Şimdi Ara

Oto Tesisatı-Bass almak istiyorum arkadaşlar ne önerirsiniz? (JBL 1000'lik 38 cm) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
8.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kardeş o kabinli fiyatı mı peki.Öyleyse eğer adamla konuşurum ama paramı geri alabilir miyim onu bilemem senin kicker crv 15 kaç cm ve senin söylediğin fiyat kabinli fiyatı mı?Ben 2. el aldım jbl 1502'yi 180-190 ytl idi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: crayz_metin

Kardeş o kabinli fiyatı mı peki.Öyleyse eğer adamla konuşurum ama paramı geri alabilir miyim onu bilemem senin kicker crv 15 kaç cm ve senin söylediğin fiyat kabinli fiyatı mı?Ben 2. el aldım jbl 1502'yi 180-190 ytl idi.

cvr15=38 cm
    cvr12=30 cm

1502 lerde bobin yanması gibi sorunlar çıkıyor bas sesleri de GT4 kadar tatlı veremiyor yine de hayırlı olsun g.g. kullanın.
  • Saol abicim.Ama ben hala beklediğim yanıtı alamadım.Jesus83 arkadaşımız 210 ytl demiş bu kabinli fiyatımı?Ben bass'ımı yenibosna/eskidjiden aldım orda bu fiyata kabinlisini bulabilirsem üzerine 30-40 ytl daha verip alırım kicker crv15'i
  • arkadaşım 1502 ye ikinci el 190 ytl çok büyük para onların sıfırı 100 ytl den satılıyo sölediğim eminönünde cvr 15= 38 cm 500 rms şuan kullandığın jbl basın 4-5 katı daha iyi bass ve basınç alırsın 210 ytl kabinsiz ama kabin fiyatları tahtakalede 25-30 ytl civarında

Oto Tesisatı-Bass almak istiyorum arkadaşlar ne önerirsiniz? (JBL 1000'lik 38 cm)
  • hayırlı olsun dıyecek bsy kalmamıs gule gule kullanın ama fıyat cok cok pahalı gıbı geldı bana
    o fıyatlara kabın dahıl kıckeer 154 38 cm bass alırdın sıfır
  • Kicker kullanan bir arkadaşım vardı.Kicker tavsiye etmiyorum dedi.Kendim kullandım dedi.Bassı algılamıyorsun dedi.Çok sert vuruyor dedi.Yani hangi şarkının çaldığını bile anlayamıyorsun dedi.Tatlı ve yumşak bass'lar daha iyi dedi.Kicker almamamın sebebide bunlardan biri.
  • bu forumda jbl gt5 mi jl audio mu diye bi konu var okumanı tavsiye ederim madem yumuşak bass isiyosun dünyanın en iyisini tercih et gör bassı 190 ytl sıfır kabinli
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.