Şimdi Ara

Opel grandland x Tavan boyası atma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
6.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Opel grandland x Tavan boyası atma sorunu Opel grandland x Tavan boyası atma sorunu
    Geçtiğimiz aylarda bayide 1.7 km de duran 0 Opel mokka'da zaten görmüştük.

Bu problem PSA grubundaki tüm araçlarda var sadece C5 aircross'ta yok!!

• Tam PSA ya ısınıyorum ya güzel olmuş bu sefer yapmışlar diyorum yok adblue tankı yok boya atması yok 156 lık thp lerin hiçbir sebep yokken keyfine göre arıza vermesi aklıma geliyor yine uzaklaşıyorum. Ha bu arada maalesef seviyeyi yine kıraathaneye çekmişiz maşallah.
  • Opel tam Fransız olmuş
  • Aynı renk siyah cam tavanlı Opel Corsa aracımda da var boya atması. Kırmızı boyanın üstüne siyah boya atmış akıllılar ondan kaynaklı sorun. Bendeki de böyle maalesef.

Opel grandland x Tavan boyası atma sorunu
  • En azından göçmüyor değil mi vosvoscular. :)))

• PSA bu boya konusunda ciddi manada batırdı. Yurt dışında belki bu kadar olay olmaz ama bizim ülkemizde bu araçlar 3-4 yıl sonra fena halde canını sıkabilir kullanıcıların.

C5A'ta yok mu bu sorun cidden?

• Ulan fransizlar koca opeli bile madara ettiler anasini satayim.

Avrupa da Mercedes-Benz den sonra en kaliteli karoser/boya/kaporta işçiliğini sunan markaydi zamaninda...
  • Adam opele bak ne hallere düşürdüler.
  • PSA bu işi beceremiyorsa siyah tavanlı araç üretmesin, satın alan insanları mağdur ediyor. Yapamıyorsan üretme bu kadar basit 

• Acaba bu araçlar tek renk olarak geliyorda, çift renk isteyenler için sonradan siyaha mı boyanıyor? 

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Kimyasal bir uyuşmazlık var gibi sanki. Ana boya üzerine ikinci boya tutmuyor muhtemelen.
  • MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Muhtemelen öyle çünkü altından arabanın rengi çıkıyor anladığım kadarıyla..

• TahaKaradeniz kullanıcısına yanıt
    Yaz google amcaya, bir sürü.
  • mithrandir24 kullanıcısına yanıt
    Senin yaşın yetmez opeli anlamaya.
  • mithrandir24 kullanıcısına yanıt

Yalnız abimiz içerden yeni çıktı, denetimli serbestliğini yakacaksın. :)))

• Tam PSA ya ısınıyorum ya güzel olmuş bu sefer yapmışlar diyorum yok adblue tankı yok boya atması yok 156 lık thp lerin hiçbir sebep yokken keyfine göre arıza vermesi aklıma geliyor yine uzaklaşıyorum. Ha bu arada maalesef seviyeyi yine kıraathaneye çekmişiz maşallah.
  • temlik kullanıcısına yanıt

Cevabı biliyorum aslında. Arkadaş fan boy mu ironi mi yapıyor öğrenmek istedim.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.