Şimdi Ara

One Piece (1999- ) | Wano Arc (372. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.479
Cevap
42
Favori
201.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sangoro

hahaha çok komiksin

Komiklik olsun diye yazmadım sakız gibi uzatılan bölümleri izleyeceğine git Mangayı oku daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 5 Ağustos 2021; 21:36:13 >
  • Okeanix kullanıcısına yanıt

zaten güncelim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trao kullanıcısına yanıt

şimdi şöyle... enflasyon diye bişi var sonuçta.. yoksa da vardır canım...

o zamanın 1milyarı şimdidin bir milyarı gibi değildir... altı sıfır attılar gibin düşün One Piece (1999- ) | Wano Arc 

• Beyler ben Fishman Island Arcın yarılarındayım şuan ama çok baydım sizce bu arcı atlamalı mıyım yoksa ara mı vermeliyim ?

• Ainz Ooal Gown kullanıcısına yanıt

izleyeli çok oldu ama VS yaptıkları yere atlayabilirsin bence kaybın olmaz, VSler önemliydi yeni güçlerini ve birkaç gizem gösteriyor

• Elric. kullanıcısına yanıt

Sonradan pişman olmamak için dayanıp izlemeye karar verdim hocam cevap için teşekkürler.

• One Piece (1999- ) | Wano ArcCrunchyroll Collectionyoutube
    One second each episode of One Piece up to the 1000th episode! Prepare for One Piece 1000 on Crunchyroll! https://got.cr/Watch-1000Logs Crunchyroll Collection brings you the latest clips, OPs, and more from your favorite anime! Don't have time for a full episode but want to catch up on the best scenes? We've got them! FREE 14-DAY CRUNCHYROLL TRIAL 🌟 https://got.cr/14DaysFree #OnePiece1000 #OnePiece1000logs #crunchyroll
    https://www.youtube.com/watch?v=hQagzXbyp9I
  • Duygulandırdı. Her bölümden özenle seçmişler. Eskilere gidiyor insan.

Nice 1000'lere mi diyeyim, artık sonunu görelim mi diyeyim bilemedim. Bir yanım hiç bitmesin, diğer yanım çabucak öğrenelim istiyor. One Piece (1999- ) | Wano Arc 

One Piece (1999- ) | Wano ArcONE PIECE公式YouTubeチャンネルyoutube
    『ONE PIECE FILM RED』 2022年8月6日(土)公開決定! 物語のカギとなるのは、“歌声”と“赤髪”―。 総合プロデューサー・尾田栄一郎で贈る 待望のFILMシリーズ第4弾 公式サイト https://www.onepiece-film.jp/ 公式Twitter @OP_FILMRED 『ONE PIECE FILM RED』 公開日:2022年8月6日(土) 原作・総合プロデューサー :尾田栄一郎 監督:谷口悟朗(「コードギアス」シリーズ、「プラネテス」ほか) 脚本:黒岩勉(映画『キングダム』、「TOKYO MER~走る緊急救命室~」ほか) 配給:東映 ©尾田栄一郎/2022「ワンピース」製作委員会 #ONEPIECE #ワンピース #OP_FILMRED #ルフィ #LUFFY #尾田栄一郎 #谷口悟朗 #黒岩勉 “Singing voice” and “Red-haird” are the keys to the story. Presents by General Producer Eiichiro Oda, the long-awaited 4th FILM series finally set to go. Official web site: https://www.onepiece-film.jp/en/ Official Twitter: @OP_FILMRED "ONE PIECE FILM RED" Japanese release date: Saturday, August 6, 2022 *The release schedule may differ depending on the countries and regions. Author and General Producer: Eiichiro Oda Director: Goro Taniguchi (“CODE GEASS” series, “PLANETES”) Screenplay: Tsutomu Kuroiwa (film “KINGDOM”, the drama series “TOKYO MER: Mobile Emergency Room”) Japanese film distributor: Toei © Eiichiro Oda/2022 "One Piece" production committee #ONEPIECE #FILMRED #OP_FILMRED #LUFFY #EiichiroOda #GoroTaniguchi #TsutomuKuroiwa #원피스 #航海王 #วันพีซ #वनपीस
    https://www.youtube.com/watch?v=7sQ59A9EdZ4&ab_channel=ONEPIECE%E5%85%AC%E5%BC%8FYouTube%E3%83%81%E3%83%A3%E3%83%B3%E3%83%8D%E3%83%AB

