DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Oto Tesisatı-Bass almak istiyorum arkadaşlar ne önerirsiniz? (JBL 1000'lik 38 cm)
46
Cevap
0
Favori
7.264
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> DH Garaj >> Oto Tesisatı-Bass almak istiyorum arkadaşlar ne önerirsiniz? (JBL 1000'lik 38 cm)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      167 Mesaj
      22 Eylül 2008 22:35:39 Konu Sahibi
      Selam arkadaşlar.

Ben JBL Gt4 38 cm'lik almak istiyorum sizce nasıl?
      Birde sizce JBL Gt4 mü iyi yoksa Gt5 mi görüşlerinizi bildirirseniz sewinirim..

|
      |

2000 Clio II RTA 1.4i HB
    • Yüzbaşı
      310 Mesaj
      23 Eylül 2008 01:08:06
      fiyat aralığın ve güç gereksinimi yazarsan anında cevap biter...
      |
      |

MTF elektronik professional audio, video and lighting systems..
    • Ses Uzmanı
      3603 Mesaj
      23 Eylül 2008 04:16:47
      evde mi otodamı kullanıcaksın? max. bütçen nedir?

gt5 daha sağlamdır öneririm. amfi olarkda jbl 75.4, komponent takımı da hertz dsk 165 olabilir.

sub kabinli 170ytl
      75.4 amfi 250 ytl
      dsh 165 comp 100 ytl
      |
      |

AS SOUND Oto Ses ve Multimedya Sistemleri - Alarm - Xenon - Merkezi Kilit Satış & Montaj
      Ev işyeri Alarm ve Kamera güvenlik sistemleri Satış & Montaj. Yer: Bayrampaşa İletişim:PM
    • Teğmen
      167 Mesaj
      23 Eylül 2008 17:54:19 Konu Sahibi
      Abicim tesisatımı hem evde hemde arabada kullanacağım bnm evimde de araba aküsü var :) birde akü şarj aleti yaptırdım oradan şarj ediorm.
      Şimdi gelelim konuya.Ben geçen gün yenibosnaya (eskidji)'ye gittim orada JBL Gt4 e (38 cm) 190-250 arası fiyat biçtiler.
      Benim kendi amfim var ama biraz dandik markası Alpın USA 704.Benim amfim JBL Gt4'ü kaldırır mı acaba?
      Birde audiocu arkadaşım JBL Gt5'in 38 cm'liği var mı acaba ben 38 cm'lik bi bas istiorm daha iyi vurur diorlar.

Saygılar...
      |
      |

2000 Clio II RTA 1.4i HB
    • Yarbay
      3600 Mesaj
      23 Eylül 2008 18:06:42
      o amfiden hayır bekleme, bass a da yazık edersin...
      yeni amfi alıcaksın..
      |
      |

• Teğmen
      167 Mesaj
      23 Eylül 2008 18:11:48 Konu Sahibi
      Amfide 2000watt yazıor peki bune nası hayır bekleme biraz açıklığa kavuşturur musun?
      |
      |

2000 Clio II RTA 1.4i HB
    • Binbaşı
      1350 Mesaj
      23 Eylül 2008 18:23:31
      Gt5'in 38 Cm olanı yok. Ayrıca Gt4 hoş tonda çalar daha diplere iner vururken.Gt5 ise daha sert çalar spl'e yönelik üretilmiş bir hoparlördür.Ayrıca bu işler Alpine'nin çakması olan Alpin'le olmaz.Audiocu'nun dediği gibi 75.4 tarzı bi amfiyle iyi performans alırsın.
      |
      |

• Teğmen
      167 Mesaj
      26 Eylül 2008 11:16:52 Konu Sahibi
      Peki Pioneer 307'ler nasıl arkadaşlar?Siz hangisini tavsiye ederdiniz? Gt4 38 cm mi, Gt5 30 cm mi yoksa pioneer 307 30 cm mi?
      |
      |

2000 Clio II RTA 1.4i HB
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      26 Eylül 2008 11:23:25
      quote:

Orjinalden alıntı: Broadwayci

Gt5'in 38 Cm olanı yok. Ayrıca Gt4 hoş tonda çalar daha diplere iner vururken.Gt5 ise daha sert çalar spl'e yönelik üretilmiş bir hoparlördür.Ayrıca bu işler Alpine'nin çakması olan Alpin'le olmaz.Audiocu'nun dediği gibi 75.4 tarzı bi amfiyle iyi performans alırsın.

Gt4 tonlaması gt5'e göre kötüdür. Ayrıca gt4 dip seslere inemiyor. Gt5 sert çalmıyor yumuşak çalıyor. Gt4'de spl üründür gt5de spl üründür jbl markasının bütün ürünleri spl'dir. Sql audison, focal, morel gibi markalarla olur. Fiyatlarına bakarsan amfileri veya subwooferları ne kadar pahalı olduğundan anlarsın ne demek istediğimi...
      |
      |

Artık bir tesisatım yok. (Bomba gibi dönecem)
    • Teğmen
      167 Mesaj
      26 Eylül 2008 11:32:33 Konu Sahibi
      Peki 307 nasıl içlerinden hangisini alayim?
      |
      |

2000 Clio II RTA 1.4i HB
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      26 Eylül 2008 11:37:17
      Pioneer 307 biraz boş vuruyor hava seside yaratıyor. Seçimini gt5den yapabilirsin. Gt4'e göre daha sağlam. Dinleme imkanın olursa mutkala dinleyerek al...
      |
      |

