Şimdi Ara

OPPO RENO 2Z ANA KONU. (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
20
Favori
59.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben telefonu yaklaşık 3 aya yakındır kullanıyorum ve de gâyet memnunum. Benim sensör ile alakalı şöyle bir sıkıntım var belki ayarları ile alakalıdır. Telefonu kulağıma dayayıp uzun süre konuştuğum zaman ekran kararıyor, telefonu kulağımdan çekip ekrana baktığım zaman (ekrana iki kez tıklayıp açma kapalı) ekranın açılması gerekirken hiç bir şekilde ekran açılmıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi creA` -- 26 Nisan 2020; 17:38:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • creA` kullanıcısına yanıt
    Nedeni ekran koruyucu devreye giriyor bugün bende farkettim. Otomatik ekran kapatma süresi ile alakalı. Onu arttırırsanız süresini düzelir. Ya da bu durumda açma kapama tuşuna basarsanız açılıyor ekran

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alitaro A kullanıcısına yanıt
    Hicbir problem yok hocam. Benimde 11 aylik cocugum var vakit buldukca ani olarak gece gunduz resimlerini cekiyorum.
    Şöyle bir artisi var cocugu pencere onune koyuyorum isik arkadan parliyor ama gayet guzel netlestirip cekiyor. eşimin p30 pro telefonunda bu kadar net cekemiyorum. Ön kamerada arka kameralar da iphone ve huaweiden daha başarili.

• Merhaba bugün oppo reno 2z me kavuştum. Kutu içeriğinde ki şeffaf silikon kılıf beni hayal kırıklığına uğrattı. Artık kutu içeriğinden şeffaf kılıf mı çıkıyor ?

• blade69 B kullanıcısına yanıt
    Allah allah normalde şeffaf çıkmıyor

• Yeni kutularda şeffaf çıkıyor sanırım. Ben de yeni aldım bende de şeffaf çıktı. Şeffaf olması daha güzel bence. Gerçi onu da takamiyorum telefonun arkasına hakaret olur diye 😁

• Herkese merhaba;

Bir arkadaşımız telefonun icinde yüklü gelen adımsayar uygulamasının doğru çalışmadığını yanıltıcı bilgiler verdiğini söylemiş, bu durumu yaşayan başka bir kullanıcı var mı?

• Bende izlediğim videolarda hep deri kılıf gördüm ama kutudan şeffaf çıkınca şaşırdım.Telefonun rengi görünsün diye telefonla beraber şeffaf kılıf ve kırılmaz cam siparişi vermiştim.Kutudan da şeffaf çıkınca boşa almış oldum
  • Ön kamerası nasıl gece çekimi hem ön hem arka kamera da nasıl foto atarmısınız lütfen ve ,
    Donma kasma oalyı varmı gerçekten

• Mi9t mi renk 2z mi

• A71 mi renk 2zmi

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa0224512

Ön kamerası nasıl gece çekimi hem ön hem arka kamera da nasıl foto atarmısınız lütfen ve ,
    Donma kasma oalyı varmı gerçekten
    Ben daha önce mate 20 lite kullanıyordum. Arka kamera onla kıyaslanamayacak kadar iyi benim için öncelik kameraydı.Fazlasıyla işimi görüyor.Daha gece çekimlerini deneyemedim özellikle uzun pozlama yapan biriyim onuda test edicem.Makro ve portresi gayet güzel.Önceliği fotoğraf olan biri düşünmeden alabilir.Ön kamera pek kullanan biri değilim ama huawei'ye göre oda güzel ve geniş.
    Donma kasma hiç yaşamadım ancak mesela whatsap değil normal sms de seri attıgınız da ilk mesajı attıktan 2-3sn sonra 2.yi atıyor mate 20 lite o konuda öyle değildi whatsaptan konuşur gibi seri sms atabiliyordum bunda tek yaşadıgım o.Onun dışında en ufak yavaşlama kasma yok.Mate 20 lite 'da kameralar arası geçiş yaptıgında donuyordu takılıyordu bazen hata veriyordu.Bunda bütün kameralar arası geçiş yapın hiçbir aksaklık donma bekleme yaşamıyorsunuz.

OPPO RENO 2Z ANA KONU.
    OPPO RENO 2Z ANA KONU.
    OPPO RENO 2Z ANA KONU.
    OPPO RENO 2Z ANA KONU.

• Ben de şunu eklemek istiyorum, gece modu harika. Özellikle denemek istedim akşam saati penceresi olmayan banyoda kapıyı hafif aralık birakarak normal modda cektim, bir de gece modunda çektim, inanılmaz bir fark var. Tripod yani uzun pozlamada bu fark daha da artacaktir. Aşağıda karanlık olan normal çekim, diğeri gece modu açık çekim.
    OPPO RENO 2Z ANA KONU.
    OPPO RENO 2Z ANA KONU.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolalper -- 29 Nisan 2020; 13:22:30 >

• Eyvallah hocam teşekkürler

• Arkadaşlar nfc kullanan var mı? Fiyat ben mate 20 lite cihazında akbank axess ile hiç sorun yaşamadım ama bu telefonda bi türlü çalıştıramıyprum. Ayrıca adım sayar saçmalıyor diyr yazan benim hala aynı. Bir de banka şifresi mesajları gıcık ediyor adamı uygulamadan çıkmak lazım. Şu an eksileri bunlar benim için.

• erdi.keskin kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağol

• Bu telefonun kronik bir sorunu sıkıntısı var mı ? Hepsiburadan sipariş etmeyi planlıyorum ? Alırken nelere dikkat etmem gerekiyor ? Garantisi Oppo Türkiye Garantili ama kutusunda felan dikkat edeceğim durumlar neler ? Bu arada Samsung A71 alıp iade ettim amoled ekranında kronik problemden dolayı sorun yaşamak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyanur86

Arkadaşlar nfc kullanan var mı? Fiyat ben mate 20 lite cihazında akbank axess ile hiç sorun yaşamadım ama bu telefonda bi türlü çalıştıramıyprum. Ayrıca adım sayar saçmalıyor diyr yazan benim hala aynı. Bir de banka şifresi mesajları gıcık ediyor adamı uygulamadan çıkmak lazım. Şu an eksileri bunlar benim için.
    Nfc uygulama açıkken çalışıyormuş yeni bişey daha öğrendim. Kronik sıkıntısı yok ama yazılımı coloros biraz garip bazı ayarları özellikle bildirim ayarları çok karışık

• Özelden soran arkadaşlara cevaben yazıyorum. Arkadaşlar normal kullanımda telefon 6.5 saat ekran süresi alıyorum. Güç tasarrufu modunda 8.5 9 saat arası ama ekran ışığını bi tık kısıyor. Güç tasarruf modundayım kesinlikle instagram ve face book kasmıyor Twitter kasmıyor. Ben hep güç tasarrufu kullanıyorum teli. Ama tasarruf modunda WhatsApp ayarlarını yapın. WhatsApp aramaları mesaj olarak geliyor bildirim ayarlarını ben desteği aradım öyle yaptım düzeldi.

• Alaca35 ben 3 sosyal medya sayfası kendime ait harici 3 inde de sayfalar yönetiyorum. Hep güç tasarrufu modundayım. Evde WiFi ile kullanıyorum hattım turkcell. Aktif olarak video düzenleyip paylaşıyorum sık kullanıyorum başka şeylerde eleştirilecek yanları var ama bu konuda asla.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.