I

Onbaşı
24 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 1)
360225 Gün Cezalı
357187 gün 2 s. 47 dk. kaldı
Gönderileri
Burada konu açmıştım önceden, tavsiyelerinizle bir bar aldım. Yaklaşık 15-20 gündür asılı kalıyorum arada, kolları alıştırmak için. Bu süre yeterli mi, artık barfiks çekmeye başlayabilir miyim? Bir de barfiksin kanatlara faydası olduğunu biliyorum, kollara veya omuz genişliğine de faydası olur mu? Olmazsa onlar için ne tür program izleyebilirim? Yardımcı olacaklara teşekkürler.
Telefonuma mesaj geldi whatsapp'tan. Kız yeni taşınan üst komşummuş. Dedi ki bu gün zamanın varmı akşama biraz içip sevişmek istiyorum. Sevindim ben de tabii dedim. İyi o zaman köpeğimi sana bırakıyorum teşekkür ederim dedi.
Bilmeyenlerin çoğunlukta olduğunu düşünerek açıyorum bu konuyu.

Göbek deliği derin ise ardılınız(olası kardeşiniz) dişi oluyor.
Göbek deliği göbek yüzeyine yakınsa, yani fazla derin değilse ardılınız(olası kardeşiniz) eril oluyor.

Benim xx kardeşim var ama xxx göbek deliğim nasıl oluyo? diyorsanız büyük ihtimal anneniz düşük yapmıştır veya aldırılmış bir çocuk vardır arada.
Leyla ile Mecnun ekibi yeni bir dizi için Star TV ile anlaştı.Yeni dizinin adı: ''Ben de Özledim''

Ben de Özledim Ekim'de Star Tv'de. Burak Aksak yazıyor.Onur Ünlü yönetiyor.Leyla ile Mecnun ekibi tam kadro oynuyor.
uzn lfn kssı.
Düşünsenize hiç bir yeteneği yok. Sadece güzellik var(o da gençliğinde, üstüne makyaj her kadını güzel yapabiliyor) ve o da hiç bir yeteneği olmamasına rağmen ülkede bir çok projeye katılan, bu işten ekmek yiyen ve umursanan bir insan. Diğer ünlülerden daha başarılı bence. Mesela Hadise'nin sesi güzel, ünlü. Tuba Büyüküstün bir oyuncu, Şenay Akay güzel bir manken, Kıvanç Tatlıtuğ yakışıklı bir oyuncu, Acun Ilıcalı zeki ve girişken bir insan vb.. Ama Hülya Avşar'da elle tutulur hiç bir yetenek veya özellik yok. Diğerleri elbet ünlenebilir, ama Hülya Avşar gibi bir insan ünlü olarak benim gözümde diğerlerinden daha başarılı duruyor. Siz ne düşünüyosunuz?


Yeri gelip Victoria's Secret meleklerini beğenmeyen DH üyeleri bunlar olsa gerek.
Evet beyler Şans Kapıda programından bahsediyorum. Bu programda alenen kumar oynatılıyor ve yetkililer seyirci kalıyor. İnsanlar eşyalarını risk altına koyuyor, aile düzeni bozuluyor, eşler kumar karşılığı ülkenin gözü önünde kavgalar ediyor. Bana çok saçma geliyor, reyting uğruna insanları birbirine düşürecek yayınlar yapılıyor ve biblodaki memelere bile sansür uygulatan sapık RTÜK yetkilileri de seyirci kalıyor. Sizce yanlış mı düşünüyorum?
Beyler 2 gün önce hiç bir şey yoktu, dünden beri arada bir klavye ve mouse ara ara donup gelmeye başladı. Ve oyun oynarken falan gerçekten sinir bozucu bir hal alıyor. Aklıma sıcaktan olma olasılığı geliyor yani başka birşey gelmiyor. Nedir bunun nedeni?

Klavye: exper normal klavye(2yıllık)
Mouse: a4tech gaming mouse(yeni aldım)
Hakkında
Forum İmzası:
< Bu kullanıcı adı Diyanet Bakanlığı onaylıdır. >
Hakkımda:

Türkler, İslam'ı benimsemeden önce de büyük bir ulus idi. Bu dini benimsedikten sonra, Türk ulusunun ulusal bağlarını gevşetti; ulusal duygularını, coşkusunu uyuşturdu. Çünkü Muhammed'in kurduğu din, ulusların üstünde yaygın bir Arap ulusçuluğu politikasına dayanıyordu. Bu Arap düşüncesi, ümmet sözcüğü ile ifade olundu. Muhammed'in dinini kabul edenler kendilerini unutmaya zorunlu idiler. Bununla birlikte Allah'a kendi ulusal dilinde değil, Allah'ın Arap budununa gönderdiği Arapça kitapla ibadette bulunacaklardı. Arapça öğrenmedikçe Allah'a ne dediğini bilmeyecekti. Bu durumda Türk ulusu yüzyıllar boyunca ne yaptığını, ne yapacağını bilmeksizin, bir sözcüğünün bile anlamını anlamadan Kur'an'ı ezberleyip beyni sulanmış hafızlara döndüler. Başlarına geçen hükümdarlar, Türk ulusunca ne olduğu, kim olduğu belirsiz cahil hocalar ağzıyla saçılan ateş ve azap ile, korkunç bir karanlık ve karışıklık içinde kalan dini, kendi tutku ve politikaları uğruna bir araç olarak kullandılar.
Başbuğ Atatürk - Medeni Bilgiler
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Mesaj Sayısı: 34
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.305
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 48.414 (Bu ay: 22)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.