Şimdi Ara

One Piece (1999- ) | Wano Arc (374. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.479
Cevap
42
Favori
201.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
Giriş

3 ay içinde kaido savaşı biter sonra one piece arkı başlar.

Muhtemelen 2-3 yıla manga devamında da 4-5 yıla anime biter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kty28 kullanıcısına yanıt

Bu seneyi de pas geçeyim o zaman. Arc bittiğinde başlarım.

• Yıllar sonra çıkardıkları ending'i çok beğendim. Final saga'da olduğumuzu düşündükçe hüzünleniyorum. Dile kolay 12 yıl olmuş ,11 yıldır da güncelim. Bu seri bitince hayatımda oluşacak boşluğu hiçbirşey dolduramaz.

1072'de güzel olmuş beğendim açıkçası. Mangası da iyice coştuOne Piece (1999- ) | Wano Arc 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 19 Ağustos 2023; 11:53:15 >
  • Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Animede günceldeyim ve mangayı okumuyorum. Zou Luffy'nin meyve uyandırmış formuna: "Joyboy" diyor ve One Piece için gidilen son adada bırakılan miras bildiğim kadarıyla Joyboy tarafından bırakılmıştı. Luffy'nin içinde şuanda başka bir benlik daha var diyebilir miyiz? Paramecia meyvesi olan Gomu Gomu No Mi uyanışı ile nasıl İnsan İnsan meyvesi Logia tipi meyveye dönüşüyor ki? Mantıksız geldi bana biraz.
  • Espâda kullanıcısına yanıt

Evet Luffy'nin yediği meyvenin uyanış formu Joyboy dur ve 800 yıldır uyanmamıştır. Meyvenin adı Hito Hito no mi: Sun God Nika 'dır. Bu meyve lastiğe benzese de değildir. Bu meyve lastik meyvesi gibi özgürce savaşmasını sağlar. Logiaya dönüşme yok ortada. Zoan tipi meyvelerin benlikleri var ama aktif bir şey gibi düşünmeyin. Bleachtaki zampanktoular gibi değil.

• One piece Wano arkında savaşlar bitti, güncele gelmek isteyenler başlayabilir.

• One Piece (1999- ) | Wano Arc
    One Piece (1999- ) | Wano ArcJalex on Xtwitter
    Luffy Gear 5 vs Kaido with almost no budget, took more than expected haha
    https://twitter.com/JalexRosa/status/1716229247646269520
  • XanthiN kullanıcısına yanıt

Youtube'da izledim bu videoyu. Çok iyi yapmış.

Ayrıca One Piece Live Action ve bu adamın yapabildiklerini gördükten sonra düşündüm de; kötü live action yoktur iş bilmez insanlar vardır.

Cast seçimi bile mutlak bir fark yaratmış.

İzlemediyseniz buradan da söyleyeyim, mutlaka şans verin.

• 1000. bölümden sonra altyazı bulamıyorum. zamanında indirmedim planetdp kapanmış. yardımcı olabilecek var mı ?

• Netflix, One Piece animesinin remake'ini duyurdu. Wit Studio ile anlaşmışlar. İlginç bir gelişme. One Piece (1999- ) | Wano Arc 

One Piece (1999- ) | Wano ArcONE PIECE公式YouTubeチャンネルyoutube
    「SPY×FAMILY」「進撃の巨人」などを手掛けたWIT STUDIO制作 『ONE PIECE』 新アニメシリーズ 「THE ONE PIECE」制作決定! 株式会社ウィットスタジオ制作による『ONE PIECE』の新しいアニメシリーズ 「THE ONE PIECE」の制作が決定! “新しいワンピース”「THE ONE PIECE」は、 原作である漫画『ONE PIECE』の「東の海(イーストブルー)編」から 再びアニメとして新たに作り出されます。 制作されたアニメはストリーミング配信サービス「Netflix」等にて公開予定(時期未定)。 「THE ONE PIECE」製作委員会 株式会社集英社、東映アニメーション株式会社、株式会社フジテレビジョン ©尾田栄一郎/集英社・「THE ONE PIECE」製作委員会 問い合わせ先:https://www.witstudio.co.jp/contact/
    https://www.youtube.com/watch?v=OxXx-iApUi0
  • Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt

Açıkçası One Piece'in o eski tarz animasyonunu (400. bölümlerden sonra değişiyordu yanlış hatırlamıyorsam bu eski tarz animasyonlar) gerçekten çok seviyorum.

