Şimdi Ara

Opetten yakıt falan almayın. Müşteri şikayetlerini dinleme konusunda sıfır (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Opet Mehmetçik vakfından alıyorum yıllardır. Herhangi bir problem yaşamadım. En son araca lpg taktırdım lpg si de şimdilik iyi çıktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Opet Mehmetçik vakfından alıyorum yıllardır. Herhangi bir problem yaşamadım. En son araca lpg taktırdım lpg si de şimdilik iyi çıktı.
    Ben de bunu yazmak için girmiştim, en az 2-3 yıldır kullandığım tüm araçların yakıtını Mehmetçik Vakfı - Maslak Opet'ten alıyorum bugüne kadar hiçbir memnuniyetsizlik yaşamadım. Opet markadan ziyade istasyon işletmesi daha önemli bence, Mehmetçik Vakfı bu konuda çok iyi, zaten Türkiyenin en çok akaryakıt satan istasyonu.
  • Benzin konusunda yorum yapamam. Ancak 2 Fiat bir reno dizel arabaya senelerdir opetten alıyorum son derece memnunum... Shell ve total denemelerim oldu hep opete geri döndüm...

Yorumları silme etik değil o konuda haklısınız..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçenlerde yolum opete düşmüştü tanıdığım olan istasyon müdürü bana opet'in bayan pompacı eleman istihdam etmek istediğini söylemişti, bayanlar daha kibar olur,kavga gürültü olmaz, bayan müşteriler de gönül rahatlığıyla gelir demişti.
    belki de çalışanlardan duyulan şikayetleri bitirmek için olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shegenli chingen

yok..silkeliyo ileri geri...gaz yemiyor
    Benzin filtrenizi falan değiştirseydiniz hemen. Bizim bi arkadaşın başına geldi aldığı yeri bilmiyorum ama araba benzine geçince rölanti 500 lere kadar düşüp yükseliyormuş klasik amerikan arabaları gibi düzensiz çalışmaya başlamış gaza basınca gaz yemiyor boğulup tekrar geliyordu. Sonuç benzin pompası mefta 300 lira gitti

• Shell varken

• Elsa kullanıcısına yanıt
    Şirket olarak Otobil kullanmaya başladığımızda %3 iskonto alıyorduk, zamanla %1 e düştü. Aradığımızda biz en iyisiyiz en yaygınız şirketseniz mecbursunuz gibi havaları vardı.
    O sırada Total %6 iskontoyla geldi ve hiç düşünmeden Totale geçtik.
    Sonuç: Uzun menzin daha sessiz bi motor üstüne %5 kar. Wc harici opetle işimiz olmaz artık.
  • Herkes de opetin tuvaletlerine övgü dizmiş ama ben de tam aksine tuvaletlerine uyuz oluyorum. Hiçbir şubesinde alaturka tuvalet bulunmuyor. Ultra medeni pislik yuvası olan alafranga tuvaletlere mecbur ediyor müşterilerini. Benden de uzak olsun!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: münzevii

Herkes de opetin tuvaletlerine övgü dizmiş ama ben de tam aksine tuvaletlerine uyuz oluyorum. Hiçbir şubesinde alaturka tuvalet bulunmuyor. Ultra medeni pislik yuvası olan alafranga tuvaletlere mecbur ediyor müşterilerini. Benden de uzak olsun!!!
    Ne yazık ki aynen katılıyorum. Bence bunu Avrupai ve batılı görünmek için yapıyorlar. Batının en rezil özelliği bu kullandıkları temaslı tuvalet tipi zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 24 Ocak 2019; 12:9:38 >
  • Abi en iyisi Shell kim ne derse desin ! özellikle Shell'in kendi işlettiği istasyonlardan alıyorum ( burası önemli) , çok denedim opet mopet filan hikaye aracın çekişi , yakıt tüketimi vs Shell'den iyisini görmedim , Opet alayım dedim bi kere rezalet çekiş mekiş yok bombok bir mazotu vardı
  • En temiz tuvaletleri hep OPET de gördüm.Yıllardır hiç pişmanlığım olmadı.Shell de iyidir.
  • Oturdugum yerde bilindik ucuz yerlerden yakıt alıyorum şehir dışına çıktığımda ise hep opetden alırım hiç sıkıntı yaşamadım...
  • Shell ve Opet arasında idi yıllardır,Ali Koç'tan ötürü Opet'e yöneldik artık,dolaylı da olsa bir katkımız olsun
  • Bir kişinin memnuniyetsizliliği veya memnun olmayan gurup ile memnun olan guruplar farklılık göstermekte.

