Şimdi Ara

Overwatch (Blizzard & PS4 Anakonu) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
679
Cevap
11
Favori
22.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ulquiorra Cifer

levelım 7. eşleştirme bulmakta zorlanıyor. bi skirmish geliyor 5 dakika bekliyorum. pcde böyle değildi.

acaba leveldeb kaynaklı mı? yoksa ps4 platformunda oyuncu mu yok

Levelden kaynaklı biraz yukselene kadar sabir 25 rayina girer oyuncu çok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni başlayanlar için oyuncu durumu nedir ps4 de ?
  • Bende overwatch 2 hafta öncesine kadar vardı. Oyuncu bulma sıkıntısı hiç yaşamadım. Sonradan pişman oldum sattıgıma söz verdim diye sattım. Simdi indirime girmesini bekliyorum almak için. 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: ecelnico

Bende overwatch 2 hafta öncesine kadar vardı. Oyuncu bulma sıkıntısı hiç yaşamadım. Sonradan pişman oldum sattıgıma söz verdim diye sattım. Simdi indirime girmesini bekliyorum almak için. 😁

sağol dostum ileri levellerde olmayabilir de yeni başlayanlar için üstde bir arkadaşında dediği gibi fazla sıkıntı oluyormu onu merak ediyorum.
  • Merhaba arkadaşlar, biraz tuhaf bir soru olacak belki ama bize yardımcı olabilirseniz diye sormak istedik. Arkadaşımın Overwatch oynadığı bir hesabı var bu hesabının üzerine tekrar Overwatch GOTY sürümünü alsa şu ana kadar oynamış olduğu leveli, kazandıkları trophyleri falan durur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLdacTrack -- 21 Temmuz 2017; 10:29:55 >
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    overwatch haftasonu indirimine girmiş 119 tl. Ben hemen aldım. Bir daha da satmam :D
  • Beyler oyunun goty sürümü 119 tl şuan? Almayı düşünüyorum aslında ama bir süre sonra sıkmasından korkuyorum. Uzun süreli oynayanların durumu nedir?

• Oynayacak ekip varsa sıkılmassın. Yoksa ekle beni.

• oynayan arkadaşlar eklesin oynayalım Psn: Emre-Mert-Ynk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuz Kral

Beyler oyunun goty sürümü 119 tl şuan? Almayı düşünüyorum aslında ama bir süre sonra sıkmasından korkuyorum. Uzun süreli oynayanların durumu nedir?

+1
  • Ben 2 ay kadar oynayıp Kingshadyy satmıştım hesabı. Sonradan tekrar aldım oyunu. Bağımlılık yapıyor. Bazen takım düzgün değilse sinir oluyorsunuz isyan ediyorsunuz. Ama yine oyunu arıyorsunuz. Bende böyle oldu.
  • alıp almamak arasında kaldım ve aldım, lawbreakers ile overwatch bir süre idare eder artık. Oynamak isteyen olursa "pozitive33" ü ekleyebilir.
  • Psn:MuratE_37 genelde akşamları ve haftasonu girebiliyorum takım varsa benide dahil edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Hole288

3 kişiyiz 2200-2350 arasıyız sürekli kanser oyuncuların gelmesinden bıktım şöyle 4 kişi bile olsak kardır. Unutmadan ID: Black_Hole288

Bu arkadaşı ekledim. Msj da attım. Davet te attım zahmet edip cvp bile vermedi. Eklemek isteyenler buna göre eklesin. Anında sildim arkadaşlardan.

Buradaki çoğu kişiyi ekledim. Grup oluşturabilirsek iyi olur. SR rankı başka türlü yükseltmek imkansız. Tek takılıyorum iyi de oynarım forumda oynadıgım oyuncular bilir ama tek oynayınca istediğiniz kadar çırpının bir yere varamıyorsunuz. Grup kurmak isteyen eklesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecelnico -- 25 Temmuz 2017; 23:26:1 >
  • quote:

quote:

3 kişiyiz 2200-2350 arasıyız sürekli kanser oyuncuların gelmesinden bıktım şöyle 4 kişi bile olsak kardır. Unutmadan ID: Black_Hole288

Bu arkadaşı ekledim. Msj da attım. Davet te attım zahmet edip cvp bile vermedi. Eklemek isteyenler buna göre eklesin. Anında sildim arkadaşlardan.

Buradaki çoğu kişiyi ekledim. Grup oluşturabilirsek iyi olur. SR rankı başka türlü yükseltmek imkansız. Tek takılıyorum iyi de oynarım forumda oynadıgım oyuncular bilir ama tek oynayınca istediğiniz kadar çırpının bir yere varamıyorsunuz. Grup kurmak isteyen eklesin.

Puanınız nedir hocam ve main sınıf veya karakteriniz var mı?

• Oyun bugün 7-8 defa yenilen maça soktu, gelenlerin çoğu oynamasını bilmiyor objektif de duran/koşan yok. Bu devamlı böyle olacaksa kabak tadı vermeye başladı

• osmerps olarak beni de ekleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

quote:

quote:

Puanınız nedir hocam ve main sınıf veya karakteriniz var mı?

burda yazmaya gerek kalmadı. Arkadas ortAmı süper 👍

• Son oynadığım maçta takımda 3 tane healer vardı oyun değil hastane sanki. Sesleride duyuluyor chatten alayı çocuk.
    Silicem oyunu az kaldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CaptanFarfan C kullanıcısına yanıt
    Öyle durumlarda kulaklığı takıp hepsine sövüyorum biliyorum anlamıyorlar beni ama içim rahatlıyor . Forumdan arkadaslarla girince çok zevkli geçiyor oyun. Tek girmemek lazım bu oyuna takım şart :)

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.