Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.376
Cevap
460
Favori
670.873
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gittigidiyorda FALKEN 205/55R16 91V ZİEX ZE914 ECORUN 254.90 lira axcess ile 100 lira puanı var. 919.6 liraya geliyor. 229.9 lira adet fiyatı. Alınır mı sizce ?2018 üretimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doomcurse

iyi günler

Renault Megane2 1.5 - 2006 model için ne örersiniz acaba ?

Alıntıları Göster
    Lastik ölçüleriniz nedir?
  • 215/50/17 yazlık lastik almam gerekli. Biraz bakındım ama çok pahalı. ayrıca genelde 2018 yazıyor.2019 şar çıkmadı mı daha? F/p açısından önerisi olan varsa çok makbule geçecek..kampanya falan da bulsam bari!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fonseca_ -- 11 Mart 2019; 21:0:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GittiGidiyor üzerinden Nokian 205/55 R16 91V Line Yaz Lastiği 2018 aldım. 100 lira chip puan ile 915.6 liraya geldi. Umarım memnun kalirim. Aslında falken alacaktım fakat 2 tane kalmış. Bende tercihimi nokiandan yana kullandım. Genel anlamda kullananlar memnun. Falken ile arasında db farkı var sadece.

• Arkadaşlar iyi günler. Bugün lastiğin tekini yardım ve arayışa girdim ancak bulamıyorum :)

225 45 r17 primacy 3 91w...

primacy 4ler 3 lerden daha ucuz, satış mantığı ile anlayabilirim de tek lastik bulamıyorum.

ne tavsiye edersiniz ? lastikler 2017 üretim daha 18 bin km de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fonseca_

215/50/17 yazlık lastik almam gerekli. Biraz bakındım ama çok pahalı. ayrıca genelde 2018 yazıyor.2019 şar çıkmadı mı daha? F/p açısından önerisi olan varsa çok makbule geçecek..kampanya falan da bulsam bari!!!
    Aynı ölçüde 4 adet banada lazım

• Arkadaşlar 2 oldu michelin aliyorum 185/65/14 kullaniyorum ama continetal 6 eco yakit tüketimi A islak zemin B var bulundugum yer sicak ama tümsekler yol bozukluguda mevcut 1-2 ay içerisinde alicam continetal bulundugum yeri aradim eco 3 var 6 olan cok yumuşak dayanmaz dedi fiyat 1200tl cikardi..sizce goodyear mi michelin mi brigestone mi lassa mi.??? Yakit tüketimi tabi faydasi var ise A B olabilir islak zemin geneli B C zaten..

• SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Lastikler 2017 ve araç 18 bin km kisacasi 18 bin km deki lastigimi değiştireceksin.?

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Sag arka lastigim yarildi. Primacy 3. Kimsede primacy 3 bulamadim mecburen degistirebilirdim ki bir yerde buldum cok sukur yarin degistirecegim.

• Th3_SpiRitLEsS kullanıcısına yanıt
    Lastik geldimi memnunmusunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al bi snickers ye kullanıcısına yanıt
    ziex 914 eski modeli. ze310 geliştirilmiş diyorlardı
  • i30 2013 crdi için %80 şehir içinde kullanılacak (adana) yaz lastiği tavsiye eder misiniz? 205/55/16
    Bir de yakıt tüketimine gözle görülür etkisi olur mu?

• arkadaslar aracima uymadigindan dolayi lastiklerimi satmak istiyorum ama hic soran eden olmuyo sebebini anlamadim.

lastikler: Kumho I’ZEN KW 27 245/35/R19 2 adet
    225/40/R19 2 adet

• Çabuk aşınma dışında kötü yorum okumadım o tedirgin ediyor aşırı km yapan biriyim 4 ayda 14 bin yaptım bunun dışında korkutmuyor kullanıcı yorumlarını okuyorum duruma göre sipariş geçeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Çabuk aşınma dışında kötü yorum okumadım o tedirgin ediyor aşırı km yapan biriyim 4 ayda 14 bin yaptım bunun dışında korkutmuyor kullanıcı yorumlarını okuyorum duruma göre sipariş geçeceğim
    çabuk aşınıyorsa yol tutuşu oldukça iyidir, muhtemelen çok yumuşak bir lastik. tercih sizin, uzun yıllar kullanmak istiyorsanız sert lastik almanız daha mantıklı
  • Evet gayet yumuşak ve yol tutuşu iyi lastikmiş ömrü de aksine kısacık hepsini bir den almaya kalınca bütçe bayağı pahalı oluyor sanırım ömürden kısıp lastik alacağım yada başka bir alternatif bulacağım. aşırı km yapıyorum araç da ağır biraz 18 jant olunca da konfor arıyorum hepsini bir aradan çıkarmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Evet gayet yumuşak ve yol tutuşu iyi lastikmiş ömrü de aksine kısacık hepsini bir den almaya kalınca bütçe bayağı pahalı oluyor sanırım ömürden kısıp lastik alacağım yada başka bir alternatif bulacağım. aşırı km yapıyorum araç da ağır biraz 18 jant olunca da konfor arıyorum hepsini bir aradan çıkarmam lazım
    valla hayat bu dostum, hem japon olsun hem sarışın olsun hem zenci olsun hem kocaman göğüsleri olsun olmuyor öyle bir şeylerden feragat etmek gerekiyor
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.