Şimdi Ara

Okul Müdür yardımcının halk oyunları mesajı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malatya’da bir okulun müdür yardımcısının sosyal medya hesabından halk oyunları ile ilgili paylaşımı velilerin tepkisine neden oldu.

Yeşilyurt ilçesine bağlı Gazi Anadolu Lisesi’nde Müdür Yardımcısı N.T.’nin soysal medya hesabından kız ve erkek öğrencilerin birlikte halk oyunu oynamasına tepki gösterdiği iddiası, velilerin protestosuna yol açtı. Sabah erken saatlerde okul önünde toplanan bir grup veli, müdür yardımcısının paylaşımını kınadı.

http://www.hurriyet.com.tr/mudur-yardimcinin-halk-oyunlari-mesaji-velileri-ayaga-kaldirdi-40085796

Okul Müdür yardımcının halk oyunları mesajı

• onda kabahat yokki
    onu müdür yapanlara söylenmeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu duydum. Hay ben bunların yaptığı işin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkenin her yerinden yobaz akıyor resmen.. Her zaman derim ve yine diyorum. Solcu, sağcı fark etmez. Bunlar bu ülkede biterse bu ülke düzelir. Ama biteceğe benzemiyorlar..

• Böyle haberler hergün çıkıyor...Yobaz kaynıyor memleket
  • Bu açıklamadan sonra görevden alınmalı ancak tam tersi adamı daha iyi yerlere getirmek için yarışırlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olm dişünüyorum da biz çok sapık bır sekılde yetısmısız zamanında
    Kızlı erkeklı basketbol voleybol hatta uzun eşşek .yakar top...cok sapıkmısız !!

• Bu kafayla yaşamak istiyorsa ıraq - iran - arabistana gidebilir yıl olmuş 2016 hala boş işlerle uğraşıyorlar.

• Bu memleketteki din anlayışı her şeyin içine ediyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.