Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.357
Cevap
459
Favori
667.677
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: froster2006

İyi günler.İstanbulda yasiyorsaniz ne dorr mevsim olani nede kis olani tavsiye ederim.İstanabulun iklimi soguk olmadigindan dolayi kis lastiginde bile performans kazanimindan cok kaybi yasarsiniz.Eh cok kar yagdi bir iki gun aracla degil baska sekilde ulasiminizi gerceklestirirsiniz.

Tavsiyem bu cografyada yaz lastigi hem tum isteklerinizi karsilar hemde tum yil boyunca sizin guven icinde ulasiminizi saglar.
    Bazen Öyle olmuyor . Acil bir şehir dışı işi çıkıyor. Veya ailecek bi Abant a gidelim diyorsunuz. O zaman lazım oluyor işte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.hepsiburada.com/falken-215-50-r17-95w-xl-ziex-ze310-ecorun-oto-lastik-uretim-2018-p-HBV00000C84N5?magaza=LastikMerkezi&wt_gl=cpc.tum.universal-genel.pla&gclid=Cj0KCQiA-JXiBRCpARIsAGqF8wXAq1thBjPjBDiHXNn1GZNfWtSG6N_1ojrJs7gIsq5BUigrBNxb9SoaAmxsEALw_wcB

Ben de bu urunu aldim gecen hafta, satici lastikturkmus, telefonunu buldum, lastikleri kargolamayin gelip taktirayim dedim ucretsiz lastigi taktilar balans yapildi. Bu ebatta bu fiyat iyi diye dusunuyorum. Petlas bile 430 tl istiyordu. Yapi kredi kartiniz da varsa 75 puan da veriyor. Aracta 5 yillik iyice sertlesmis asinmis petlas pt741 vardi, yoldaki en ufak kusurlari hissediyordum, falken yumusak konforlu geldi lakin cogu yeni lastik bana bu hissi verirdi zaten eski lastikler kotu durumda oldugu icin...
    Dayanikliligini zaman gosterecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kumho Ku 31 ler 30 bin km de taş gibi oldu bu yaz 5.senesine giriyor. frenleme de sıkıntı yok ama sert olduğu için bu yıl da kullanıp değiştirmek istiyorum. falken ilk dikkatimi çeken lastik oluyor ama 1 yıl sonra kumho gibi taş olur mu diye korkuyorum.? uzun dönem falken kullanan var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 225 45 17 yazlık lastik önerisi alabilirim.

Eagle sport a kayıyorum yine.
  • gfb.samed kullanıcısına yanıt
    falken ziex ze310 ecorunsizi hm fiyat hem performans okarak tamin edecektir.

Premacy4 cok iyi ama pahali .

Conti premium contact ta iyi ama harita meselesinden ben almamam o kadar dusmedim.

• Hankook ventus prime 3 ve Continental CPC5 arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: MarionCobretti

Conti yada Michelin al geç. Gerisini at çöpe gitsin. Bunların dışında alacaksan Petlas al daha ucuz ve iki lastik haricindeki diğer lastiklerden farkı yok.

Alıntıları Göster
    Sağlam bir yorum olmuş, ucuz bandda Hankook iyidir ama
  • beyler,

opel corsa baz model 14inch
    sıfır almıştım, 2012'de.

lastiğe baktım üretim de 2012 yani şu an 7 yıllık olmuş ,ama sadece 45bin km deyim,
    değiştmek lazım mı? dişleri sağlam ama sertleşti mi bilmem, frenleme mesafesinden şüpheleniyorum..

Bursanın batısında yaşıyorum karla işimiz yok, yağmurda filan daha iyidir diye 4 mevsim alıyım diyorum,
    f/p neler var önerebileceiğiniz? Petlas filan dedi çevrem.

