Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pre-Order'a müdahele ediyorsa o zaman her ülkenin fiyatlarına da ayrı ayrı müdahale etsin Nvidia. Bizi bizim vampir firmalarımızın insafına bırakmasın. 5'ten fazla olmaması gereken kartı 7'ye geçirmesinler bize. Hepimiz Avrupa'dan almayı ve getirmeyi bilmiyoruz sonuçta. Mesela ben bilmiyorum.
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlısı beklediğime değsin bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Pre-Order'a müdahele ediyorsa o zaman her ülkenin fiyatlarına da ayrı ayrı müdahale etsin Nvidia. Bizi bizim vampir firmalarımızın insafına bırakmasın. 5'ten fazla olmaması gereken kartı 7'ye geçirmesinler bize. Hepimiz Avrupa'dan almayı ve getirmeyi bilmiyoruz sonuçta. Mesela ben bilmiyorum.
    Mudehale ile ilgili kaynak var mi? Ben inanmiyorum ona.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alkımm kullanıcısına yanıt
    Adam elinde 3080 Flagship flaghip diye 30dk anlattıktan 15 gün sonra 3080ti haberinin gelecegine ihtimal vermiyorum.

Arkadasların Müjde diye gereksiz yere sır gibi sakladığı şeyinde toplamda 3-4 tane FE kart filan satacak olması oldugunu düşünüyorum Nvidianın TR de.
  • Kısıtlı çıkacak kart için pre-order olması garip gelmiştir bana da.

Bu arada ne kadar doğru bilmiyorum ama preorderların banlandığını gösteren belge;
    https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/isec24/pb_tech_new_zealand_nvidia_has_banned_preorders/

Sevgiler.
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Amd Rdna 2 ile ancak konsol çıkarır
  • lemartes kullanıcısına yanıt
    Ben çok beğendim FE leri çıkarsa alırım yani.
  • Fe neden bu kadar cazibeli geliyor sizlere anlamiyorum. Digerlerinin cazibesi de rgb falan degil tabi ki. Asus strix, zotac trinity, msi gaming x trio falan cok daha yakisikli bana gore.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oldboy86

Mudehale ile ilgili kaynak var mi? Ben inanmiyorum ona.

Alıntıları Göster
    kaynak: reddit'teki çılgın gençler.

ben de inanmıyorum.
  • Oldboy86 O kullanıcısına yanıt
    FE bence daha şık duruyor sevmiyorum uzay mekiği gibi gözüken bilgisayar parçalarını, daha ucuz olması da artılarından biri benim açımdan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lemartes kullanıcısına yanıt
    2 konuda da aynı kanaatteyim.
  • çin hindistan vs.'de bile binlerce kişide kart varken hala daha sızmamış olması testlerin çok garip geliyor. Doğruluğu tartışmalı 2-3 oyun testi dışında elde hiç bir şey yok hala. garip.
  • O threadde pre-order bani yiyen kartlar FE kartlar degil mi ben mi yanlis anladim yoksa.

• Oldboy86 O kullanıcısına yanıt
    asus
  • NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

İnternette gezinirken böyle birşeye denk geldim ve paylaşmak istedim. Doğru olduklarını sanmıyorum ancak insanın yinede morali bozuluyor.
  • Amazon fr’de iptal olacaksa sebebi yasaktan değil de cok fazla siparis verilmesinden dolayi olacagini dusunuyorum bu arada. Reddit’e dustu ve sadece orada satiliyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oldboy86

Amazon fr’de iptal olacaksa sebebi yasaktan değil de cok fazla siparis verilmesinden dolayi olacagini dusunuyorum bu arada. Reddit’e dustu ve sadece orada satiliyordu.
    Reddit'de gördüğüm bir çok kişi sipariş veremediklerini söylüyordu. Bir de sipariş fazlalığından iptal edeceğini zannetmiyorum Amazon'un ama en fazla geciktirirler gibi geliyor. Tabi belli olmaz.
  • hyperion7599 kullanıcısına yanıt
    Kurlarin son 4 ay icerisindeki degisimini gorunce fiyatlari sisireceklerine eminim artik. Nvidia FE Turkiye satisi olursa ve yazdigi fiyatlara satarsa muhtesem olur. Vatan vs. gibi kan emiciler dusunsun sonrasini.

• Sevgili dostlar çok fazla pm alıyorum, buradan da yazmak icap ediyor, ne pm den, ne de başka bir kanaldan size bilgi verme şansım maalesef yok. Beni tanıyanlar bilirler her zaman bilgiyi paylaşmaktan yanayım. Ancak bu sefer Nvidia çok ağır şartlar koşmuş durumda. Benim verdiğim bilgi kırıntıları bile sakıncalı, ancak insanların mağdur olmaması adına yazma ihtiyacı duydum. Preorderlar maalesef tek tek iptal edilecektir. Hem bu talebi karşılayacak miktarda kart yok, hem de lansman oldukça hararetli olacak, bölgesel kampanyalar vs. derken. O nedenle kimsenin olumsuz etkilenmemesi için preorder açtırmamıştı Nvidia. Yine de alabilen arkadaşlar olursa hayırlı olsun, iyi günlerde kullansınlar.

Tekrar yazmakta fayda görüyorum sadece sakin olun ve 2 gün daha sıkın dişinizi. Fazlasıyla değecek emin olabilirsiniz.

Sevgiler,

Savaş

• Aguen A kullanıcısına yanıt
    iptal olduğunu nasıl anladınız. iptal oldu diye mail mi geldi? yoksa siparişiniz hiç onaylanmamış mıydı siz iptal sandınız? tam olarak nasıl oldu?
    bende sıkıntı yok.
  • 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.