S

Teğmen
07 Mart 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
iPhone kullanmak istiyorum bütçem 6500 daha fazla koyamam ikisi arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim
Beyler çok arada kaldım birinin artıları diğerine göre iyi ama diğerine bakıyorum aaa bunda bu var ama diyorum çok arada kaldım yardım ederseniz sevinirim
3200 gibi bir bütçem var pop up kamera kullanmak istiyorum fikirlerniz benim için çok önemli yeşillendirirseniz sevinirim iyi forumlar
Beyler başka telefon önerisi yapmazsanız sevinirim bu 2 telefon arasında kaldım siz olsanız hangisini alırsınız
Beyler öncelikle iyi günler şu anda 2500 3000 arası telefon alacağım mi 9t almak istiyordum ama forumlarda okuduğum kadarıyla android 10 sonrası batarya oldu dediler kullanan varsa aydınlatabilir mi batarya o kadar kötü mü hala alınır mi
Mi 9t 128 reno 2z a71 arasında kaldım para önemli değil ucuz olduğu için alınır falan yazmazsanız sevinirim onun dışındaki butu fikirlere açığın şimdiden teşekkür edrim
Kararsizim ama sizden ricam şu telefon olsun bu olsun demeyin bu inişinden kangisi neden
Birisinde sanpdragon 730 diğerinde mediatek helio p90 var kamera da oppo nunki bir tik önde malzeme kalitesi ve hissiyat oppo ama kilifla kullanildigo5icin önemli değil siz olsanız hangisini alırsınız mi9t alirsam 128 gb alacağım 64 lük ucuz yazmanıza gerek yok
Iphone 7 alınır mı sizce alacak olursam hangi renk alayım mat siyah düşünüyorum ama boya dökülür diyorlar
Sizce a71 alınır mı alınmazsa reno 2z önerir misiniz
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 165
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 43)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.