Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.376
Cevap
460
Favori
670.624
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara'da uygun fiyatlı Falken satıcısı tavsiye edebilecek var mı?
  • ahliyka A kullanıcısına yanıt
    ben 2 hafta önce gittigidiyordan conti pc6 aldım.https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/continental-205-55r16-91v-conti-premium-contact6-yaz-lastigi-uretim-yili-subat-2019-418400006

gg'un mobil uygulamasından satın alırsan visa kartlara artı %3 indirim yapıyor tanesi 358 tl ye geliyor hem de şubat 2019 üretimi, bir yılda yol yardım verdiler.

lastiklere gelecek olursak önceki lastiğim hankoktu ve de hiç memnun değildim yol tutuşu ve rahatlık açısından ama pc6 dan çok memnun kaldım. bütçen varsa tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

205 60 16 ebadında bir kampanya olsada alsak.
    https://urun.n11.com/oto-lastik/falken-20560r16-92h-ziex-ze914-ecorun-yazlik-2018-urt-2056016-P228813167
  • zargana38 kullanıcısına yanıt
    Hankook ventus prime 3 k125 miydi eski lastiginiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbayram

Ankara'da uygun fiyatlı Falken satıcısı tavsiye edebilecek var mı?
    Ben iki hafta önce ali dayı da değiştirdim memnun kaldım zaten Ankara da iskitler ile şaşmazda var ayrıca hepsi aynı fiyatı vermişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zargana38

ben 2 hafta önce gittigidiyordan conti pc6 aldım.https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/continental-205-55r16-91v-conti-premium-contact6-yaz-lastigi-uretim-yili-subat-2019-418400006

gg'un mobil uygulamasından satın alırsan visa kartlara artı %3 indirim yapıyor tanesi 358 tl ye geliyor hem de şubat 2019 üretimi, bir yılda yol yardım verdiler.

lastiklere gelecek olursak önceki lastiğim hankoktu ve de hiç memnun değildim yol tutuşu ve rahatlık açısından ama pc6 dan çok memnun kaldım. bütçen varsa tavsiye ederim
    Ses olayı nasıl? Ben de aynı ebata PC6 ile Primacy 4 arasında kalıp, primacy 4 aldım ama PC6 almamakla belki de hata ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TatarSüvari -- 25 Mart 2019; 10:9:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zargana38

gg üzerinden axess ile pc6 aldım. axess kampanyası ile 340 tl'ye geldi. teşekkür ederim.

• Kaliteli kış lastiği aramanın tam zamanı.

• erhun1988 E kullanıcısına yanıt
    Ventus prime 2 idi.

• TatarSüvari T kullanıcısına yanıt
    beni rahatsız eden herhangibi bir lastik gürültüsü yok bir de kışlıklardan geçtiğim için ne taksam sessiz gelir. Onun için iki lastik arasında yorum yapamayacağım

• ahliyka A kullanıcısına yanıt
    Ben de axess yoktu sizin ki bayağı uygun olmuş güle güle kullanın

• Skoda Octavia icin 205/55/R16. 91V
    Yaz lastigi alacagim yilda 40.000 km civari yol yapiyorum. Dayanikli konforlu hangi lastiği önerirsiniz. İstanbul Avrupa yakasinda hesapli alabileceğim yer tavsiye edebilirmisiniz.

• benim üst mesajımda belirttiğim michelin primacy 4 ya da continental premium contact 6'dan birini alın. ben continentali aldım gittigidiyor'dan. ucuz arıyorsanız nokian line olabilir ama bazı testlerde kuru zemin fren performansı rezil durumda.

• Kormetal adlı satıcıdan 215 50 17 ebatlarında 4 adet Nokian zLine aldım. Axess kampanyası ile birleşince tanesi 438-tl gibi bir rakama geldi oldukça uygun bence. ZLine stoklarını eritmek için uygun fiyata veriyorlar. Düşünen varsa kaçırmasın derim.

• Merhaba,

Nokian Wetproof serisini kullanan var mı? Yeni model olduğu için nette fazla yorum göremedim. Etiket değerleri iyi gözüküyor.
  • Adana içi goodyear alacak varsa kendi aldığım yeri fiyat ve hizmet açısından tavsiye ederim. Reklam vs muhabbetler olmaması için yazmıyorum merak eden olursa pm atabilirler.

• 205/55/16 ebatlarında yazlık lastik lazım. Araç Civic. Bazen hız yapıyoruz. Michelin primacy 4 ile bridgestone turanza arasında kaldım. Arada 40 tl fark var. Farklı tavsiyesi olan veya bu ikisi arasında seçim yapmama yardimci olabilen var mı?
    Dipnot: Biri farklı ölçüde olacak sekilde iki takım yazlık lazım.

