K

Yüzbaşı
29 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
1 İNCİ KR.HVCL.A. MEYDAN HRK.TB. MEYDAN BKM.ONR. VE İŞL.BL. usta birliğine düşen varsa toplanalım nasıldır bir yerdir bilgisi olan varsa paylaşşsın.
Merhaba 307 junyan angel eyes H1 için uzun ve kısa lar ayrı ayrı olmak üzere xenon kit alacağım.

Uzun ve kısayı aynımı almalıyım yoksa kısa 4300k uzun 6000k mı olmalı ? Marka olarak H.ı.D düşünüyorum.

Tavsiyesi olarak marka model belirmenizi rica ederim.
Arkadaslar apple store da adam akilli veri baglanrtisi gerektirmeyen telefona kayit ettigimiz cevrimdisi kullanim imkani sunan program varmi kullandiginiz ?? Musify vardi telefonu formatladim ama bi turlu bulamiyorum aynisini ?
Arkadaslae aksamki mac icin tvbuspor sd frekansda suan yayin izleyen varmi ? Sifreli kanal uyarisi vermekde uyduculari aradim aksama acilacak deniyor
Merhaba arkadaşlar az önce d smart tarafından 24 ay 11 tl olmak üzere tüm kanallar açık olmak kaydı ile teklif aldım eski cam modül üyesiyim şuan kapalı olduğundan sürekli arıyorlardı.
En cazip teklifi şimdi ilettiler.Size nasıl geçilmelimi gerek varmıdır
Arkadaslar tahaahüt bitmek üzere aramaya başladılar.Aşağıdaki kampanyayı öneriyorlarlar nasıldır sizce ?

50 mbps +150 GB AKKN + reeder-a8i-quad = 75 TL

Şuan ödediğim 25 mbps +50 gb akkn = 55 TL

https://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/super-evlere-super-tabletler
iFİLE İLE kulaklık ses sınırını yükseltiyorduk yanlız ios 8 de ifile desteği yok.Buna benzer bir program varmı İfile tarzı apple storede yada başka bir yöntem ?

Çoğunu indirdim fakat bir sonuç alamadım.Var/library boş gözükmekte.
Arkadaslar cihazi restore etmek istedim fakat itunes 17 hata kodu veriyor ne yaptiysam cozemedim itunes son versiyon indirdim olmuyor.isletim sistemi xp bilgisayarin.. Cihaz acilmiyor dfu modda kaldi.genpada kapali bayram :/
Sadece apple store de havale indirimi mevcut onlarda 26 eylulde stok durumuna gore gonderim yapacaklarini soyluyorlar peki havale indirimi yada pesin alimda indirim saglayan siteler tekno magaza varmidir ?
İphone 6 ve 6 plus 26 eylül Turkcell ve Vodafone satış merkezlerinden satışa çıkacak.Daha fiyatları açıklanmadı.

Apple Store fiyatlarının altındamı yada üstünemi çıkacak belirsiz..

Kaynak:http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2014/09/10/iphone-6-ve-iphone-6-plus-turkcellde
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 961
İkinci El Bölümü Mesajları: 140
Konularının görüntülenme sayısı: 131.116 (Bu ay: 161)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 34 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.