Şimdi Ara

Nuvo Kapanıyor 10-06-2017 de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
3
Favori
6.874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nuvo kapanıyor nuvo kullanıcıları yapıkredi müsterisi oluyor
    zaten öyleydi diyebilirsiniz ama anladıgım nuvo hizmeti sonlanıyor

Mail Bilgisi

Artık Nuvolular Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil'den daha geniş hizmet almaya başlıyor.

Nuvo kullanıcı kodun ve şifren ile internet ve Mobil şubemize giriş yapabilir, yenilenen Yapı Kredi Mobil'in Göz ID ile giriş, QR kod ile kartsız para çekme gibi yenilikçi özelliklerinin keyfini çıkarabilirsin.

Üstelik Nuvo’da olduğu gibi hesap işletim ücreti yok, havale ve EFT işlemleri sana özel olarak ücretsiz!

Yapı Kredi İnternet ve Mobil’i Keşfet
    Nuvo İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarına 10.06.2017 tarihine kadar giriş yapabilirsin. Bu tarihten sonra Nuvo kullanıcı adı ve şifrenle Yapı Kredi Mobil'den ve İnternet Şubemizden hizmet alabileceksin.

Nuvo'da kullandığın tüm hesaplarına, fatura ve düzenli ödeme talimatlarına, akıllı rehberine ve kayıtlı tüm bilgilerine Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil'den ulaşabilirsin.

Yapı Kredi'nin sunduğu geniş ürün ve hizmet ailesinden hiçbir kısıt olmadan faydalanabilirsin.
    Nuvo'dan açılmış otomatik yenilemeli vadeli mevduat hesabın varsa, bu hesabın da Yapı Kredi'nin avantajlı e-mevduat faiz oranları ile yenilenmeye devam edecek.

10.06.2017 tarihinden sonra Nuvo TLcard'ını Yapı Kredi TLcard ile yenileyerek kayıtlı adresine göndereceğiz, böylece TLcard dünyasının avantajlarından her zaman faydalanmaya devam edebilirsin. Yeni kartın sana ulaşana kadar Nuvo TLcard'ını kullanmaya devam edebilirsin.

Akıllı Asistan hatırlatmaların da Yapı Kredi'de senin için çalışmaya devam ediyor. Ancak, Yapı Kredi Mobil'i indirdikten sonra bildirimleri aktifleştirmen gerektiğini hatırlatmak isteriz.

SMS bilgisi
    Nuvo Kapanıyor  10-06-2017 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnt-2 -- 11 Nisan 2017; 12:58:10 >

• Az önce bana mesaj geldi haziranda TL karta geçicek şubeye gelin gibisinden.Koca bir devir daha bitti
  • Ben kapanmıyr, isim değiştiriyor gibi düşündüm. Bendeki sms kısaydı.

Yapı kredi kartın avantajları olacak mı nvo gibi, olmayacksa kapatacğaım.
  • Kapansa da kapanan , gecis yapılsa da değişen birşey yok. Nuvo yu ykb dan ayrı tutmuştu şimdi birleştiriyor. Bence böyle daha iyi oldu. En azından şubelere de gidebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Şubeye gidilebiliyordu zaten. Sadece yapıkredi mobil veya internet şubeye giriş yapılırsa nuvo üyeliği sonlanıyordu. Ücretsiz hizmetleri devam edecekse yapıkredi internet ve mobil şubeden faydalanmamız lehimize olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • asıl önemli olan hala ücretsiz eft vs. devam edecek mi yoksa bir anlamı kalmıyor
  • The Mühendis kullanıcısına yanıt
    edecek ykb internet şubesine girişte yazıyor.

• andree03 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam mesajı dikkatli inceleyince orada da yazdığını farkettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuryeye giden fotoğraflar kaldı geriye...

• İşlemler ücretsiz olcaksa faydası olur bu işlemin.

• gireyim bakayim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ücretsiz olacak işlemler

• Beyler ykb mobil şube de güzelmiş be :)

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

asıl önemli olan hala ücretsiz eft vs. devam edecek mi yoksa bir anlamı kalmıyor

eft havale bi yana, kampanyalari devam edecek mı?

• hesap ücreti falan almasın bunlar daha sonra ?
  • nasıl kapanıyor bu kart
  • artık hesap işletim ücreti almayacakları için bence nuvoyu kapatıyolar ama eft ve havale yi nasıl ücretsiz devam ettirirler bilemem
  • Yapikredi internet/mobil şubeye giriş yapan arkadaşlar, eft/havale vb. işlemlerde ücret çıkıyor mu acaba? Deneyebilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kötü yanı rekabet açısından iyi değil. Alternatiflerin olması her zaman iyidir. igaranti'den sonra simdi nuvo. Bakalim sirada kim var.

Ben pek kullanmiyordum, cepteteb daha kullanisli onu kullaniyorum. Sanirim piyasada en cok cepteteb ile enpara tercih ediliyor.

Bu arada nuvo ile yapikredinin e-vadeli faiz ornlarinda cok fark var. Vadeli hesapta avantaji pek kalmadi sayilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoopi -- 11 Nisan 2017; 13:0:53 >
  • Beklediği rekabeti sağlayamamış hizmet ciddi anlamda sonlanıyor herkese standart atm kartı yollanacak Haziran'dan itibaren..Nuvo kullanıcıları havale ve eft gibi hizmetlerden ücretsiz yararlanacak diyor ama bir tarih belirtilmemiş sanırım geçiş süreci boyunca bir müddet ücretsiz sonrası ücretli olacak gibi geliyor..Tarih belirtilmemiş olması ve bu yönde açıklama olmaması düşündürücü eğerki bir müddet sonra ücretli olacaksa kartları hiç yenilemesinler daha iyi..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.