Dede Yarbay
21 Mart 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
28 üye
Görüntülenme
Toplam: 87 (Bu ay: 3)
Gönderileri

lg sj8500 tv kullanıyorum. kendi akıllı kumandası mevcut. kullandığım dm900’un kumandasını bahsettiği gibi tv ile eşleştiriyorum ( öğrenme modu ile ) ama yine de çalışmıyor.

bu olayla ilgili bilgisi olan var mı ?

bendeki uydunun kumandası RC10 sanırım. Lgninki ise sihirli kumanda dediklerinden.

uzun zamandır tv bölümüne bakıyorum ama mesaj atmıyorum. bazı tvlerin bazı modelleri birb. eşdeğeri diyorlar. misal sony xh9000 için samsung Q70t deniyor.

benim gibi bu konularda bilgisi eksik olanlar için birileri acaba her markanın ürünlerinin eşdeğerleriniyazabilir mi ? en azından fiyat ve ürün özellikleri arasında seçim yapmak adına yardımcı olur.

soru gayet açık, hangisini seçmeliyim?
lg logo burn olayı sonyde de oluyor mu? hangisi bu konuda daha iyi.
aralık 15 gibi turk telekoma kayıt bıraktım. kayıt sonrası arandım ve 24mbit internet için 69 tllik paketi istedim. memur olmam nedeniyle daha fazla indirim olacağını 50 küsür’e indi. sonra bana bir kargo geleceği sözleşmeyi imzalayıp geri göndermemi istediler.
gel gelelim soruna; bu kargo hiç gelmedi. yılbaşı bitti geçti gelen giden yok. telekoma tekrar kayıt bıraktım. benimaradılar ve söyledikleri talebimin iptal edildiği. neden iptal olduğunu sorduğum da kargoyu almadığımı söylediler. halbuki ne gelen kargo var ne arayan ne soran var. hiçbir şekilde bilgilendirme yapılmadı. şimdi aynı pakete bakıyorum 99 tl olmuş. ne yaptıysam hep yuvarlak cümleler kuruyorlar ve yardımcı olmuyorlar. sizce ne yapayım ?
lg tv kumandası ile uydu alıcısını da kontrol etmek istiyorum. set top box içinde Redline markasına rastlayamadım. acaba hangi marka Redline’a en yakındır?
12 kg yıkama 8 kg kurutmalı olanından almayı düşünüyorum. KOMBO olması şart. LG ile Samsung arasında kaldım birileri samsung iyi diyor birileri LG. lütfen yardım edin. çünkü 5-6 bin lira vereceğim ve pişman olmak istemiyorum.

edit: kombo yerine kombi yazmışım. iphoneda harfler birbirine yakın. kusura bakmayın.
şimdi çin modellerinde çift sim desteği var. ben bu çin modelinden türkiyeye getirsem şebeke anlamında sorun yaşarmıyım ? yani sıkıntı olur mu ? kimse bu konudan bahsetmeyince başlık açtım
https://www.transfermarkt.com.tr/william-carvalho/leistungsdaten/spieler/100131

bilgiler yukarda mevcut. 10 numara futbolcu. bizimkiler neden görmüyor böyle futbolcuları ?
Bir hekim olarak prosedürü açıklayayım. Bu tür adli vakalar acil’e ( hastahaneye ) geldiğin de acil hekimi ilk olarak müdahale eder ve adli rapor tutar. Ve oradaki polise bildirir.( Ekimozdur yaradır v.s.) Bu adli raporu neden yayınlamıyorlar ?
Bir GSli olarak şunu söyleyebilirim bütün suç FB taraftarında. Böyle avantajlı bir durumda bu tür olaylar olmamalı.
ydışında bir firmaya ait conax kart kullanıyoruz yerel yayınları izleyebilmek için. bunu izleyebilmek için mecburen conax çözen uydu alıcısı kullanıyoruz.ben bunu dahili uydu alıcısından izlemek istiyorum. TV'nin kendi yerine takabilmek için modul'e takmak gerekiyor ama bu kart'ın hangi modulle uyumlu olduğunu nasıl anlayabilirim ? tek tek modul temin edip deneme şansım yok denecek kadar az.
Yardımlarınızı bekliyorum.
Hakkında
Meslek: Dont Trust Anybody
İlgi Alanları: Mücadeleye Devam
Forum İmzası:
Eskiler Bilir
Forum İkinci El İmzası:
Eskiler Bilir.
Hakkımda:
Eskiler Bilir.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
Klima
Klima
Tablet
Tablet
Notebook
Dell
GPS, Navigasyon
307 Dahili GPS
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 2 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.276
İkinci El Bölümü Mesajları: 144
Konularının görüntülenme sayısı: 141.665 (Bu ay: 450)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.607 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.