Şimdi Ara

OPPO RENO 2Z ANA KONU. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
20
Favori
59.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostlar merhaba bu telefon ile alakalı öneri bekliyorum sizden benim için önemli olan tek özellik pes 2020 yi kasmadan donmadan oynatması bu telefonda bu oyunu oynayan var mı aranızda acaba bu oyunda performansı nasıl s10e kullandım ekran küçük olduğu için elden çıkardım iphone 8 aldım ama hiç bana göre değil bunu anladım 4,7 inch ekran özellikle yardımlarınızı görüşlerinizi bekliyorum ya bu ya da a71 almak istiyorum bende
  • a71 ile bunu kalite ve performans olarak kiyaslamamak lazım. kasıt kasa materyali değil. elinize aldığınızda ikisinide farkı anlarsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostlar Netflix tam ekran mı cihaz da ?
  • İnstagramda donmalar oluyor diyenler vardı, yaşayan var mı böyle bişey arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chakra7o

Dostlar Netflix tam ekran mı cihaz da ?
    Alırken mtk işlemci desteği yoktu şu anda bu işlemci desteği sağlandı görüntü ekrana bazı filmler için tam yansıtıyor bazı filmlerde yanlardan boşluk kalıyor kendin uzatman gerekiyor .O zamanda güzel görüntü olmuyor ekranın uzunluğundan kaynaklı.Şu an hd dsteği var tekrardan belirtmek istiyorum.La casa de papel tam ekran olmuyor ama IT filmi oluyor .Film ile ilgili
  • f1bekir F kullanıcısına yanıt
    Iphone ile çekilen bazı storylerde donuyor gibi bir görüntü hala var ama uygulama ile ilgili zamanlar düzelir diye düşünüyorum.
  • tplon T kullanıcısına yanıt
    Yorumlarınız için tekrardan teşekkür ederim. A71in ekranı büyük olduğu için, MI 9Tyi ise hafıza kartı takılmadığı için eledim ve Oppo Reno2 Z aldım. Bende artık bir cihaz sahibi olarak aranızdayım. Cihaz dün geldi 1 gündür kullanıyorum ve memnunum.
    Bildirimler ile ilgili bir ayarı bulamadım. Yani şöyle bildirim içeriklerinin kilit ekranında gözükmesini istemiyorum bunun için toplu genel bir ayar var mı acaba. Yoksa her uygulama için ayrı ayrı mı ayar yapmak zorundayız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba yaklasik 3 haftadir kullaniyorum 2z yi. İphone 11pro dan gecis yaptim. Malum virus piyasalarin ve islerin gidisati nedeniyle ani kararla gectim.
    3 haftadir evde oldugumdan sosyal medya ile icli disliyim malesef. Takilma donma yavaslama gibi bir durum olmadi hic. Esimde p30 pro var. Ara ara karsilastirma yapiyorum kameralarin gece cekimleri hemen hemen ayni. Gunduz cekimleri cok basarili. Ön kameradan memlunum iphoneden sonra cokta aratmadi. Video cekimi cok basarili sayilmaz. Sarzi cok iyi gidiyor koca gun elimden dusmuyor aksami cikariyor. Oyun performansina birsey diyemicem klasik okey oynarim. Hosuma gitmeyen bildirim olayi hic iyi degil tus kilidi acilmadan birsey gostermiyor.
    Örnek birkaç resim paylastim

OPPO RENO 2Z ANA KONU.
    OPPO RENO 2Z ANA KONU.
    OPPO RENO 2Z ANA KONU.

• "Hosuma gitmeyen bildirim olayi hic iyi degil tus kilidi acilmadan birsey gostermiyor."

Bildirimler ekranı uyandırmadan gelmiyor mu? Yoksa bahsettiğiniz gelen bildirimin içeriğini görmek gibi bir durum mu?
  • Arkadaşlar Lg g7'den geçmeye değer mi sizce? Tlf çok kasan oyunlar oynamıyorum ama benim için şarj süresi önemli, lg g7'den genel olarak oldukça memnunum ama ekran qhd olduğu için şarjı hızlı yiyor diye düşünüyorum. Kamera vb. karşılaştıran oldu mu g7 ile?
  • hellar kullanıcısına yanıt
    full hd mi?

• Merhaba arkadaslar A71 ile oppo reno2z arasinda kaldim hangisini tercih etmeli A71 de ekran cok hosuma gitti lakin oppo daha premium hissi veriyor kararsiz kaldim.

