Şimdi Ara

OPPO RENO 2Z ANA KONU. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
20
Favori
59.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon aklına estiği zamanlarda gelen çağrıları çalıyor, bazen de hiç ses vermiyor. Tesadüfen ekrana bakıyorsanız gelen çağrıyı görebilirsiniz. Yoksa ses Mes gelmiyor. Sonra bir daha deneyeyim diyorsunuz, bu kez çağrı zili çalıyor. Özetle yazılımsal problemi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unalc U kullanıcısına yanıt
    Emin misiniz hocam bende hiç öyle birşey yok bangır bangır çağrı sesi geliyor belki telefonunuzda sıkıntı vardır

• Merhaba, ilk mesajı yazan arkadaş "Dahili Radyo: Hayır" yazmış. GSMArena ve Epey'de radyo için var yazıyor. Acaba Türkiye garantili cihazlarda radyo yok mu? LG G3 zamanında TR cihazlarda radyo yoktu sonradan apk kurunca çalışıyordu. Bilgilendirirseniz sevinirim. Bir de bildirim ledi yok galiba. Bu fiyat aralığında bildirim ledli telefon tavsiyeniz varsa onları da araştırırım. Teşekkürler.

Araştırdığım modeller: Baktığım özellikler genel olarak 8GB, 128GB, FM, Bildirim Ledi,

Samsung A71
    Huawei P40 Lite
    Realme XT
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro
    Oppo Reno2 Z
  • setcom_2000 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, telefonda Fm radyo bulunmaktadır. Bildirim ledi bulunmuyor. Sadece mesaj geldiğinde ekran da gözüksün veya ekran hiç açılmasın tarzında bi seçenek var. Led yok maalesef. Ben Oppo nun arayüz ve kullanışlılığını beğendim. Bence fiyatını hak eden bir telefon. Karar sizin tabi ki. Bazı arkadaşların bahsettiği parmak izi okumama veya telefonla görüşürken yakınlık sensöründe sorun yaşama gibi problemler en azından benim cihazımda bulunmuyor.
  • setcom_2000 kullanıcısına yanıt
    Radyoyu bilmiyorum ama bildirim ledi de yok ekran saatinde bildirim simgesi gösterme de yok.bu telefonu ele mi9t'yi incele.

• umutsen U kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben alacagimda acaba birtek sizdemi bu sorun yoksa her cihazda varmi acaba şuan cok tedirgin oldum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün Turkcell çıkışlı reno 2z gece mavisi rengi bir telefon hediye geldi.
    Kullanırım dedim, telefon çok güzel ama büyük geldi.
    Almak isteyen olursa Adana ve çevresinde elden teslimle satabilirim.
    Aklımda bir fiyat yok durum ortada ederini verene satabilirim.
    Önceliğim nakit satış olmakla birlikte Oneplus 7 serisi modelleriyle takas düşünebilirim.

• Huseyin3460 H kullanıcısına yanıt
    Ben araştırdığımda birçok kişi aynı sorunu yaşamış. Çevremden de epey insanı bu telefondan almaktan vaz geçirdim, üstelik çoğu bu arızayı kendi gözleriyle gördü ve başka markalara yöneldi. Tüketici heyetine başvuracağız durumlar normale dönünce.
    Ne önerirsiniz ne alayim acaba Facebook oppo grubunda paylaştım dalga geçer gibi mesajlar yazdilar yok öyle bir şey gibisinden

• Huseyin3460 H kullanıcısına yanıt
    Buyur bi tane facebook grubundan aynı sorunu yaşayan bir arkadaş.

Bu fiyat aralığında en uygunu, Xiaomi Mi9 T idi onu aldım, memnunum. İnşallah İphone 12 çıkınca ona geçeceğim..

OPPO RENO 2Z ANA KONU.
    Sizin sorununuzun aynisindan muzdarip ben Xiaomi dusunuyordum ama yazilim cok hataliymis araştırdıgim kadariyla birde mi 9t pop up kamera olduğu icin icine toz kağıt vs. Giriyor arkadaşın cep telefonunda gördüm. Kafam çok karışık :)

• Merhaba bu telefonu alalı 2 3 gün oluyor. ekranda ufak çizilme olduğunu fark ettim. Acaba bu telefon fabrika çıkışlı olarak kırılmaz camla mi geliyor? Yoksa suan çizilen kendi ekranı mi? Kırılmaz cam var ise kendim edindiğim bir kırılmaz cami takabilir miyim bunu çıkarıp?

• Usescrt777 U kullanıcısına yanıt
    Hiçbir fabrika cam takmaz ama jelatin takabilir.ekranın köşesinden tırnak ucunla kontrol et

• İnceleme videolarındq film takılmış diyorlar

• Alikevicius kullanıcısına yanıt
    Gec gordum biraz ama benim biladerde mi9t var brnden once aldi bende mi9t ve 2z arasinda kalmistim oppo aldim mi9t de elin kulaklik yerine geliyo bisey oluyo yok telefonun jak girisini kapatmayin falan yaziyo birde kamera bakimindan oppo bi tik daha iyi pop up acilis ve kilit ekraninda yuz tanima olarak oppo hizli bunda baya fark ediliyo . Onun disinda cok bi fark yok ekran daha buyuk bide ses cikislari ve kulaklik cikislari ayni gibi birlikte cod mobile oynuyoruz onda da performans ayni bi uyuz oldugumuz nokta yok avizeyi kapatmayin jak girisini kapatmayin muhabbeti mi9t de onun disinda benim uyuz oldugum sey oppoda bildirim panelindeki mesaji orda surukleyip mesajin devami gozukmuyo mesaji acmak gerekiyor ben bi onu sevmiyorum

• HarleyDavidson kullanıcısına yanıt
    OPPO RENO 2Z ANA KONU.

Hocam peki instagram da twitter da google da sıkıntı var diyorlar doğru mu aşırı kasıyormuş telefon hantallasiyormus

• Sadettin32 S kullanıcısına yanıt
    İnstagramda ve googleda bi sıkıntı yok kasma donma vs. Twitter kullanmiyorum yüklü dahi degil ama facebook yuklu ondada hic kasma donma yok. Twitterda kasmaz ve donmaz bence :)

Su anda keşke almasaydım mi9t falan alsaydım dedğiniz oluyor mu ya da arkadaşınızın kesek reno 2z alsaydım falan cevaplarsanız çok sevinirim

• Sadettin32 S kullanıcısına yanıt
    Bilader kamerasini bide ekranin buyuk olduguna tutuldu oppoyada ama benim icin xiaomi cok piyasa cihaz ve dandik geliyo herkesin elinde. Benim bi keskem yok :) biladerinde keskesi yok :)

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.