Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
3.500
Cevap
282
Favori
349.519
Tıklama
Giriş
    20 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rontx

https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/continental-205-55r16-91v-contipremiumcontact-5-2018-uretim-409027272

Çekle 325 e geliyor, ne dersiniz?
    Conti yada Michelin al geç. Gerisini at çöpe gitsin. Bunların dışında alacaksan Petlas al daha ucuz ve iki lastik haricindeki diğer lastiklerden farkı yok.
    Ebat: 175/65/14

Hocam 1.5 Dacia Logan şantiye aracımıza Petlas 185/65/15 kış lastiği taktırdık. Toplamda KDV dahil 800₺ tuttu. 1 aydır da kullanıyoruz ve günde ortalama 40-45 km yol yapıyor, memnunuz açıkçası. Size de öneririm. Sizin ebatlar için KDV dahil tek lastik 160₺ civarlarında fiyatı.
    |
    |
    Blindfire kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1628 Mesaj

Falken sincera sn832 ecorun tavsiye ederim. Geçen pazar clio 2 sedan aracıma taktım aynı ölçüde. Kesinlikle tavsiye ederim👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Blindfire kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    11935 Mesaj
    Michelin almayın, aşırı yanak yapıyor. Çok yumuşak bir lastik. 25 binde lastik siliniyor resmen.

Ve internette yazanların çoğuna da inanmayın. Turanza T001 aldım. Güya taksici lastiği sert lastik diyorlar. Arkadaş michelindeki ses de sertlikte gitti araç huzur buldu. Boşuna primacye bir dünya para vermeyin hem pahalı hem daha verimsiz türkiye yolları için.

400 tl ye aldım tanesini daha ucuza bulamadım. İsteyen olursa yer öneririm.
    |
    |
    Neka od danas zna ko nije znao da Srbija nije cilim iz usaka, da Kosovo nije svileni jastuk iz brusa, da Srbi znaju za nesto skuplje od glave. Srbija nije saka pirinca da je pozoba svaka vrana koju donese vetar. (Milos Obilic -1389)
  • Teğmen
    211 Mesaj

tesekkur ederim kardesım.var mı tavsıyen 400tl ye kadar.herkes bır sey soyluyor neye dıkkat etmem gerekıyor.internetten almam mantıklı olur mu bilemedım
    |
    |
    froster2006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

XİAOMİ Mİ5 PRİME 64GB
  • Teğmen
    211 Mesaj

XİAOMİ Mİ5 PRİME 64GB
  • Yarbay
    4526 Mesaj

Olcunuz ne acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gfb.samed kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

205 55 16 hocam

|
    |
    froster2006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

XİAOMİ Mİ5 PRİME 64GB
  • Çavuş
    68 Mesaj

Turanza hariç üçünü de eskittim. Bence goodyear > continental > Falken.

Bunlar arasında da bir tık fark var. Continental diğerlerine göre biraz daha hızlı eriyor olabilir.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

İyi günler.İstanbulda yasiyorsaniz ne dorr mevsim olani nede kis olani tavsiye ederim.İstanabulun iklimi soguk olmadigindan dolayi kis lastiginde bile performans kazanimindan cok kaybi yasarsiniz.Eh cok kar yagdi bir iki gun aracla degil baska sekilde ulasiminizi gerceklestirirsiniz.

Tavsiyem bu cografyada yaz lastigi hem tum isteklerinizi karsilar hemde tum yil boyunca sizin guven icinde ulasiminizi saglar.
    Bazen Öyle olmuyor . Acil bir şehir dışı işi çıkıyor. Veya ailecek bi Abant a gidelim diyorsunuz. O zaman lazım oluyor işte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    https://www.hepsiburada.com/falken-215-50-r17-95w-xl-ziex-ze310-ecorun-oto-lastik-uretim-2018-p-HBV00000C84N5?magaza=LastikMerkezi&wt_gl=cpc.tum.universal-genel.pla&gclid=Cj0KCQiA-JXiBRCpARIsAGqF8wXAq1thBjPjBDiHXNn1GZNfWtSG6N_1ojrJs7gIsq5BUigrBNxb9SoaAmxsEALw_wcB