GGdeki 100/25 tl olayı avantajlı olabilir onu kaçırmamak için soruyorum.
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Değiştirin bence hocam, zaten ebat 14 15 biseydir, çok tutmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

beyler,

opel corsa baz model 14inch
    sıfır almıştım, 2012'de.

lastiğe baktım üretim de 2012 yani şu an 7 yıllık olmuş ,ama sadece 45bin km deyim,
    değiştmek lazım mı? dişleri sağlam ama sertleşti mi bilmem, frenleme mesafesinden şüpheleniyorum..

Bursanın batısında yaşıyorum karla işimiz yok, yağmurda filan daha iyidir diye 4 mevsim alıyım diyorum,
    f/p neler var önerebileceiğiniz? Petlas filan dedi çevrem.

GGdeki 100/25 tl olayı avantajlı olabilir onu kaçırmamak için soruyorum.
    Kesinlikle değiştirin hocam. Hem 7 yıllık lastik hemde 45 bin km az değil. Benim önerim yazlık lastikten yana olur karla kışla işiniz yoksa. Yazlık lastiklerin de su tahliye kanalları sayesinde yağmurlu havada fren mesafesi gayet iyi. Dört mevsim lastike bulasmamanizi tavsiye ederim.

• Murat_5320 kullanıcısına yanıt
    emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    hocam 4 mevsimin sıkıntısı nedir? daha pahalı sanırım.,

mesela kış lastiği daha yumuşak filan diyolar 4 mevsimin farkı dişleri mi saha çok acaba
    bi arkadas michelin crossclimate önerdi 330 gibi bir. fiyat, ama petlaslar 170 civarıı, eşeğe altın semer vurmayalım sanırım,? baz corsa zira araba 1,2.

ufaklık da var ından değiştiriyim lastiği o zaman,, aslında 7 yılda 45bin km yani az kullanıyorum çok.az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 29 Ocak 2019; 15:7:39 >
  • GG'deki kupnoları filan kacırdık sanırım,

Şu anda nerde daha uygun kucuk ebatlılar? veya beklemnek mi lazım, topic ndenbu kadar ölü acaba
  • 195 50 15 ebatında yol tutuşu ve ıslak zemin performansı iyi olan yazlık lastik önerebilir misiniz ? Primacy 4 baktım ama bu ebatta lastiği yok sanırım.

• Merhabalar Opel Combo Aracim icin 185/65R15 yazlik lastik oneriniz nedir hangi marka neden alinmali bu konulara oldukca uzagim İzmirde nerden alinir yada netten nerden alinmali.

• Yol tutuş ve islak zemin de michelin pilot sport 3 aldim bu iki ozelligi cok iyi ama yumuşak yapisi oldugu icin cok çabuk tükeniyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Testlere göre Falken iyi gibi duruyor

• onderweb kullanıcısına yanıt
    Buca Otokent tarafında Ece Lastik, Bornova, Çiğli’de Batı Lastik’ten fiyat alabilirsiniz, ikisi de büyük, çeşit çok.

Ben yarılan bi lastiğim için 185/60/15 ebatlarda tek olarak Nexen Nblue Hd Plus aldım, diğerlerine göre uygundu fiyatı, memnunum bi sıkıntı yaşamadım.

Çelik sibop da taktırmanızı tavsiye ederim yoksa, ucuz zaten, sürekli hava kaçırıyodu lastikler şimdi uzun süre basınçlar aynı kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sushi. -- 10 Şubat 2019; 14:49:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çakaçuka

Hankook ventus prime 3 ve Continental CPC5 arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz?
    Bende Hankook ventus prime 3 alacağım.Fırsat kolluyorum iyi fiyat gelsin diye 205/55/16
  • Hankook ventus prime 3 91v mi, 91 h mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TatarSüvari -- 11 Şubat 2019; 21:23:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TatarSüvari

Hankook ventus prime 3 91v mi, 91 h mi?
    harf hız indeksini gösteriyor. Eğer aradaki fiyat farkı çok az ise v al hocam. H 210 nu V 240 ı max hız olarak öneriyor. Ama arada 100 lira gibi bir para oynuyorsa arabayla da bu hızlara çıkmıyorsa hiç gereği yok.
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.