Yüzbaşı
30 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar C (Sistem) Harddiskinde kayıt aldığımız ses vb dosyalarının otomatik olarak her değişiklik/kayıt esnasında belirteceğimiz bir başka external/internal Harddiske kayıt yapılmasını istiyoruz. Bunu otomatik bir şekilde yapan bir program biliyor musunuz?
Arkadaşlar Vista kullanıyorum ve daha önce kullandğım Rapid share Manager programı Rapid sitesi yenilendikten sonra çalışmamaya başladı ki bu program çok elverişliydi. Diğer arkadaşlara da aynısı oldu ama onlar format atarak düzeltebildiler problemi. Premium hesabım var ve toplu linklerle dizileri sezonlar halinde indiriyordum ama Rapid share Manager bozuldu malesef ve çalışmıyor. Şimdi sorum şu Internet Download Manager ile toplu rapid linklerinden dosya indirmem mümkün mü?
İşyerine aldığımız pc orjinal windows ile gelmişti, yani windows xp kurulu olarak gelmişti. Şimdi format attık ama bunun aktivasyonunu nasıl yapıcaz? Orjinal cd'si var ve seri numarası yazıyor üstünde.
Arkadaşlar Logitech V470 nasıl bir mouse? Bluetooth ile bağlanıyor, Radio Frekanslı mouslardan bir farkı var mı? Ben almayı düşünüyorum. Eksileri Artıları nelerdir acaba?
Ürün Burda
The Publisher shall have the handling of the following subsidiary rights in the print form only of the Work: in the paperback edition, the gross proceeds from which shall be divided equally, 50% to the Proprietor and 50% to the Publisher: first and second serial, anthology, quotation, book club rights, and photocopying for classroom use.
Vista Home Premium yüklü toshiba notebook ile Zyxel G570S e bağlanamıyoruz. Access point şifreli, şifreyi biliyorum ama şifreyi tam olarak Vista'da nerden verebiliriz? Ağ Paylaşım Merkezinde bulamadım.
Vista Home Premium yüklü iki notebook ile ethernet kablo üzerinden bağlantı kurmak istiyoruz ancak aşşağıdaki resim çıkıyor ve her iki notebookta da şifre yok. Bağlantıyı nasıl yapabiliriz. Dosya paylaştırmak istiyoruz iki bilgisayar arasında.
Diyordu bazı Fenerli arkadaşları Beşiktaşı İnönü'de yendiklerinde

Bu arada maçın hakemi Cüneyt Özdemir değildi ve Fenerbahçe de 8 değil 11 kişiydi
HD kayıt yapan bi kameramız var ve ben HD montaj programı öğrenmek istiyorum, sizce hangi programı öğrensem daha iyi olur? Tavsiye edecekleriniz neler var, bu arada montaj hem haber hem de klip, müzik,program vb. montajları için olacak.
348MB'lik Xvid formatındaki Lost 3. bölümü Total Video Converter (v3.10) ile DVD Mgeg yaptım ama iki dosya halinde convert etti, yani ikiye bölüp DVD Mpeg yaptı. Şimdi bu iki dosyayı nasıl birleştirebilirim ve DVD'ye nasıl yazdırabilirim?
Hakkında
Konum: İstanbul,Kartal
Forum İmzası:

--WE ARE THE BEST--
***GALATASARAY***
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Mesaj Sayısı: 452
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.726
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 231.492 (Bu ay: 489)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.