Şimdi Ara

Oblivion (2013) | Tom Cruise - Morgan Freeman (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
2
Favori
15.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ogrenciyim gittim 10 lira ordan burdan kistim. Biriktirdim. Bu filme gideyim diye dusundum. Arkadasla gittik. Film BERBAT. Ara verildiginde ciktim hemen. Burdaki yorumlara guvenerek gitmistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimse begenmek zorunda degil filmi. ama berbat hic begenmedim diyebilecek cesarette olan arkadaslari kutluyorum.ilginc insanlar gercekten.gidenlerin bircogu bende dahil filmi birakin soundtrac'lerine bile bayilmiskenn..begenmeyenlerin o filme ne beklentiyle gittiklerini anlamiyorum. eger firsat bukursam ikinci kez bile giderim. son 3 senedir cikan tum bilimkurgulari sinenada izledim bu film o sure icindeki filmlerin en iyisi

• İzlenmesinden yanayım.

Ayrıca , müzikleri de gayet başarılı.
  • Filmin başı ve ortası uzun sonu acele gibi olmuş sanki. Filmden çıkarken bi kopukluk oldu icimde. Şaheser değil ama bilim kurgu seviyorsanız izlenebilir.

• Garip
  • quote:

Orijinalden alıntı: genelsekreter

kimse begenmek zorunda degil filmi. ama berbat hic begenmedim diyebilecek cesarette olan arkadaslari kutluyorum.ilginc insanlar gercekten.gidenlerin bircogu bende dahil filmi birakin soundtrac'lerine bile bayilmiskenn..begenmeyenlerin o filme ne beklentiyle gittiklerini anlamiyorum. eger firsat bukursam ikinci kez bile giderim. son 3 senedir cikan tum bilimkurgulari sinenada izledim bu film o sure icindeki filmlerin en iyisi

+1 . En iyilerinden biri. Moon'da çok iyiydi.

Bir de bakış açısıyla ilgili de olabiliyor bu durumlar. Örneğin ben bu tür filmlerin aksiyon sahnelerinden hoşlandığım gibi, karakterlerin yaşamlarının ve atmosferlerinin, yalnızlıklarının uzun uzadıya anlatıldığı, kimileri için "yavaş ilerleyen" denilen sekansları da çok severim (Bkz. Wall-E, I am Legend). Bu kapsamda olaya bir de Morgan Freeman'ın Grubunun gözünden bakılan bir sekans eklenerek, onların ne şekilde yaşadığının, mücadele ettiğinin daha uzun anlatılmasını isterdim.

Nihayetinde görsel efektlerinin de çok temiz çalışıldığı güzel bir film olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbank -- 30 Nisan 2013; 16:17:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: burbank

quote:

kimse begenmek zorunda degil filmi. ama berbat hic begenmedim diyebilecek cesarette olan arkadaslari kutluyorum.ilginc insanlar gercekten.gidenlerin bircogu bende dahil filmi birakin soundtrac'lerine bile bayilmiskenn..begenmeyenlerin o filme ne beklentiyle gittiklerini anlamiyorum. eger firsat bukursam ikinci kez bile giderim. son 3 senedir cikan tum bilimkurgulari sinenada izledim bu film o sure icindeki filmlerin en iyisi

+1 . En iyilerinden biri. Moon'da çok iyiydi.

Bir de bakış açısıyla ilgili de olabiliyor bu durumlar. Örneğin ben bu tür filmlerin aksiyon sahnelerinden hoşlandığım gibi, karakterlerin yaşamlarının ve atmosferlerinin, yalnızlıklarının uzun uzadıya anlatıldığı, kimileri için "yavaş ilerleyen" denilen sekansları da çok severim (Bkz. Wall-E, I am Legend). Bu kapsamda olaya bir de Morgan Freeman'ın Grubunun gözünden bakılan bir sekans eklenerek, onların ne şekilde yaşadığının, mücadele ettiğinin daha uzun anlatılmasını isterdim.

Nihayetinde görsel efektlerinin de çok temiz çalışıldığı güzel bir film olduğunu düşünüyorum.

moon u izlemedim ve buyuk kayip oldugunu dusunuyorum. izliycem kisa zananda.hatta eski bir film vardi hocam hatirlarmisniz ben bilemdim..kucuk robotlar var starwarsda ki artu adli robot gibi gorunusleri.koskoca bir uzay gemisi ve kurgu bunlarin uzerine ..tek bir insan var gemide..sikici ama soylediginiz gibi doyurucu hikaye..bi bilsem hangi film..cocuklugumda izledim belkide baya eski

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genelsekreter -- 30 Nisan 2013; 20:00:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Ogrenciyim gittim 10 lira ordan burdan kistim. Biriktirdim. Bu filme gideyim diye dusundum. Arkadasla gittik. Film BERBAT. Ara verildiginde ciktim hemen. Burdaki yorumlara guvenerek gitmistim