Artık bir tesisatım yok. (Bomba gibi dönecem)
    • Ses Uzmanı
      2815 Mesaj
      26 Eylül 2008 17:27:47
      Kicker comp 15 al almişken 190 lira civari. Bi daha al iki kere alma inlet..
      |
      |

High-End Audio Systems - Fashion & Portrait Photographer
    • Çavuş
      96 Mesaj
      27 Eylül 2008 01:08:56
      quote:

Orjinalden alıntı: Broadwayci

gt5 in 38 olanı war kim demiş yok die
      |
      |

Ne bir şarkı Ne bir söz Nede bir gösteriş Olayın özü iki kelimelik bir söyleyiş SENİ SEVİYORUM
    • Onbaşı
      29 Mesaj
      27 Eylül 2008 02:32:50
      KİCKER COMP 15 TEN ALDIĞIN BASI NE JBL DEN ALIRSIN NEDE PIONEER'DAN

ASLA KÖTÜLEMİYORUM JBL TATLI BASLARIYLA BİLİNİR YUMUŞAKTIR HAZ VERİR.PİONEERIN YAPISI ÇOK SERTTİR VE HARD BAS ALIRSIN BEN KENDİ ARABAMDA 2 ADET PİONEER 307 KULLANMIŞTIM ÇOK GÜÇLÜ BASLARI VARDI FAKAT SADECE ARABANIN İÇİNDE ÇOK GÜÇLÜYDÜ DIŞARI VEREMİYODU KİCKERCOMP SERİSİNE GEÇTİM ONDAKİ BASLARI NE JBL'DE GÖRDÜM NEDE PIONEER'DA
      ZATEN FİYAT ARALIKLARIDA SENİN JBL İÇİN ÖĞRENDİĞİN FİYAT ARALIKLARINDA.EĞER SADECE BEN DEĞİL HERKESE BASS DİNLETİCEM DERSEN KİCKER'DAN ŞAŞMA DERİM AMA BEN KENDİM DİNLİYCEM VE BASTAN TAD ALICAM DERSEN JBLİN BASLARI YUMUŞAK VE TATLIDIR PIONEERDE GÜÇLÜ BAS SERİSİNDE KENDİ ÇAPINDADIR SEN DİNLERSİN SADECE.

quote:

Orjinalden alıntı: gokhan2

Kicker comp 15 al almişken 190 lira civari. Bi daha al iki kere alma inlet..

|
      |

• Teğmen
      167 Mesaj
      27 Eylül 2008 10:30:38 Konu Sahibi
      Peki bu kicker comp 15'in fiyatları nedir?gokhan2 190 ytl civarı demişsin bu kabinli fiyatımı?Ayrıca dediğin bass 38 cm mi 30 cm mi?
      |
      |

2000 Clio II RTA 1.4i HB
    • Ses Uzmanı
      3603 Mesaj
      27 Eylül 2008 14:02:48
      quote:

Orjinalden alıntı: cscengiz

Alıntıları Göster

gt5 in 38 olanı war kim demiş yok die

var ancak Türkiye de yok
      |
      |

AS SOUND Oto Ses ve Multimedya Sistemleri - Alarm - Xenon - Merkezi Kilit Satış & Montaj
      Ev işyeri Alarm ve Kamera güvenlik sistemleri Satış & Montaj. Yer: Bayrampaşa İletişim:PM
    • Binbaşı
      1350 Mesaj
      27 Eylül 2008 19:08:26
      quote:

Orjinalden alıntı: Capiton_

Alıntıları Göster

Gt4 tonlaması gt5'e göre kötüdür. Ayrıca gt4 dip seslere inemiyor. Gt5 sert çalmıyor yumuşak çalıyor. Gt4'de spl üründür gt5de spl üründür jbl markasının bütün ürünleri spl'dir. Sql audison, focal, morel gibi markalarla olur. Fiyatlarına bakarsan amfileri veya subwooferları ne kadar pahalı olduğundan anlarsın ne demek istediğimi...

Jbl'e SQ Diyen yok zaten...Gt4 Gt5'e göre yumuşak çalıyor,daha dibe iniyor. Gt5 ise daha sert çalıyor.Bunu Tr'de Jbl konusunda çok uzman bir kişi söylüyor..Ve bu bir gerçek..Ayrıca Spl ve Sq'nun bana ne olduğunu öğretmeye çalışma..
      |
      |

• Teğmen
      167 Mesaj
      27 Eylül 2008 19:39:26 Konu Sahibi
      kicker comp 15 nasıl arkadaşlar?Kabinli fiyatlarını yazar mısınız.Vede bunların içlerinden hangisi daha iyi?
      JBL Gt4 38 cm
      JBL Gt5 30 cm
      Pioneer 307
      Kicker comp 15

Birde arkadaşlar kicker crv 15 varmış heralde o nasıl?Ama onun fiyatı daha pahalı heralde.Ona gücüm yetmeye bilir.
      |
      |

2000 Clio II RTA 1.4i HB
    • Onbaşı
      29 Mesaj
      27 Eylül 2008 19:50:40
      hangisi daha iyi diye bi kavram olmamalı her hoparlörün kendine has özellikleri var senin isteğine göre müzik tarzına göre değişir ben kicker ı şiddetle tavsiye ederim sadece ben değil herkese dinleticem diosan kicker. yazdığın markaların hepsinden güçlü basları var.
      |
      |

• Teğmen
      167 Mesaj
      27 Eylül 2008 19:53:12 Konu Sahibi
      Peki fiyatları nedir acaba bu kicker'ların yazabilir misin?(kabinli)
      |
      |

2000 Clio II RTA 1.4i HB

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,220
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.