Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
241
Favori
2.620.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13381339134013411342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Güzel fiyatmış hocam. Paikolojik sınırımın altında alırdım normalde ama bu kartlarla ilgili şikayetler olduğunu okudum. Ventus modellerindeki komponentler sıkıntılı diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hk@n kullanıcısına yanıt

10.699 du.

• esenler otogarı alt katı kullanıcısına yanıt

3070 galiba, hayırlı olsun. OC değilse İkiz kardeşi bende :)

• Bende akşam iş çıkışı bir Vatan çıkarması yapıp Asus Tuf 3080 OC aldım.9850 TL

Cod Black Ops u da sayarsak 9850-500 =9350 oldu.

Black Friday bekleme kafasındaydım ama stokun zor bulunduğu yerde uygun fiyatlı bulunurmu diye çok düşündüm.

Bekleyen arkadaşlarda umarım gönüllerinden geçen fiyata istediği kartı bulur.Darısı başınıza diyeyim.

• DeGetBe kullanıcısına yanıt

Sağol aynen oc olmayan

• herkes kendi çıkarımını yapabilir. kimine göre 6800 beklemeye değer.

bana göre değmez. aradaki fiyat farkına da değmez. herkesin kendi bütçesi.

• Hk@n kullanıcısına yanıt

10.600 dü qpde bir önceki fiyati ,sanalmarkette satiştaydi en son

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer007_ -- 20 Kasım 2020; 22:17:53 >
  • inno3d geforce rtx 3080 ichill x4 nasıldır arkadaşlar, alınır mı 9bine ?

• quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

inno3d geforce rtx 3080 ichill x4 nasıldır arkadaşlar, alınır mı 9bine ?

gitme o güzel geceye tatlılıkla...

• apollonx kullanıcısına yanıt
    Hayır. Ben o ufak fana güvenmiyorum. Ses yapar bozulur can sıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemartes -- 20 Kasım 2020; 22:47:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EmreDFace kullanıcısına yanıt

300 diyin cod'a hocam :) Arıyorum da bayadır hakimim piyasaya

• Cod veya Gforce Now satacaklar. Etkinleştirmek için 30 serisi ekran kartı istiyor. Satacağınız kişiye yardımcı olun :)

• apollonx kullanıcısına yanıt

Gayette alınır ufak fan ses yapar diyen arkadaşlar neye dayanarak bunu söylüyor ? O fan zatan full devirde açılıyor ayrıca ses yapmıyor. Ben uzun araştırmalarım sonucunda bugün bir tane sipariş ettim.Aklına yatarsa al dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: OssiiE

Cod veya Gforce Now satacaklar. Etkinleştirmek için 30 serisi ekran kartı istiyor. Satacağınız kişiye yardımcı olun :)

Ekran kartının seri numarası sistemde kayıt oluyormuş aktivasyon yapınca. Doğru mu? Gerçi ben kodları kendim kullandım. Ama başkası yardım isterse diye merak ediyorum.

• OssiiE kullanıcısına yanıt
    Ben 1 adet GeForce Now kodunu sattım.

Ama o kadar detaylı bakmadım Watch Dpgs ve Cold War kendi kartımda etkinleştirdim ayrıca GeForce Now kendim kullanıyorum

@carman1tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OssiiE -- 20 Kasım 2020; 23:22:57 >
  • Sanalmarketimden almıştım ben 8.000 e ordan call of duty kodu ve now verirler mi sizce ?

• 1080p 144 hz için rtx 3070 ve rx 6800 arasında gidip geliyorum bir yandanda bekleyip ti superleri görmek istiyorum bir yandan amd sürücü oturasıya kadar performans artışıda oluyor diyorum biryandan dlss var kafamda deli sorular öyle bir paradoksun içindeyim ki denk gelirse özellikle asus tuf 3070 çok hoşuma gidiyor hem tasarım hem soğutma olarak ama 7500 çok 6k 6.5 k ya 3070 olursa çok iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 20 Kasım 2020; 23:44:40 >
  • Hayır orası yetkili satıcı değil maalesef. Bir şansınızı deneyin tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nigh -- 20 Kasım 2020; 23:43:17 >
  • Bence biraz sabredip beklemek lazım, benimde aklımda yeşil tarafa geçmek var ama bu fiyatlandırmalar ile neyi alsak insanın içi rahat etmez.

• 
Sayfa: önceki 13381339134013411342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.