç için orta düzey birşeyler yapacağım. Roadstar 6040 amfi ve pioner 1550 teyp elimde mevcut.

Malum aracın orjinal hoparlör yeri 10 cm. 10 cm ile en iyi işi çıkarabilecek bir mid tiz takımı önerilerinizi rica ediyorum. Ben sadece m acoustic marka fiyatları 125 ve 200 TL olan iki model bulabildim.

Subwoofer olarak bagajın çok küçük olmasından dolayı alttaki linkteki ürünü düşündüm. Sub ile ilgili yorumlarınızı da bekliyorum.

http://www.n11.com/xetec-box-702xsp-2x17-cm-subwoofer-800-watt-P18230036
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 535
İkinci El Bölümü Mesajları: 131
Konularının görüntülenme sayısı: 51.681 (Bu ay: 26)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.