Yarbay
17 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
46 üye
Görüntülenme
Toplam: 764 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar,

Yakın zamanda Hollandaya yerleşeceğim. Kendime güzel bir C segment araç almak istiyorum. İstediğim kriterleri belirtiyorum.

- Otomatik vites
- Hatchback
- Maksimum 45 bin KM ya da 4 yaşında araç (2018 ve üstü)
- Benzinli motor
- Boş paket olmamalı
- CVT şanzıman istemiyorum
- Yalıtım ve konfor ön planda. Sportif sürüş yapmıyorum.
- 27 bin euro max fiyat.

Bu kriterlere göre baktığım zaman kendime uygun gördüğüm araçları belirtiyorum.

Ford Focus 2019 1.0 EcoBoost ST-Line
Volkswagen Golf 7,5 2019 1.5 Highline
BMW 1.18i 2018 1.5 M Sport

Sizin tavsiyeniz ne olurdu acaba?
Bir defa fiyatını oldukça iyi buldum. KM olarak da çok sürülmemiş. ST Line araç. 1 sahibi olmuş şimdiye kadar. 1.5 Ecoboost. Yorum yaparsanız sevinirim
https://www.autoscout24.com/offers/ford-focus-1-5-ecoboost-150pk-st-line-business-automaat-gasoline-blue-875a83bb-777c-4da2-8641-b0ed9fb415cb?utm_source=ios-share&utm_medium=whatsapp&utm_campaign=share

Merhaba,

Aracımı satılığa koydum. Fiyat konusunda yorum alabilir miyim? Elimdeki kaza fotoğrafını da koyuyorum.

İlan No:

1025014935

Volkswagen / Polo / 1.2 TSI / Allstar / Sahibinden VW Polo 2016 Allstar 1.2 TSI DSG Servis Bakımlı sahibinden.comda - 1025014935

Sizce Bu Fiyat Normal Mi?

Selamlar,

Redditte denk geldigim videoyu paylasmak istedim. Sonucun ne oldugunu, onyargili cevap atilmamasi icin paylasmayacagim. Sizin dusunceleriniz neler?

https://streamable.com/3rafun

Merhaba,

HEERLEN lokasyonunda kullanılmış araba MaviFord Focus Hatachback € 27.495,- (autoscout24.com.tr)

bu ilandaki aracı biraz araştırmaya çalışıyorum ama 1.5 Ecoboost motorun, powershift şanzıman ile beraber müthiş yakıt tükettiği, bu yüzden 1.0 motorun daha mantıklı olduğunu okudum. Ama okuduğum kaynaklar eskiydi. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu motor iyi midir?

edit: 1.5 150ler powershift degil tork konvertorlu tam otomatik sanzimanlarmis.

Gençler selam,

Yurt dışında yaşayan, maaşını yurt dışında kazanan ve haliyle vergisini de yurt dışındaki ülkeye ödeyen birisi, Türkiye’ye ailesine para göndermek isterse nasıl para gönderir diye biraz düşündüm ama aşağıda bahsedeceğim yöntem maliyede soruşturmaya vs sebep olur mu bilenler yazabilir mi?

1 - Binance hesabıma euro cinsinden para yatırıp kripto alıyorum. Örneğin busd, eurt ya da usdt

2 - BinanceTR hesabıma yukarıda satın aldığım coinin transferini yapıyorum

3 - BinanceTR üzerinde coini TRYye çeviriyorum

4 - BinanceTR üzerinden Türkiye’deki hesabıma parayı aktarıyorum.

Göndermek istediğim tr ibanina havale yapıyorum.

Böylece wise vb bir sistem kullanmadan düşük komisyonla hesaba para aktarırım diye düşünüyorum. Ama isin sonu masak a varır mi bilemiyorum. Siz ne diyorsunuz

Aylık max 500 ya da 1000 euro. Bunun üstünde degil

Selamlar,

600 Bin TL kadar butcem var. Tek basima yasiyorum, asiri buyuk bagaja ihtiyacim yok. Kriterlerimi yaziyorum.

• Hatchback 5 kapili olmali
  • Benzinli
  • Otomatik Sanziman (Yari otomatik / otomatik fark etmez. Su anda DSG sanzimanli arac kullaniyorum, CVT gibi sanzimanlar konusunda kafam karisik)
  • Mumkunse 45 50 bin KMden fazla olmamali.

Golf 7,5 Comforline 1.0 TSI DSG gibi duruyor su anda. Siz ne dersiniz?

Tesekkurler.

Selamlar,

Sahibindene bir ilan actim fakat arkadaslarim fiyatin cok oldugunu soyledi. Reklam olmasin diye ilani koymak istemiyorum ama aracim

Volkswagen Polo 2016 Allstar 1.2 TSI DSG BMT

75 bin KMde

Tramer kaydi 5353 TL (2500 ve 2700 TL) ve tum bakimlari yetkili serviste yapili. Bir tek sol on camurluk ve sol on far degisik. Tamponun sol ucunda boya var.

Arac fiyati olarak 380 bin TL istedim. Ilan linkini koy bakalim derseniz atarim. 380 bin TL sizce cok mu?

Edit : 365 e cektim. Biraz buradan takip edecegim.

Yol D100,

Konum https://www.google.com/maps/place/40%C2%B047'22.8%22N+29%C2%B031'48.8%22E

Ortalama hızım 100 e yakın bir şey +- 10 km/h. Sinyali falan zaten geçtim herif aynaya bakmadan yola atlıyor bir de kapısını düzeltiyor. İşin kötüsü ben bu video ile EGMye başvuruda bulunsam hiçbir halt da olmuyor.Şu Videodaki Adamın Amacını Biri Anlatabilir Mi? 

41 AGA 567 sahibi, eğer forumdaysan bu mesajımı okuyorsan git yakınlarını kontrol et, bir güzel sövdüm deŞu Videodaki Adamın Amacını Biri Anlatabilir Mi? 

Şu Videodaki Adamın Amacını Biri Anlatabilir Mi?

Arkadaşlar selam

2016 Opel Astra K aracımın, dikiz aynasının bağlı olduğu kapağın içerisine, OGS aletini sökerken yanlışlıkla plastik parçasını kaçırdım. İçine gitti, mümkün değil çıkaramam. Ne halt yiyeceğim şimdi? Bu parçanın adının ne olduğunu bile bilmiyorum, bir fikir verebilir misiniz. Herhangi bir sorun olur mu sizce?

Şu Parçanın Adı Nedir? Yardım
Hakkında
Meslek: Bilgisayar Mühendisi
İlgi Alanları: Bilgisayar, Yarış, Basketbol, Oyun, Teknoloji
Forum İmzası:

9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Volkswagen Polo 2016 Allstar DSG 1.2 TSI
Mobil cihaz
iPhone 13 Pro 128 GB
Operatör
Turkcell
Operatör
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
Mr.Legend
TV
LG C1
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Apple MacBook Air M1
Dünyadan Futbol
Liverpool FC
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
AMD
Anakart
MSI
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
MSI
Modem
Asus RT-AX55
Formula 1
Ferrari
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 21.997
İkinci El Bölümü Mesajları: 87
Konularının görüntülenme sayısı: 1.416.559 (Bu ay: 1.179)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9.523 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.