Şimdi Ara

okuduğum üni çöp, para ve kız yok son olarak saçlarım dökülüyo SSli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu sene yks hazırlanıyorum ama okula da gidiyorum bursum kesilmesin diye seneye okul değiştirirsem 1.sınıfa 22 yaşında başlayacağım. bu yaşımıza geldik ne paradan yana yüzüm güldü ne de kızlardan yana nerdeyse ilk defa bu kadar sivilce çıktı suratımda ve saçlar da gitti

okuduğum üni çöp, para ve kız yok son olarak saçlarım dökülüyo SSli

• kız işi kolay... Özgüvenli olun abi gidip ayak seviyorum falan demeyin aptal mısınız.Yapacağınız şey belli gidip burcunu söyleyip konuya gireceksin messi ve ronaldoyu kıyaslayıp togg ve ekonominin iyiye gitmesi hakkında biraz konuşacaksın.Siyasete girmeyin saç önemli değil c vitamini aldın mı geri çıkar onlar önemli olan boyu değil işlevi diyenlerin cetvellerinde 8 cm in üzerinde kalem izi var nedense

• kazıt

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam saçlar fena gitmiş ama kazıtsan yakışır gibi duruyor

• Allah kurtarsın kardeş

• Hocam sizde Bisiklet tekerleğine pompa basıp şişiren selim amca saçı var

• 22 yaşında ben allahima
    gecmis olsum hocam dermatolojiye bi gorun bence

• Askerlik tecilini nasıl hallettcen ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAYAT BİTTİİ -- 1 Kasım 2022; 21:43:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam 2030a kadar tecilli gözüküyor e devlette Allah'tan öyle bir sorunum yok

• Sen benden küçük müsün abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C9F4BCB80 -- 1 Kasım 2022; 22:27:19 >
  • Talep oluşturdum hocam randevu olursa gidicem normalde böyle gözükmüyor saçlarım uzayınca kamufle edebiliyorum ama gerçek durum bu

• üni-bölüm neydi

• kız işi kolay... Özgüvenli olun abi gidip ayak seviyorum falan demeyin aptal mısınız.Yapacağınız şey belli gidip burcunu söyleyip konuya gireceksin messi ve ronaldoyu kıyaslayıp togg ve ekonominin iyiye gitmesi hakkında biraz konuşacaksın.Siyasete girmeyin saç önemli değil c vitamini aldın mı geri çıkar onlar önemli olan boyu değil işlevi diyenlerin cetvellerinde 8 cm in üzerinde kalem izi var nedense

• Daha 12de saçlarım dökülüyor. Kafayı yiyeceğim

• ichdeniz000 İ kullanıcısına yanıt

Yeni album ne zmn hocam

• BirZemanHatası kullanıcısına yanıt

Autotone öğreniyorum. Bitsin çıkacak.

• dürüst olucam hocam saçlar feci. acil kazıt bere falan tak böyle dışarı çıkma kız işini geç zaten kendin için yap bunu

• xxCrazyBoyxx01 kullanıcısına yanıt

Dostum saçmalamayın ne alakası var bere filan tak demişsin o kadar bir dökülme yok normal biraz saçını kısaltır bakar .Türkiye'de coğu erkek böyle. Önemli olan ilerletmemek. Bunun için de arkadaşın stresten uzak durması lazım.

Ayrıca kızların kaçının tipe baktığını gördün bak bakalım dışarıda bir güzel kızın yanındaki adama.

• Hocam44 kullanıcısına yanıt
    bu adam niye hep nokta atisi konusuyor ya

• SeSioN kullanıcısına yanıt
    Hocam saçları sağa falan yatırınca kamufle oluyor zaten öyle çok ortada olan bir şey değil ama daha bu yaşta böyleyse ilerde ne olur kim bilir

• keşke adam gibi üni okuyup iş bulsaydım. boşu boşuna 2 senemi heba ettim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.