Remake yapacaklarsa da şöyle Bleach TYBW tarzı animasyonlarla yapsalar fena olmazOne Piece (1999- ) | Wano Arc One Piece (1999- ) | Wano Arc 

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Zaten ona benzer kalitede olur. Yine de çok anlam veremedim. Hiç izlemeyenler için iyi bir haber. Hunter x Hunter remake'i güzel yapılmıştı ama One Piece uzun yıllardır devam ediyor. Live action dizisindeki gibi bir olay örgüsü yaparlarsa iyi olabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt

Bir de şöyle bir şey var; eski bölümler tabiri caizse don lastiği gibi uzatılmış olmadığı için bol bol ilerleyen görüntüler mevcuttu. Eğer birebir remake yapacaklarsa epey bir emek de gerekecektir bunun için.

Yeni bölümlerde ise aynı sahneyi sanki Hint dizisi izlermiş gibi evirip çevirip kullanıyorlar. Animeyi izlemeyi 900lerin başında bırakmıştım, geçenlerde G5 bölümünü izleyeyim dedim Luffy'nin o sağa sola zıplayıp durma görüntüsünü dakikalarca döngüye almışlar dayanamadım kapattımOne Piece (1999- ) | Wano Arc 

Manga hikaye anlatışını animeye kendi tarzlarında anlatarak yapacaklarsa da yine güzel bir iş bekliyorum kendilerinden.

Umarım bir gazla yola çıkmamışlardır.

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Ben de 935. bölümde bırakmışım. Wit Studio dandik iş yapmaz. İyi bir iş yapacaklardır. Ama kendilerinden bir Vagabond animesi isterdim. Belki bir gün yapılır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bilmeyenler için koyayım kayıtlı dursun;

One Pace projesi var, Tüm bölümlerdeki filler'ları, gereksiz flashbackleri, lüzumsuz yan karakterlerin uzun konuşmalarını ağlamalarını, aynı kapışma içinde defalarca tekrar eden hareketleri vs kırpıp özet haline getiriyorlar. Sahne geçişlerindeki devamlılığı olduğunca korumuşlar.

Ortalama her 2 bölümden 1 bölüm çıkarmışlar.

Henüz seriye başlamayıp başlamayı düşünenler için veya bittiğinde nostalji amaçlı tekrar izleyecekler için mühhiş kaynak.

One Piece (1999- ) | Wano Arconepace.net
    One Pace | The Definitive One Piece Viewing Experience
    https://onepace.net
  • Netflix One Piece'i her hafta güncel yayınlayacağını duyurdu.

One Piece (1999- ) | Wano Arc
    One Piece (1999- ) | Wano ArcNetflix Türkiye (@netflixturkiye) on Xtwitter
    Joy Boy yeni maceralara yelken açtı. One Piece: Egghead Arc her hafta yeni bir bölümüyle Netflix'te.
    https://twitter.com/netflixturkiye/status/1746147583452754350
  • Konuya direk dalıyorum ama @eleber in one piece altyazılarını nereden indirebilirim bilen var mı? 2 saattir arıyorum kaynağı bulamadım. Güncel olarak nerede yayınlıyor bilgisi olan var mı

• Altyazıyı Türkanime yetkililerine veriyor diye biliyorum.

One Piece (1999- ) | Wano Arc
  • MONSTERS 103 Mercies Dragon Damnation

Oda'nın çok çok eski bir one shot mangası. Ryuma'yı anlatıyor, bir anime bölümü kadar süresi var.

İzlemediyseniz izleyin. Hoş bir hikayesi var.

• 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.