• LaZeRiSt kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam, düşük ışıkta yani karanlıkta değil de evde kapalı mekanlardaki performansı nasıl? siz iphone 11 pro da kullanmışsınız. daha çok evde 1,5 yaşındaki çocuğumuuz çekmek için kullanıcaz. sizce yeterli gelir mi kamerası ?
  • kardes bende bu cıhazı almadan once cok tereddut ettım baya arastırdım. Cihazın bataryası suankı sartlarda bence cok guzel sarj durumu benı cok rahat goturuyor ayrıca aktıf bır sekılde papcı oynayan bırıyım kasmadan oynuyor sıkıntı yok kamera konusunda da guzel sonucta profyonel ıs yapmayacaksın senı fazlasıyla tatmın edecektır. sesı streo olmadığı ıcın ben sevmedım sesını..ekran ppi degerı ıyı .. on kameraya bıraz dıkkat etmen gerekıyor oda aktıf calısııyor sorun yasamadım..parmak ızını olayını ben bır turlu cozemedım en cok sınır oldugdugum durumu bu cıhaz sag parmagımı okuyor ama sol parmagımı bı turlu okumuyor acayıp bır durum tanıtıyorsun hersey tmm ama cıhaz acmak ıcın sol parmagımı yerlestırdıgımde bı turlu acmııyor son sınır bocuzu.. menu akısı cok guzel ben sevıyorum bıraz yazılımsal eksıklerı var tabı... akabınde malzeme kalıtesının ıyı olmadıgını dusunuyorum.. cıhazın sım kart gırısı, şarj gırıs ve jack gırıs kısmında ufak soyulmalar oldu zamanla artar dıe dusunuyorum ama beyaz modelınde bu durum yasansada bellı olmaz tercıh senın.....

• kardes bende bu cıhazı almadan once cok tereddut ettım baya arastırdım. Cihazın bataryası suankı sartlarda bence cok guzel sarj durumu benı cok rahat goturuyor ayrıca aktıf bır sekılde papcı oynayan bırıyım kasmadan oynuyor sıkıntı yok kamera konusunda da guzel sonucta profyonel ıs yapmayacaksın senı fazlasıyla tatmın edecektır. sesı streo olmadığı ıcın ben sevmedım sesını..ekran ppi degerı ıyı .. on kameraya bıraz dıkkat etmen gerekıyor oda aktıf calısııyor sorun yasamadım..parmak ızını olayını ben bır turlu cozemedım en cok sınır oldugdugum durumu bu cıhaz sag parmagımı okuyor ama sol parmagımı bı turlu okumuyor acayıp bır durum tanıtıyorsun hersey tmm ama cıhaz acmak ıcın sol parmagımı yerlestırdıgımde bı turlu acmııyor son sınır bocuzu.. menu akısı cok guzel ben sevıyorum bıraz yazılımsal eksıklerı var tabı... akabınde malzeme kalıtesının ıyı olmadıgını dusunuyorum.. cıhazın sım kart gırısı, şarj gırıs ve jack gırıs kısmında ufak soyulmalar oldu zamanla artar dıe dusunuyorum ama beyaz modelınde bu durum yasansada bellı olmaz tercıh senın.....

• tplon T kullanıcısına yanıt
    Bir şey sormak istiyorum tamam he4kes mi 9t öneriyor ama ben türkiye garantili aldım miui11 ve android 10 dan sonra kend8 kendine şarj tüketiyor ben önermem elimden çıkarsam cikaracam ama malum virüs var

• Sadettin32 S kullanıcısına yanıt
    İnsanlar kağıt üzerindeki özelliklerinden dolayı Mi 9T öneriyorlar. Ben 1,5 aydır Oppo Reno 2Z kullanıyorum. Sarj süresi, kamerası, sesi , ekranı, arayüzü(kişisel fikrim) ve en önemlisi verdiği premium hissiyat ile bence Mi 9T'den daha alınabilir bir cihaz.
  • mi9t de uzun zamandır insanlar yazılım problemleriyle bogusuyorlar. güncelleme sık geliyor ama her güncellemede başka sorunlar çıkıyor. oppo yazılım konusunda daha iyi görünüyor en azından standart haliyle. Fakat onlarda güncelleme vermiyorlar bir türlü.

• Merhaba--Huawei mate 10 kullanıyorum çok memnunum ,şımarıklık gibi algılanmasın ama ortalama 2 yılda bir telefonumu yeniliyorum--Sattığımın üzerine 500-750 tl fark ile kapanıyor genelde..bu telefonda makro çekim var mıdır?İnternet üzerinden satış yaptığımızdan fotoğraf kalitesi ve makro olması çok önemli--bütçemiz de çok çok yukarıda değil..Sitelerde ve özelliklerinde makro özelliği göremedim..Kullanan veya bilen bir arkadaş var ise yardımcı olursa sevinirim..teşekkür ederim..
  • suhagelmez S kullanıcısına yanıt
    makro kamerasi var ama ben teknosada makroyu denediğimde 5-6 cm den sonrasında odakliyordu 2.3 cm yakindan bir türlü odaklayamamistim. sahibi olan arkadaşlar da deneyip bilgilendirirler umarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakogg -- 18 Nisan 2020; 20:51:36 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.