Yarbay
15 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 202 (Bu ay: 3)
Gönderileri

Elimde bir usb bellek var. Takıldığı zaman sadece cd-room olarak görünüyor ve içinde çeşitli dosyalar var. Bunu orjinal halinde yani flash disk olarak kullanmaya çalışıyorum fakat başaramadım.

Diskpart üzerinden bakınca sürücü olarak görünmüyor flash. Epey araştırdım ama internette çözüm bulamadım. Var mıdır bilen?

Bir arkadaşıma farklı bankalardan 5 adet ilamsız icra gelmiş. Kendisinin kredi kartı borçları var ve ödeyemiyor. İcraya itiraz edebilir mi? En azından süre kazanmak amacı ile.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-galaxy-tab-a7-10-4-tablet-gri-1212343.html

9803003396706113

Sepete ekleyip ödeme öncesi yukarıdaki kodu giriyoruz fiyat 1241 a düşüyor. Avantajix ile 1229tl ye geliyor. Parafkartı olanlara 100tl puan ile maliyet 1129tl oluyor.

2 adet alımlarda bonus karta 100tl puan da var.

Kart Puanı Bilgi İçin

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/bankakampanyalari.html

Acer aspire 7 cihazım var. İçerisinde sadece nvme m. 2 ssd sürücü vardı. Sata hdd si yok.

Geçen kendi kendine bozuldu ssd. Samsung evo nvmw m. 2 ssd aldım taktım. Windows 10 yükleme ekranında sürücüler kısmında harddisk görünmüyor.

Bende sata hdd de yok. Nasıl kurulum yapacağım? Acer sahiplerinden başına gelen var mı?

Acer bir kurulum videosu yayınlamış. Sata hdd ye kurulu Windows dan yedek alınıp cihazı onunla başlatıp ssd ye aktarıyor yedeği. Yukarıda yazdığım gibi bende sata hdd yok :( Napacam bir yolu var mı?

Yurtdisindan aldığım laptop un içindeki ssd sanırım öldü. Cihaz durduk yere no botable devices hatası veriyor ve açılmıyor.

Bios tan baktığımda herhangi bir harddisk görünmüyor.

Cihazı alalı 15 ay falan oldu içindeki çöp intel p600 ü garanti kapsamında değiştirtme şansım var mı? Sınırlı 5 yıl garanti falan yazıyor internette.

İyi geceler.

Acer Aspire S3 cihazımın wireless kartını değiştirmek istiyorum. Dual band desteklemediği için wireless hızı yavaş kalıyor.

(Acer Aspire S3 951-2464G34iss - 13.3" - Core i5 2467M - 4 GB RAM - 320 GB HDD)

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/81/41/e3/8141e3f8172b5a0f726b24bbd9528ee8.jpeg&t=0&width=480&text=1

cihazın orjinal wifi kartı bu. PCI-E mini yada half diye geçiyor. Sahibinden yada gittigidiyorda benzer boyutta bir sürü ikinci el kart var. Rasgele birini alsam destekler mi? Neye dikkat etmem lazım acaba?

Mesela şunu alayım diyorum. Boyut aynı ama pinlerde fark var gibi.

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-mini-700-701et-orjinal-wifi-kart-broadcom-bcm94312-wireless-karti-stok-no-4846_pdp_613209960

1500tl civarına alınabilecek en iyi telefon nedir acaba? Valide hanıma alacazda.
Bulaşık makinamız ısıtmamaya başladı. Bir ısıtıyor, bir ısıtmıyor. Özel bir servis çağırdık. Geldi baktı. Tam emin olamamakla birlikte sorun karttandır dedi. 50tl sini aldı gitti. Kart ücreti ise 400tl.

Dedik kartı tamir ettirelim. Söküp götürdük. Bir yer kartı incelemeden 150tl ye yaparım dedi. Neyse hazır kartı sökmüşken yetkili servisine de bir soralım parçanın fiyatı nedir? Tamirini yapıyorlar mı dedik. Servis kartı aldı inceledi. Bu kartta sorun yok, cihazın şok su ısıtıcısında sorun vardır demesin mi?

Olayın içinden çıkamadık, bu modellerde ısıtma pompası yok. Acaba sorun ile ilgili tahmin yapabilecek kimse var mı

9000bin lik samsung klima taktırdım. Vakum vs yapıldı. Soğutması iyi. Fakat enteresan bir sorunum var.

Klima bir süre çalıştıktan sonra kulakları rahatsız edecek şekilde basınç gibi bişey oluşturuyor. Nasıl derseniz yüksek hızda aracın camlarını açınca kulakları rahatsız eden bir basınç oluşuyor ya. Onun gibi bişey oluyor. Klimayı kapatıp açıyorum düzeliyor. Bazen bir kaç saat yapmıyor. Bazen ise 5 dk sonra yine başlıyor.

Acaba bu sorun nedendir? Fikri olan?
Hakkında
Forum İmzası:
Faiz yiyenler ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi kalkarlar. Bu onların: "Alım satım da ancak faiz gibidir." demelerinden dolayıdır. Oysa Allah alış verişi helal, faizi haram kılmıştır. Kime Rabbinden bir öğüt gelir de faize bir son verirse, artık geçmişi kendisine, işi de Allah'a aittir. Kim faize geri dönerse artık onlar ateşin halkıdır, orada sürekli kalacaklardır. Allah, faizi yok eder de, sadakaları artırır. Allah, günahkâr kafirlerin hiç birini sevmez. (Bakara 2/275-276).
Hakkımda:
Faiz yiyenler ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi kalkarlar. Bu onların: “Alım satım da ancak faiz gibidir." demelerinden dolayıdır. Oysa Allah alış verişi helal, faizi haram kılmıştır. Kime Rabbinden bir öğüt gelir de faize bir son verirse, artık geçmişi kendisine, işi de Allah'a aittir. Kim faize geri dönerse artık onlar ateşin halkıdır, orada sürekli kalacaklardır. Allah, faizi yok eder de, sadakaları artırır. Allah, günahkâr kafirlerin hiç birini sevmez. (Bakara 2/275-276).
Faiz yiyenler ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi kalkarlar. Bu onların: “Alım satım da ancak faiz gibidir." demelerinden dolayıdır. Oysa Allah alış verişi helal, faizi haram kılmıştır. Kime Rabbinden bir öğüt gelir de faize bir son verirse, artık geçmişi kendisine, işi de Allah'a aittir. Kim faize geri dönerse artık onlar ateşin halkıdır, orada sürekli kalacaklardır. Allah, faizi yok eder de, sadakaları artırır. Allah, günahkâr kafirlerin hiç birini sevmez. (Bakara 2/275-276).
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.758
İkinci El Bölümü Mesajları: 286
Konularının görüntülenme sayısı: 96.458 (Bu ay: 974)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.130 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.