Üzüldüm durumuna valla.Madem öyle bir durumun var iron man 3, fast and furious 6 ve man of steel filmlerini öneririm. Paran boşa gitmez en azından
  • Film çok çok iyi bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

arkadaşım gitmiş beğenmemiş

fragman güzel ama film o kadar değil

3 kişi ile film çekmişler dedi

Kusura bakma ama hayatımda arkadaşının yaptığı kadar saçma bir film eleştirisi duymadım. moon'da da neredeyse tüm film boyunca tek adam ve bir robot vardı. ve tüm film aynı mekanda geçiyordu ama bu durum moon'un son yıllarda çekilmiş en iyi bilim kurgu filmi olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Ayrıca bir filmin az oyuncu ile çekilmesi eleştiri, eksiklik sebebi olamaz olmamalıdır da. sinema tarih de az mekan ve oyuncu ile çekilmiş birçok harika film sayabilirz. Neyse filme gelirsek filmin ne çok iyi ne de çok kötü olduğunu düşünüyorum. bence 6/10 bir film.
  • quote:

hatta eski bir film vardi hocam hatirlarmisniz ben bilemdim..kucuk robotlar var starwarsda ki artu adli robot gibi gorunusleri.koskoca bir uzay gemisi ve kurgu bunlarin uzerine ..tek bir insan var gemide..sikici ama soylediginiz gibi doyurucu hikaye..bi bilsem hangi film..cocuklugumda izledim belkide baya eski

Ben de anımsayamadım. Belki de bu gibi filmlerin sorulabilmesi için açılan aşağıdaki bölümde sorunuzu yineleyebilirsiniz. Açıkçası ben de merak ettim filmi.

http://forum.donanimhaber.com/m_31599917/mpage_89//tm.htm#74676636

• quote:

quote:

hatta eski bir film vardi hocam hatirlarmisniz ben bilemdim..kucuk robotlar var starwarsda ki artu adli robot gibi gorunusleri.koskoca bir uzay gemisi ve kurgu bunlarin uzerine ..tek bir insan var gemide..sikici ama soylediginiz gibi doyurucu hikaye..bi bilsem hangi film..cocuklugumda izledim belkide baya eski

Ben de anımsayamadım. Belki de bu gibi filmlerin sorulabilmesi için açılan aşağıdaki bölümde sorunuzu yineleyebilirsiniz. Açıkçası ben de merak ettim filmi.

sormistum baya once bilen cikmadi :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genelsekreter -- 2 Mayıs 2013; 11:49:25 >

• Bu filme sırf müzikleri, Tom Cruise ve Morgan Freeman için bile gidilir. IMAX'te izlediğim ilk film oldu, bundan sonra beni IMAX'ten aşağısı kesmez. Müziklerine ayrı parantez açmak lazım bu filmin, eve gelir gelmez albümü indirdim.
  • KAÇMAZZ
  • quote:

quote:

quote:

Silent Running
    http://www.imdb.com/title/tt0067756/?ref_=fn_al_tt_1
    ama film sıkıcı değil efsanedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: LastMan

quote:

quote:

quote:

Silent Running
    http://www.imdb.com/title/tt0067756/?ref_=fn_al_tt_1
    ama film sıkıcı değil efsanedir.

hicam birnunarasiniz tesekkur ederim.izkeyeli cok okdu kucuktumm birde boyle izleyeyim

• Dünya dışı varlıklar ve bilim kurgu filmlerini seviyorsanız, gidilmesi önerilen bir filmdir.Ama sinemada görmenizde yarar var çünkü puanını daha çok arttırıyor.
  • Yarında bu Flimi izleyelim bakalım. Bilim kurgu flimlerine de bayılırım. Yorumlar genel olarak iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet güzel bi flimdi ,soundlar harika olmuş. Tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün izledim sinemada.

Film genel olarak iyiydi.

Independence Day, Star Wars, Moon filmlerinden alıntılar da taşıyordu.
    Mekanlar açısından klasik Amerikan felaket senaryolu filmlerde kullanılan klişeler içeriyordu. Empire State, Özgürlük Anıtı, Brooklyn Köprüsü vb.
    Atmosferler çok iyi ayarlanmış.
    Oyunculuklar iyi zaten 3-5 kişi oynuyor topu.
    Müzikler muhteşem.
    Görsel efektler çok iyi.

Kısacası bir an bile sıkılmadan izledim filmi. Beklentimin üstünde çıktı.
    Özellikle filmin sonunda çalan şarkıyı dinlemenizi tavsiye ederim.

M48 - Oblivion (feat. Susanne Sundfør)
    Şaheser bir şarkı
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.