Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.376
Cevap
460
Favori
670.877
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba h olanı alacağım çünkü hızlı araç kullanmıyorum.Aslında 1 sezon daha almayacaktım fakat sökülen goodyear efficientgrip performance lastiklerden 1 tanesinde yandan darbe almış.Darbe derin gibi olduğundan değişime karar verdim.Onlarda h endeksli
  • Ventus prime 3 lastikler tanesi 265 tl 2018 39.hafta aldım bakalım umarım sorun çıkartmazlar.205 /55/16 ölçüler
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanuzum

Ventus prime 3 lastikler tanesi 265 tl 2018 39.hafta aldım bakalım umarım sorun çıkartmazlar.205 /55/16 ölçüler
    Hayırlı olsun. nerden aldınız?
  • Merhaba,

205/55r16

Hankook vp 3 vs Good year egp arasında kaldım arkadaşlar. Aracı seri kullanırım ve park etmek için sık sık kaldırıma çıkmak durumunda kalıyorum. Özellikle egp hakkında Kullanıcı yorumları çok tutarsız . Kimi kaldırımlardan kaçın kolay balon yapıyor derken kimisi övgü dışında birşey yazmıyor. Ne önerirsiniz üstadlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TatarSüvari T kullanıcısına yanıt
    Merhaba n11 33tl indirim çekiyle 1134 tl ayrıca 75 tl bonusuda düşersek 1059 tl tuttu
  • Puzzles kullanıcısına yanıt
    Merhaba goodyear efficientgrip performance 205/55/r16 lastikleri 3 sezon 45000 km kadar kullandım.Hızı sevmeyen sakin kullanan biri olarak sorun yaşamadım.Bu senede kullanmayı düşünüyordum.Fakak lastiklerden biri yandan darbe almış,kışlıkları takarken lastikçi farketti.Bende komple yeni set aldım.Lastiklerde yanaklar fazlaca esnek gibi lastiklerin havası az zannediyorsunuz.Lastikyorum sitesinde de yorumumu yaptım.Ben genel anlamda memnun kaldım
  • benim arabada ventus prime 2 var, bu yıl 4. senesi ve lastiklerden hiç memnun olmadığım için değiştirmeye karar verdim
    2 lastik arasında kaldım, primacy 4 ve premium contact 6 sizce hangisini tercih etmeliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puzzles

Merhaba,

205/55r16

Hankook vp 3 vs Good year egp arasında kaldım arkadaşlar. Aracı seri kullanırım ve park etmek için sık sık kaldırıma çıkmak durumunda kalıyorum. Özellikle egp hakkında Kullanıcı yorumları çok tutarsız . Kimi kaldırımlardan kaçın kolay balon yapıyor derken kimisi övgü dışında birşey yazmıyor. Ne önerirsiniz üstadlar ?
    Michelin Primacy 4 veya Premium Contact 6 tavsiye ederim. 380-390 civarı fiyatları...
  • zargana38 kullanıcısına yanıt
    Ben Michelin aldım, Hankook sevmediğinize göre yumuşak lastik arıyorsunuz...Continental pc6 da spor contact 5 genleri var, çok övüyorlar. Aracım Scirocco falan olsaydı, pc6 alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

Bu mesaj silindi.
    Araç marka ve modeli nedir?
    Araç 10 yıllık falansa, amortisör patlağı gibi sorunları nispeten gizleyecek yumuşak lastikler tavsiye ederim. Michelin, Falken gibi
    Araç yeni ve virajlara hızlı girerim diyorsanız Continental iyidir, Lastik ebadınıza uygun pc6 yok , 5 var.. Hankook da olabilir... Şehiriçi kullanımda Continentalın farkını anlamazsanız , gerek de yok o yüzden...
    Uzun ömürlü olsun diyorsanız, Bridgestone ve Lassa grubu iyidir.Araç da eskiyse iyice konforsuz olurlar, Brigestone serttir ama uzun ömürlüdür...
    Ucuz olsun derseniz, debicaya kadar gideriz...
  • Vw golf 7 aracıma lastik alacağım. Eskileri conti premium contact 5 di. Tavsiye edeceğiniz marka model varmıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: TexasRanger

Vw golf 7 aracıma lastik alacağım. Eskileri conti premium contact 5 di. Tavsiye edeceğiniz marka model varmıdır
    pc 5 lastikleri kaç bin km kullandınız? Memnun kaldınız mı? Kaldıysanız pc 6 derim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TatarSüvari -- 10 Mart 2019; 18:17:16 >
  • Pc 6 nasildir 235 40 18 alicamda

• falken ziex914 ecorun aldık bugün. 205/55/16. ze310 ile arasındaki farklar nedir bilen var mı?
  • Arkadaslar falken as210 nasildir acaba? Ankarada 3 4 gun yerde kar oluyo yada olmuyor o yuzden 4 mevsim alacagim. Aslinda kis mevsiminden ziyade yazin lastik problem cikarirmi acaba durma mesafesinde vs

• merhaba arkadaşlar;
    bugün ben de n11 üzerinden "FALKEN 205/55R16 91V ZİEX ZE914 ECORUN" aldım.1000 tl üzerine 33 tl indirim çekiyle birlikte 4 lastik 1004,40 tl ye geldi. üstüne enpara 6 taksit yapacağım. yakıt tasarrufu c, ıslak zemin tutuşu a sınıfı ve ses desibeli 68 desibel verileri çok iyi fiyatına göre kulanıp göreceğiz.
  • Merhaba arkadaşlar, 2015 Ibiza ST araca 14 inç ekonomik ve uzun ömürlü yazlık lastik öneriniz var mı? Lassa ve Bridgestone öneriyorlar bazı sitelerde ama bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TatarSüvari

Araç marka ve modeli nedir?
    Araç 10 yıllık falansa, amortisör patlağı gibi sorunları nispeten gizleyecek yumuşak lastikler tavsiye ederim. Michelin, Falken gibi
    Araç yeni ve virajlara hızlı girerim diyorsanız Continental iyidir, Lastik ebadınıza uygun pc6 yok , 5 var.. Hankook da olabilir... Şehiriçi kullanımda Continentalın farkını anlamazsanız , gerek de yok o yüzden...
    Uzun ömürlü olsun diyorsanız, Bridgestone ve Lassa grubu iyidir.Araç da eskiyse iyice konforsuz olurlar, Brigestone serttir ama uzun ömürlüdür...
    Ucuz olsun derseniz, debicaya kadar gideriz...

Alıntıları Göster
    iyi günler

Renault Megane2 1.5 - 2006 model için ne örersiniz acaba ?

• Şu an 2018 üretimi kış lastiği alınırmı? 205/60 r16 300 civarına bulunabiliyor. Ekim kasım gibi büyük zam gelecektir diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.