C

Yüzbaşı
29 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 70 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Malum yaz zamanı çoluk çocuk memlekette akşamları tek otururken hiç değilse filmlere sardım. Hızlı ve öfkeli tarzında eski yeni farketmez her türlü ana konusu arabalar olan film önerilerinizi bekliyorum.

Başlıktanda anlaşılacağı üzere max 5000 e kadar telefon arıyorum. Çift hatlı olması şart arkadaşlar. Sıfır takıntım yok ama kesinlikle yurtiçi olmalı. Her türlü önerilere açığım. Şuan Xiaomi Mi A3 kullanıyorum. Mümkün mertebe bu markayı istemiyorum. Aktif sosyal medya, bol miktarda telefon görüşmesi , bol miktarda telefondan dizi film izlerim. Ara sırada olsa Call Of Duty oynarım.

Uzun dönem dizel kullandıktan sonra 1.6 e torq Egeayla yeniden lpg ye dönüş yaptım. Eskiden lpgli araç kullanırken en çok verim aldığım marka bp ydi. Son dönemde yeniden bp yle başladım fakat eski verimi yokmuş gibi geldi bana. Daha kısa menzil verdi Bp. Uzun yolda gazın bitmesinden ötürü Lukoilden aldığım gazla 360-400 arası giden depo 450 ye dayandı. Tabi ki yol, hava, yük de önemli fakat bu kadar da fark edeceğini düşünmüyorum.

Sizler özellikle hangi markanın gazından memnunsunuz. En iyi performans ve menzil aldığınız marka hangisi ?

Alman otomobil üreticisi Volkswagen (VW), otomobillerinde manuel şanzıman kullanmamaya başlandığını duyurdu. VW, Passat ve Tiguan modellerinde artık sadece otomatik şanzımanın yer alacağını açıkladı.

Diğer Volkswagen modelleri ise manuel şanzımana model değişikliğinin bir parçası olarak kademeli olarak veda edecek. 2030 yılından itibaren Çin, ABD ve Avrupa’nın büyük pazarlarında manuel şanzımanlı bir Volkswagen modeli olmayacağı tahmin ediliyor.

Kaynak :

milliyet
Ünlü otomotiv devinden tarihi karar! Bu modellerde Manueli tamamen bırakıyor
https://www.milliyet.com.tr/galeri/unlu-otomotiv-devinden-tarihi-karar-bu-modellerde-manueli-tamamen-birakiyor-6586534/5

Şuan 1.6 105 Trekking Doblo kullanıyorum ve otomobile geçmek istiyorum. İstanbul içi ve uzun yol olacak şelikde senede 60.000 km yapıyorum(20.000 ş.içi 40.000 ş.dışı). Bu kadar kullanımda olunca haliyle otomatik istiyorum ama bi taraftan da sorunsuzluk önemli. 1.3 mjeti zaten bilmeyen yok garanti sorunsuz araba ama maalesef onunda otomatiği yok. Etorq içinde hiç kötü bi yorum okumadım ama onunda kmleri hep az. Yani 200.000 km üstü kullanıcı yorumu bulamadım bende sizlere sormaya karar verdim.

Siz benim yerimde olsanız kullanıcısı olarak hangisini tercih ederdiniz ? Etorq olursa zaten direk lpg takılacak fiyatları da yakıtlarıda araştırdığım kadarıyla aynı seviyelerde.

1.1.6 Dobloyu konfor bakımından arar mıyım ?

2.1.6 E torq çekiş olarak 1.3 den aşağı kalır mı ?

3.E torq da yağ eksiltme yakma gibi kronik bi sorun var mı ?

4.Lpg baş ağrıtır mı ?

5.Yakıt benimde araştırdığım gibi aynı mıdır ?

Merhaba arkadaşlar. Max. 250 TL bütçeyle bluetooth kulaklık arıyorum. Aradığım en önemli özellik 250 TL yi aşmaması ve konuşma sistemininin çok iyi olması. Daha önce Ttec ve i99 tws kullandım ve özellikle mikrefonlarından hiç memnun kalmadım.

Karşı tarafın sesimi net alacağı benim net duyacağım tws kulaklık önerilerini bekliyorum. İş ortamında yani biraz sesli yada sokak ortamında sesimin net gitmesi en önemli nokta.

Merhaba arkadaşlar. Nasip olursa 0Km Berlingo aldık. Bu araca çizilmeye, taş izlerine önem olarak komple folyo kaplama yaptırmak istiyoruz. İstanbul içinde tavsiye edeceğiniz yerler var mı ? Ortalama fiyat nedir ?

Merhaba arkadaşlar. 2015 Model siyah ilk sahibi olduğumuz 85000 km de hatasız sorunsuz kusursuz Sanderomuz var. Aslında araçtan memnunuz. Fakat orjinal temiz sanderoların 100.000 TL civarı yaptığını görünce acaba sıfırlayıp 0.9 otomatik alsak nasıl olur diye düşünmeye başladık.
Bu benzinli otomatikler ne yakar?
Şanzuman sorunu var mıdır?
Bizim aracımızda kronik herhangi bişey yok. Bu makyajlılarda kronik bişey var mı ?
Merhaba arkadaşlar. Gençlik hasretinden kalan bisiklet özlemimi gidermek hemde spor olur maksadıyla bisiklet almaya karar verdim. Yıllardır uzak kaldığımdan keşke karar vermeden önce fiyatlara baksaydım Yer sıkıntısından dolayı mecburen katlanır bir bisiklet bakıyorum. Bu iki modelin de fiyatları yakın ve maximum bütçe bu kadar. Sizce hangisi hangi sebeple alınmalı ? Keyfi ama spor maksadıyla da binileceğinden bu tür amaçlarımı yerine getirebilir mi yoksa bu sevdadan vazgeçsem daha mı doğru yaparım ?

Yaş 30 kilo 98 boy 1,74 beni taşımasında sorun yaşar mıyım ayrıca komik durur mu ?
Merhaba arkadaşlar. Babamda 2009 taksi çıkması Logan var. Aracın motorunu 85 bg lik Kangoo motoruyla değiştirdik. Şuan için bi sorun yok arabada ama taksi çıkması olması, bizi çok uğraştırması derken bi soğukluk oluştu. Babam eski Mercedescidir. 115 123 kasa zamanında bol miktarda kullandık. Şimdi baskı yapıyorum Mercedese dönmesi konusunda. Logan 3 aşağı 5 yukarı 30.000 gibi bi rakam etmekte. Evet maalesef piyasa bu noktaya kadar geldi. 2009 taksi çıkması Logan 30.000 TL.

Efsane duruşuyla genel olarak sağlam yapısıyla W124 aldırmaya çalışmaktayım. Özellikle 124 otomatik hakkında bilgili, daha önce kullanmış deneyimlemiş arkadaşlardan Mercedes hakkında yorumlara, tahmini dertlerine ve açabileceği masraflara ihtiyacım var.
Bu kasalarda E200 200E hatta balina tabir edilen 280-300 sel arasındaki farkları bilen de yazarsa çok memnun olurum.
Hakkında
Meslek: Muhasebe
Forum İmzası:
2019 Egea 1.6 110 Bg Etorq Otomatik...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 956
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 96.961 (Bu ay: 150)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 894 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.