• Rhodora R kullanıcısına yanıt
    Michelin Primacy ekonomik odaklı bir lastik. Michelin olsun diyorsanız ve yol tutuş, fren performansı iyi olsun diyorsanız pilot 4 serisini araştırın. Bunun dışında continental cpc 5 kullandım daha önce her yönden beni memnun etmişti. Şu an cpc 6 modeli çıktı eminim o da iyidir.
    Nokian wetproof serisini sürdü bu sene piyasaya henüz kullanıcı deneyimi yok yeni olduğu için. 205 55 r16 etiket değerleri tatmin edici. Etiket değerleri her ne kadar tek başına birşey ifade etmese de nokian’ın kötü lastik üreteceğini sanmıyorum. Geçtiğimiz günlerde nokian zLine serisini aldım kendime baya uygun fiyata denk gelmişti. Nokian lastiklerin tek eksi yanı uzun ömürlü olmayışı. Bunun nedeni yola iyi tutunduğu için. Ben bunu bilerek aldım. Herhangi bir lastiği 5 yıldan fazla kullanmam. Nokian ı da gerekirse 3 yıl kullanırım ama o 3 yıl güvenli sürüş sağlasın bana. Ben böyle düşünüyorum. zLine önerirdim size geçen yılın üretimi ve eski seri olduğu için uygun fiyata bulabilirsiniz ancak zLine serisinin 205 55 16 ebatında lastiği yok bildiğim kadarıyla.
    Bridgestone turanza gelecek olursak konfor ve yol sesi anlamında çok fazla şikayet okudum. Bridgestone deyince akla ilk sertlik ve dayanıklılık gelir. Evet dayanıklı ve uzun ömürlüdür, yol tutuşu cpc serisi veya nokian kadar olmasa da iyi sayılır ama sert olduğundan oldukça gürültülüdür.
    Özetle ilk tavsiyem continental cpc 6, sonra nokian wetproof.

• 185/60/15 için önerisi olan var mı ankarada?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro

Michelin Primacy ekonomik odaklı bir lastik. Michelin olsun diyorsanız ve yol tutuş, fren performansı iyi olsun diyorsanız pilot 4 serisini araştırın. Bunun dışında continental cpc 5 kullandım daha önce her yönden beni memnun etmişti. Şu an cpc 6 modeli çıktı eminim o da iyidir.
    Nokian wetproof serisini sürdü bu sene piyasaya henüz kullanıcı deneyimi yok yeni olduğu için. 205 55 r16 etiket değerleri tatmin edici. Etiket değerleri her ne kadar tek başına birşey ifade etmese de nokian’ın kötü lastik üreteceğini sanmıyorum. Geçtiğimiz günlerde nokian zLine serisini aldım kendime baya uygun fiyata denk gelmişti. Nokian lastiklerin tek eksi yanı uzun ömürlü olmayışı. Bunun nedeni yola iyi tutunduğu için. Ben bunu bilerek aldım. Herhangi bir lastiği 5 yıldan fazla kullanmam. Nokian ı da gerekirse 3 yıl kullanırım ama o 3 yıl güvenli sürüş sağlasın bana. Ben böyle düşünüyorum. zLine önerirdim size geçen yılın üretimi ve eski seri olduğu için uygun fiyata bulabilirsiniz ancak zLine serisinin 205 55 16 ebatında lastiği yok bildiğim kadarıyla.
    Bridgestone turanza gelecek olursak konfor ve yol sesi anlamında çok fazla şikayet okudum. Bridgestone deyince akla ilk sertlik ve dayanıklılık gelir. Evet dayanıklı ve uzun ömürlüdür, yol tutuşu cpc serisi veya nokian kadar olmasa da iyi sayılır ama sert olduğundan oldukça gürültülüdür.
    Özetle ilk tavsiyem continental cpc 6, sonra nokian wetproof.
    Önceki mesajlarda da yazmıştım. zLine aldım 1 ay önce. Tek kelime ile BERBAT. Yol tutuş 0. Kışlık Falken lastiklerle hız kesmediğim virajlarda Nokian zLine ile sürekli ESP devreye giriyor, bariyerlere girecektim 2 kere. Sessizlik desen yok. Konfor yok. Yol tutuş yok. Aldığıma pişmanım. 300 km oldu kullanalı. Umarım düzelir kullandıkça.

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.