Şimdi Ara

Opel Astra J (2015) Unutulan Arka Hoparlörler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
37.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2015 model Opel Astra J (Edition 1.6 115hp) Hatchback arabamızı sonunda dün teslim aldık. Arabayı genel olarak çok beğendik fakat ben bir konuda hayal kırıklığı yaşadım. Hız sabitleyici, hız sınırlayıcı, 4 cam otomatiği standart donanım olarak sunan Opel, arka kapılara hoparlör yeri ve tesisat kablolarına kadar imkan sağlayıp hoparlör koymamış ve ya unutmuş

Sizden öğrenmek istediğim aracımızın arka kapılarına hangi ebatlarda hoparlörler takıp sorunsuz kullanabiliriz? Takıp kullanan, bu durumu tecrübe etmiş bir bilir kişi var mıdır?

• Arka kapıya kablo geliyor mu?

Ben de kaliteli bir hoparlör düşünebilirim arkaya kablo gelmişse.
  • Ya forumdaki birinin yalancısıyım tesisatı varmış ama açıp bakmadım
  • Ata_4 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Aracı satın aldığınız yetkili bayiye konuyla ilgili danıştınız mı? Belki bir üretim hatasıdır ve araç geri çağrılarak gerekli işlem yapılır diye düşünüyorum.
  • Konuya şöyle açıklık getireyim, edition donanımında cd300 ile 4 hoparlör geliyor ve arka kapılarda hoparlör olmuyor, yani unutulma gbi bir durum yok :)

Business paketinden itibaren 6 hoparlör oluyor yani arka kapılarda oluyor hoparlör.

Kısacası unutma yok, donanım paketnzde hoparlör yok arka kapı için.
    Yeni Aracınız hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız binmeyi nasip etsin arkadaşımda 2013 aynı kasa edition araç var ve aynı şekilde arka hoparlör yok.

B @Ata_4 u arada aracı ne kadara aldınız belirtirseniz bizlerde fikir edinmiş oluruz tşkler
  • yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler zaten acı bir şekilde kendimiz durumu farketmiş bulunduk, sitem amaçlı bir konu başlığıydı :)
  • tarsuslu3333 kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederiz daha iyileri sizlerin olsun.

Anahtar teslim fiyatı 52.250 TL civarıydı. Ekstra bir iki opsiyonla ( Komple teflon boya koruma, kaput koruma filmi, motor koruma, karter koruma, park sensörü, vs.) fiyatı 54.000 TL oluverdi.

Bu arada aracımız Edition 1.6 115hp (En boşu)
  • cliffsalih kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın söylediği gibi unutulmuş bir olay değil, Opel'in tarzı böyle :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata_4

Teşekkürler zaten acı bir şekilde kendimiz durumu farketmiş bulunduk, sitem amaçlı bir konu başlığıydı :)

Unutmuş diyince bende acıklayım istedim :)

Aracınız hayırlı olsun

Kapıya hoparlör taktırın, birde coğu ark navi taktrdgı içün cd400leri bosa cıktı, ekranı birzck daha büyük.Netten cd400 bulablirsenz uygn fiyata alın taktrın ekran birzck daha büyüsn
    Belirgin farkları var mıdır extraları neler acaba?
  • quote:

Belirgin farkları var mıdır extraları neler acaba?

Opel Astra J (2015) Unutulan Arka Hoparlörler

Ekranı biraz daha büyük, birde klima vs ayarlrı ekranda görünüyor, sanrm cd300de görünmyr klima ayarları

Navigasyonlu cihzlrı seversnz onlara bakın, ben arayüzlernden dolayı pek sevmedm ama alan cok arkadas var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin90 -- 24 Mart 2015; 21:50:22 >
    Bu daha hoşmuş yahu, CD300 çok komik kalmış araca göre
  • quote:

Bu daha hoşmuş yahu, CD300 çok komik kalmış araca göre

Bakın ilanlara

http://www.sahibinden.com/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning?query_text=Cd400
    Fiyatları uygunmuş hocam ama alırsam Navitech ürünlerinden birini alırım sanırım. Geri görüş kamerası, multimedya sistemi vsvs. Genelde zaten ondan yapılıyor hoparlör de alınacak arka kapılara. Hazır girişmişken amfi de alınır belki
  • Hocam ciddiyim sen soylemesen ben astranin arka kapilarinda hoparlör olmadigini bilmiyordum. ( 5 ay kullanmama rağmen )
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarkkoc

Hocam ciddiyim sen soylemesen ben astranin arka kapilarinda hoparlör olmadigini bilmiyordum. ( 5 ay kullanmama rağmen )

Vallahi çok güldüm ya Arabaya biner binmez anladım ben
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serdarkkoc

Hocam ciddiyim sen soylemesen ben astranin arka kapilarinda hoparlör olmadigini bilmiyordum. ( 5 ay kullanmama rağmen )

Vallahi çok güldüm ya Arabaya biner binmez anladım ben

Alıntıları Göster
    2013 makyajlı kasa edition kullanıcısıyım..

arkalarda hoparlör yoktu ancak kablo tesisatı var philips hoparlör takdırdım çok da güzel net ses ile kullanıyorum deli dehşet bas beklentileriniz yoksa sanayide yaptırın tavsiye ederim..

• yigovic kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin gibi birinin yazmasını bekliyordum, arka kapılara tesisat olması çok iyiymiş. Ustaya vericez hoparlörleri takacak tamamdır çok teşekkür ederim
    şimdiden hayırlı olsun hocam, keyfini sürün
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.