Şimdi Ara

Otomobil kapılarınızı açarken dikkat edin!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün sabah yürürken hemen yanımdaki aracın sağ kapısını açmasıyla, 20-30km hızla giden motosikletliye çarpması bir oldu. Kapı tam dik şekilde geldiği için adam motorundan düşüp birkaç metre sürüklendi. Sanırım sol omzunda kırık vardı zaten hemen ambulansı çağırdım. Biraz ileride de polis vardı.

Siz siz olun yolu kontrol etmeden ve aynaya bakmadan kapıyı açmayın. Çok daha tehlikeli ve ciddi sorunlar da meydana gelebilirdi!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• e bunu bilmeyen yoktur zaten?
  • Bu artık bende refleks haline gelmiş hep yapıyorum ? Sen nasıl oluyorda böyle bir kazaya adını yazdıdın
  • Bisiklet sürerken her zaman başıma geliyor. Akaretlerde bir tanesi yolda açtı saniye ile kurtulmuştum. Bir gün o kapı vuracak hissediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam B.

e bunu bilmeyen yoktur zaten?

Ben de oyle saniyordum. İnsanin gozuyle gormesi ayri..

• benimde başıma geldi, bisikletle allahtan trafik sıkışıktı akmıyordu.
  • Ben arabanın yanından, yürüyerek geçerken kapı çarptı ne motoru ne bisikleti
  • Benimde başıma geldi kapıyı açtım adımımı atacaktım ki tır kapıyı alıp götürdü. Ertesi gün geri getirmişti ama bi daha istese bi daha veririm. Böyle tırlar zor bulunuyor.
  • bisiklet sürerken de büyük sıkıntı oluyor bu durum... çok dikkat etmek lazım...

Kapıyı açmasa bile tam sen geçerken hghhhööööarrrrrkkkk tuuuuuuu şeklinde dışarı tüküren ya da izmarit atan deyyuzlar da yok değil...

Bi kez denk geldim o tükürüğe bisikletin tekerine isabet etti ama herifi öyle pişman ettim ki evindeki lavaboya bile tükürmüyordur artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghn

Ben arabanın yanından, yürüyerek geçerken kapı çarptı ne motoru ne bisikleti

+1
  • Arkadaşlar böyle bir durumda kim suçlu peki? Ona göre zabıt tuttururum başıma bir şey gelirse. Bildiğim kadarıyla trafikte böyle bir kural var aynaları kontrol etmesi gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KötüKediŞero

bisiklet sürerken de büyük sıkıntı oluyor bu durum... çok dikkat etmek lazım...

Kapıyı açmasa bile tam sen geçerken hghhhööööarrrrrkkkk tuuuuuuu şeklinde dışarı tüküren ya da izmarit atan deyyuzlar da yok değil...

Bi kez denk geldim o tükürüğe bisikletin tekerine isabet etti ama herifi öyle pişman ettim ki evindeki lavaboya bile tükürmüyordur artık...

Ne yaptın adamı dövdün mü

Nefret ederim o tarz insanlardan. Tükürmek nedir arkadaş yapınca ne geçiyor ellerine. Ben ne evde ne de sokakta tukururum eğitim Kültür farkı sanırım

• Beyazıta gelmeden bir önceki durakta otobüsten inerken bana motor vurmuştu
  • Genelde araba varken açılmıyor kapı büyük oluğu için ama bisiklet ve motosiklet dikkat çekmiyor olabilir... Bisiklet ve motosiklet sürücüleri araçlarının ön kısmına gündüz farı gibi bir aydınlatıcı taksalar risk azalabilir en azından kapıyı açan adamın dikkatini çeker

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekvador

Arkadaşlar böyle bir durumda kim suçlu peki? Ona göre zabıt tuttururum başıma bir şey gelirse. Bildiğim kadarıyla trafikte böyle bir kural var aynaları kontrol etmesi gibi.

Tabiki kapıyı açan hödükte hata. İnsan kontrol eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redand

Genelde araba varken açılmıyor kapı büyük oluğu için ama bisiklet ve motosiklet dikkat çekmiyor olabilir... Bisiklet ve motosiklet sürücüleri araçlarının ön kısmına gündüz farı gibi bir aydınlatıcı taksalar risk azalabilir en azından kapıyı açan adamın dikkatini çeker

Adam kontrol etmedikten sonra farin da ledin de etki edecegini sanmiyorum. Umarim yaniliyorumdur

• Bunu bilmeyen varsa bi bi zahmet araba sürmeyi bıraksın.

• Gozumun onunde otobus arabanin kapisini biçti.

• Aynaya bakmadan Tarlada traktör sürer gibi araba kullanıyor insanımız

Özellikle kadınlar açıp iniyor hiç kaza riski düşünülmüyor
  • bkz. Okul koridorundaki cani kapılar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.