Ben de bu urunu aldim gecen hafta, satici lastikturkmus, telefonunu buldum, lastikleri kargolamayin gelip taktirayim dedim ucretsiz lastigi taktilar balans yapildi. Bu ebatta bu fiyat iyi diye dusunuyorum. Petlas bile 430 tl istiyordu. Yapi kredi kartiniz da varsa 75 puan da veriyor. Aracta 5 yillik iyice sertlesmis asinmis petlas pt741 vardi, yoldaki en ufak kusurlari hissediyordum, falken yumusak konforlu geldi lakin cogu yeni lastik bana bu hissi verirdi zaten eski lastikler kotu durumda oldugu icin...
    Dayanikliligini zaman gosterecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3625 Mesaj
    kumho Ku 31 ler 30 bin km de taş gibi oldu bu yaz 5.senesine giriyor. frenleme de sıkıntı yok ama sert olduğu için bu yıl da kullanıp değiştirmek istiyorum. falken ilk dikkatimi çeken lastik oluyor ama 1 yıl sonra kumho gibi taş olur mu diye korkuyorum.? uzun dönem falken kullanan var mı acaba?

|
    |
    Ayetleri görmezlikten gelirseniz, çocukları bile ihtiyarlatan bir günde kendinizi nasıl koruyacaksınız? (73:17)
  • Yüzbaşı
    480 Mesaj
    225 45 17 yazlık lastik önerisi alabilirim.

Eagle sport a kayıyorum yine.
    |
    |

falken ziex ze310 ecorunsizi hm fiyat hem performans okarak tamin edecektir.

Premacy4 cok iyi ama pahali .

Conti premium contact ta iyi ama harita meselesinden ben almamam o kadar dusmedim.

|
    |
    Hankook ventus prime 3 ve Continental CPC5 arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz?

Orijinalden alıntı: MarionCobretti

Conti yada Michelin al geç. Gerisini at çöpe gitsin. Bunların dışında alacaksan Petlas al daha ucuz ve iki lastik haricindeki diğer lastiklerden farkı yok.

Alıntıları Göster
    Sağlam bir yorum olmuş, ucuz bandda Hankook iyidir ama
    |
    |

opel corsa baz model 14inch
    sıfır almıştım, 2012'de.

lastiğe baktım üretim de 2012 yani şu an 7 yıllık olmuş ,ama sadece 45bin km deyim,
    değiştmek lazım mı? dişleri sağlam ama sertleşti mi bilmem, frenleme mesafesinden şüpheleniyorum..

Bursanın batısında yaşıyorum karla işimiz yok, yağmurda filan daha iyidir diye 4 mevsim alıyım diyorum,
    f/p neler var önerebileceiğiniz? Petlas filan dedi çevrem.

GGdeki 100/25 tl olayı avantajlı olabilir onu kaçırmamak için soruyorum.
    YIL 2008 PC== E8400 CPU* ASUS P5Q PRO* ati HD4850- HD5850 * SAMSUNG T260 MONITOR*GIGABYTE POSEIDON Kasa*FSB EPSILON 600W*CREATIVE INSPIRE 6100*JBL CREATURE-II*XFI GAMER*SKYSTAR HD2 pci* A4tech X7 fare ve klavye- Razer Absluys Fare
    YIL 2004 PC==Amd Barton 2500+*Epox 8rda*Leadtek 6600GT*Logitech Z5500*X-fi GAmer*AeroengineII kasa*Termaltake 420W psu*gigabyte cpu cooler*19 SAMSUNG 957MB
    DIGER == Fuji S6500fd ** Sony H5 **Canon A1000 ** Canon D10 (wp) ** TZ7** Sony H20** PAnasonic GH1 w/PANCAKE F1.7 20mm* STOKLENS 14-140mm* Samsung WB650
  • Binbaşı
    1151 Mesaj

Değiştirin bence hocam, zaten ebat 14 15 biseydir, çok tutmaz

|
    |
    gimmeluck kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: gimmeluck

beyler,

opel corsa baz model 14inch
    sıfır almıştım, 2012'de.

lastiğe baktım üretim de 2012 yani şu an 7 yıllık olmuş ,ama sadece 45bin km deyim,
    değiştmek lazım mı? dişleri sağlam ama sertleşti mi bilmem, frenleme mesafesinden şüpheleniyorum..

Bursanın batısında yaşıyorum karla işimiz yok, yağmurda filan daha iyidir diye 4 mevsim alıyım diyorum,
    f/p neler var önerebileceiğiniz? Petlas filan dedi çevrem.

GGdeki 100/25 tl olayı avantajlı olabilir onu kaçırmamak için soruyorum.
    Kesinlikle değiştirin hocam. Hem 7 yıllık lastik hemde 45 bin km az değil. Benim önerim yazlık lastikten yana olur karla kışla işiniz yoksa. Yazlık lastiklerin de su tahliye kanalları sayesinde yağmurlu havada fren mesafesi gayet iyi. Dört mevsim lastike bulasmamanizi tavsiye ederim.

SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.