Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazmıştım ben. Günler öncesinden belliydi.

Pre-Order yasak hatta micro center da gidip iceriden bile alamiyorsunuz USA de. Katliam cikicak 17-21 arasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya su amd guzel bisi cikarsinda nvidia 3080ti leri gostersin tek istedigim bu. Bir cok amd satan insanlarla konustum lanet olsun amd aldigim gune diyorlar. Hic amd denemedim ama bi turlu denemek bile istemiyorum. Nvidia kaziklasada alismisiz herhalde vur kirbaci demeye 🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    haziranda iki üç kez siparişim oldu bahsettiğn gibi önce ücreti çekti yaklaşık 5 gün sonrada gönderdi
  • Aguen A kullanıcısına yanıt
    Daha önce FR'den alışverişiniz oldu mu?

Bende şimdilik sorun yok görünüyor.
    One X almıştım
    Yok hayır ama alışverişim olmasa da wishlistime bir şeyler eklediğim vs. olmuştu. Ama @gopgop 'un yaşadığının aynısı oldu.

Security issue suspicious login bla bla sizi çok seviyoruz o yüzden sizi korumak için tüm siparişlerinizi iptal ettik :)
  • Benim henuz iptal olmadi. One X almistim Haziran ayinda. İlk defa siparis gecenleri iptal ediyor olabilirler belki.

• Aguen A kullanıcısına yanıt
    ilk siparişiniz olduğu için olmuştur muhtemelen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 14 Eylül 2020; 9:43:48 >
  • Dreandes kullanıcısına yanıt
    İlk sipariş olanların iptal edilmesi mantıklı gelmedi bana.

Kademeli olarak yapıyor olabilirler, gün içinde belli olut vaziyet.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    sizinkini de iptal ettilerse hepimizinkini iptal ederler muhtemelen.
    Ben sipariş vermedim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

İlk sipariş olanların iptal edilmesi mantıklı gelmedi bana.

Kademeli olarak yapıyor olabilirler, gün içinde belli olut vaziyet.
    Bizimkilerde iptal olacaktır benim de.,fr,it onlarca alısverişim oldu gerci. Uzulmuyorum 3080ti deniyor diğer taraftan ps5 alıp sistem kurmayabilirim

• Benim Amazon.fr'den olmadı ama Amazon.com'dan olmuştu orada onay için hemen aramışlardı bunda aramadılar da. Hoş dün giriş yapmaya çalıştığımda kontrol için siparişi telefonuma güvenlik doğrulaması için link attı doğruladım. Eğer güvenlik sebebiyle iptal ederlerse ben itiraz ederim açıkçası. Nvidia pre-order istemiyor iptal ettik desinler, bahane üretmesinler.
    İlk sipariş olanları önce iptal ederler güvenlik açısından normali bu zaten. Ancak belki dediğiniz gibi sırayla iptal ediyorlarsa bize de sıra gelir sonunda. Ancak çok pre order aldılarsa sayı azaltmak için de eleme yapıyor olabilirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dreandes kullanıcısına yanıt
    Nvidia tarafından alınan bir karar.
  • Rahat 10K sipariş gitmiştir dün
    Niyeyse bu sebepten değil gibi geliyor bana. Nvidia yasağı kesindir elbette ama saatlerce açık kaldı Pre-Order. Amazon yasağı bile bile ısrarla açık tutar mıydı acaba? Ondan emin olamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Bizim bir arkadaşın amcasinin oğlu, Jensen gilin ofisin caycisi ile geçen bayram kurban kesmişler 7 hisse, bağlantı sağlam rahat olun nvdia bir kurşun daha arıcak

Günaydın forum ahalisi, dün mesajları okurken sizin yüzünüzden koltukta uyumuşum, hertarafim ağrıyor , bugün en az 10 sayfa kapismamiz tartışmamız lazım anca öyle kendime gelirim. Epeydir bir tadı tuzu yoktu forumun, eski üyeleri de görüyorum arada oda güzel oluyor.

Günaydın, RDNA 2 konusunda göremiyoruz seni şaşırtıyorsun beni. Nerede o AMD’ci ruhun? Bu kadar mı umudu kestin?

• REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Umudu ümidi kestim , vega lardan sonra , o kapasite için o performanslar iç burkucuydu. Ayrıca benim oyunla işim yok, kullandığım para kazandığım uygulamalarında hepsi Nvdia ile daha uyumlu stabil ve performanslı. Bu sebeple 3080Tİ filan alıp forumu sileyim diyorum
  • Amazon fr den daha once 3 tane siparisim oldu. Bende de iptal olursa bilgi veririm. Su an sorun yok ama.

Yalniz daha once de soyledim. İlk siparisi olanlarin siparisleri iptal edilebilir. Fransa ozellikle telefon ile arayip teyit aliyor o kisi oldugunuza dair.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldboy86 -- 14 Eylül 2020; 10:39:58 >
  • 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.