Şimdi Ara

Oblivion (2013) | Tom Cruise - Morgan Freeman (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
2
Favori
15.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bluray nezaman çıkacak?
  • film güzel mi çıkınca blu-ray olarak almak istiyorum
  • bugün izledim ve çok etkilendim özellikler senaryosuna hayran kaldım. ama bazı yerlerini anlayamadım. filmi izleyenlerden yardım beklıyorum.

1-)Jack in karısı birşeyler söylüyor titandan sinyal geliyordu ancak oradaki tet ti vb. oradaki tet di derken ne demek istedi ?

2-) Bu tet i insanlarmı yarattı? insanlar yarattıysa titana gittiklerinde tet oradaydı? burayı anlayamadım.

3-) tet'in içinde ne var?Neden Dünyadaki İnsanları Öldürmek İstiyorlar?

4-) Bu Sally Kim?

5-) Tet yok edilince ne olucak? yani ne değiştirdi?

Biraz Fazla ama Gerçekten Etkilendiğim Ve merak ettiğim için soruyorum. teşekkürler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalimero144

bugün izledim ve çok etkilendim özellikler senaryosuna hayran kaldım. ama bazı yerlerini anlayamadım. filmi izleyenlerden yardım beklıyorum.

1-)Jack in karısı birşeyler söylüyor titandan sinyal geliyordu ancak oradaki tet ti vb. oradaki tet di derken ne demek istedi ?

2-) Bu tet i insanlarmı yarattı? insanlar yarattıysa titana gittiklerinde tet oradaydı? burayı anlayamadım.

4-) Bu Sally Kim?

Biraz Fazla ama Gerçekten Etkilendiğim Ve merak ettiğim için soruyorum. teşekkürler.

Film şuan vizyonda mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

bugün izledim ve çok etkilendim özellikler senaryosuna hayran kaldım. ama bazı yerlerini anlayamadım. filmi izleyenlerden yardım beklıyorum.

4-) Bu Sally Kim?

Film şuan vizyonda mı?

quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

4-) Bu Sally Kim?

Film şuan vizyonda mı?

ben internetten izledim. ama pek anlayamadım çoğu yeri tekrar izlemeyi düşünüyorum.

• Baş roller zaten süper. Oyunu da indiririz. Hadi bakalım sonu inşallah güzel olur.

Şu anlık torrentleech'te görünmüyor haberiniz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fuat! -- 16 Temmuz 2013; 16:57:51 >
  • halen dusmedi film nete sanirim
  • Oblivion 2013 HDRip XviD THGF

Görüntü ve ses güzel ama korece altyazı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koobee24 -- 21 Temmuz 2013; 2:59:54 >
  • filmi izledimde anlamadığım nokta bombayı patlatan kopyamıydı gerçekmiydi ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunt1

filmi izledimde anlamadığım nokta bombayı patlatan kopyamıydı gerçekmiydi ^^

karışıkonlar zaten hep kopyaydı sanırsam
  • flim genel olarak güzel o son sahnede kafa soru işaretmi bırakmak istedieler yoksa şaçmaladılarmi yok benmi anlamadım çözemedim ted iyi bişeymi kötü bişeymi daha onu çözemedim yukarda arkadaş sorular sormuş gerçekden o sorulari bi cevap lamaklazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunt1

filmi izledimde anlamadığım nokta bombayı patlatan kopyamıydı gerçekmiydi ^^

Onların hepsi kopya ama senin sorun şu sanırım. 49 numara mıydı 52 numara mıydı? 49 numara bombayı patlattı orada gördüğümüz 52 numara idi. He belki 49 52'yi bağlamıştı ona zorla yaptırmış olabilir diyeceim ama çok saçma olurdu. Belki de 52 numara da gerçekleri fark etmiştir ondan öyle gülümsemiştir.

Filmi dün akşam izledim de fena değildi. Beklediğime değdi, beklentimi karşıladı. Yalnız film çok az kişi arasında geçince biraz sıkıyor ama yine de o atmosfer müthiş, büyüleyici. Zaten benim için bilimkurgu dedin mi akan sular durur Benim de emin olamadığım nokta şu
    dünyayı ve gezegeni makineler ele geçirmiş doğru mu? Uzaylı falan yok. İnsanları Matrix'teki gibi uyutuyorlar tabi yöntemleri farklı fiş miş sokmuyorlar omurdan mecazi anlamda uyutma.

Bu arada Game Of Thrones'tan Nikolaj Coster-Waldau vardı hemen dikkatimi çekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 22 Temmuz 2013; 10:08:48 >

• Bluray çıktı saldırın
  • Oblivion.2013.720p.BluRay.x264-SPARKS
    Oblivion.2013.1080p.BluRay.x264-SPARKS
  • ben filmden birşey anlamadım biri anlatabilirmi yav nedir ne değildir, izliyorum bu bilim kurgu filmlerini ama hiç kafam almıyor source code u izledim geçen onuda anlamadım
  • Mükemmel bir film izlemek isteyenler için söyleyeyim bazı sitelerde 720p mevcut...
  • torrent akarrrrrrrrrrrrrrrr 1080p :)
  • Güzel filmdi okadar yani muhteşem film fln değildi. Tom olmazsa belkide sonuna kadar izleyemezdim.
  • CHD WİKİ yok daha
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.