Şuan için gerek puan gerekse yakıtta opet cephesinde sıkıntı yaşamadım.

Memnun olmayan varsa bunu sosyal medyada videosunu paylaşıp etiketler.

Sosyal medyalar şikayette , memnuniyetsizlilik hattı degildir.

İnsanların yararlancagı kampanyaları takip etmek amaçlıdır.

Bunun bilincinde olmak lazım.

A marka B marka önemli degil konu opet oldugu için belirtiyorum. Her nekadar opette sıkıntı yaşamasamda uzun yolculukta gelişi güzel opette uğramıyorum, yogun olan adı sanı belli olanlara ugruyorum.

Sonucta ugrak yerin yakıtı temiz olur gününde bakımları yapılır. İşlek olmayan bakımlarını sallar bunada dikkat etmek gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

Bir kişinin memnuniyetsizliliği veya memnun olmayan gurup ile memnun olan guruplar farklılık göstermekte.

Şuan için gerek puan gerekse yakıtta opet cephesinde sıkıntı yaşamadım.

Memnun olmayan varsa bunu sosyal medyada videosunu paylaşıp etiketler.

Sosyal medyalar şikayette , memnuniyetsizlilik hattı degildir.

İnsanların yararlancagı kampanyaları takip etmek amaçlıdır.

Bunun bilincinde olmak lazım.

A marka B marka önemli degil konu opet oldugu için belirtiyorum. Her nekadar opette sıkıntı yaşamasamda uzun yolculukta gelişi güzel opette uğramıyorum, yogun olan adı sanı belli olanlara ugruyorum.

Sonucta ugrak yerin yakıtı temiz olur gününde bakımları yapılır. İşlek olmayan bakımlarını sallar bunada dikkat etmek gerek.
    Kampanyalar için forumun sıcak fırsatlar başlığı var. Size göre forumun geri kalanı yanlış yolda o zaman. :)

• münzevii M kullanıcısına yanıt
    Evet yanlış yoldalar.

Markanın kendi orjinal sosyal medya sayfası şikayett sayfası degildir.

Yüreği olan varsa , açılacak davara parası olan varsa.

Opetten memnun kalmama nedenleri diye başlık açar.

Oraya döktürürsünüz kanıtlı şekilde.

Donanım haberdeki topluluk ile sosyal medya toplulugu farklı.

• Yorumları okudum da herkes şikayetçi titreşim, sesli çalışma vs. Ben hep Opet den alırım hic sıkıntı yaşamadım. Aracımız dizel. Ondan önce benzinli 5 yıl boyunca kullandığımız araçta da hep Opetten aldık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faho

Shell ve Opet arasında idi yıllardır,Ali Koç'tan ötürü Opet'e yöneldik artık,dolaylı da olsa bir katkımız olsun
    İdeoloji olarak, aile olarak ve kültür/duruş olarak birçok kimse Koç grubuna sempati duyuyor olabilir ama Opet Halkla İlişkiler ekibinin olumsuz yorumları silmesi, Otosan'ın Ford müşterilerine olan haksız yaklaşımı ve son olarak Fiat Koltuk Katliamı vakası konularında pek de günahsız ve masum olmadıkları aşikar. Her firma gibi kendilerinden soğutuyorlar bu nedenle. Yüklü para kazanan her firma/holding zaten pis işlere genelde bulaşıyor, kusursuz ol(a)mıyorlar.

• Kendi yaptığım yakıt ölçümlerinde uzak ara en az km gittiğim markadır.
    2 yıldır tuvalet harici uğramam, yakıt almam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

İdeoloji olarak, aile olarak ve kültür/duruş olarak birçok kimse Koç grubuna sempati duyuyor olabilir ama Opet Halkla İlişkiler ekibinin olumsuz yorumları silmesi, Otosan'ın Ford müşterilerine olan haksız yaklaşımı ve son olarak Fiat Koltuk Katliamı vakası konularında pek de günahsız ve masum olmadıkları aşikar. Her firma gibi kendilerinden soğutuyorlar bu nedenle. Yüklü para kazanan her firma/holding zaten pis işlere genelde bulaşıyor, kusursuz ol(a)mıyorlar.

Alıntıları Göster
    Dediklerinizde haklı olabilirsiniz,ama bizimki Fenerbahçe sevgisinden ötürü

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.