One Piece Film Red için ilk teaser da yayınlanmış. Sonunda Shanks'i göreceğiz. One Piece (1999- ) | Wano Arc 

• Luffy ilk kez bir meyve ile karşılaştığında neredeyse 3 yıllık tecrübesi vardı ve güç olarak Doflamingo gücündeydi.
    Shanks lastik meyvesine sahip olduğuna göre Luffy daha 8 yaşında iken o güce sahip olduğunu varsayabiliriz. Filmin zaman dilimi o vakitlere yakın olabilir. Ve tabiki Karasakal'ın yara iğnelemesi; yine Karasakalın "Gökyüzü adası gerçekten var!" demesi, ve mini tanıtımda da gökyüzü adasından birinin görünmesi de filmin geçeceği tarihin çok eskilere dayanacağını gösteriyor.
    Değişik bir film olacak. Shanks'ın o zamanlarda tayfasında yanlış hatırlamıyorsam sadece 4 veya 5 kişi vardı. Animeye olabildiğince az spoiler içerecek şekilde bir film olacağını düşünüyorum. Shanks ve tayfası muhtemelen tam haki ile savaşacaklardır.

• Son bölüm baya iyiydi. Keşke hep bu kaliteyi görebilsek

• son bolumde yok yoktu adetaOne Piece (1999- ) | Wano Arc 

iyi gazladilar herkesi

• Ayıp ama bir bölüme de bu kadar özenilmez ki, film gibi izledim.

• Arkadaşlar en son Kaido ile savaşında kaldım sonrasını izlemedim.Son bölümde sanırım büyük olaylar olmuş.Hypelandık biraz.
    Çoluk çocuğa karıştıktan sonra da tam bakamıyorum ,özet niteliğinde son bölümlere kadar yayınlanmış bişeyler var mı ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dayanamadım ve 1015 sonrası mangaya başladım.

• Seninde babalar günün kutlu olsun

Edit: Forum herzamanki gibi cortladığı için düzeldiğinde en afillisinden beyaz sakal'ın fotografı gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 19 Haziran 2022; 13:59:2 >
  • Dofilamingo arcından sonrasını izlemedim. 4 sene oldu min
    Bayağı birikti. Bir ara yine başlayacağım. Seri seri izlerim. Neler olmuştur neler

• Anime biraz fazla Bleach'e dönüştü, rengarenk, ışıltılı, parıltılı, herkes cıvıl cıvıl saldırılar yapıyor. Bu kadar değildi eskiden, OP için gözüm alışkın değil bu kadarına garip gelmeye başladı.

• Savaşın açık alanda olması beni de rahatsız ediyor, tamam sen lastiksin, kendini itip duruyorsun da hiç mi yere inmek olmaz?
    Ve Luffy ne ara bu kadar defans kastı? Daha 150 bölüm önce
    Kaido'dan vites 3'te tek yedin
    el insaf, bu kadar da hızlı güçlenmek Hiç doğru hissettirmiyor.

• göründüğünden çok daha özel bi meyve olduğuna dair birsürü teori var..

• kty28 kullanıcısına yanıt
    Abes yanı var elbet mesela , beyaz sakal dan sonra shanks geldiğinde 2. İmparatoru kaldıramayız dediler savaşı bitirdiler Amiraller.
    Bizim ki veriyor küsküyü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.