Şimdi Ara

ParamKart’la Bakkal ve Süpermarket Harcamalarında %10 Nakit İade! [07.05.2022-12.05.2022]]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
8
Favori
4.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    • ParamKart ile market alışverişlerinde %10 nakit iade fırsatı seni bekliyor.
    • Nakit iade kazancın 150 TL’ye tamamlanana kadar yaptığın her alışverişte %10 nakit iade uygulanacaktır.
    • Kampanya kapsamındaki %10’luk nakit iade tutarı, alışveriş sonrasında kartına yatırılacak.
    • Bu avantajdan yararlanabilmek için ParamKart’ında yeterli bakiye olması gerekmektedir.
    • 19.04.2022-19.05.2022 tarihleri arasında geçerlidir.
    • Bu kampanya ParamKart'ın başka kampanyaları ile birleştirilemez.
    • Kampanya süresi boyunca diğer market avantajları durdurulacak.
    • Bir kişi aynı kart tipinde olan birden fazla kart ile bu kampanyadan yararlanamaz.
    • E-ticaret sitelerinden yapılan market alışverişlerinde kampanya geçerli değildir.
    • Kampanya dönemi süresince yapılan kampanya kapsamındaki alışverişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali / iade vs.) nakit iade kazanma durumunu etkileyebilir. Söz konusu alışverişe ilişkin sipariş iptali/iadesi hallerinde TURK Elektronik Para A.Ş., nakit iadeyi geri alma hak ve yetkisine sahiptir.
    • TURK Elektronik Para A.Ş. dilediği zaman kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme, durdurma, uzatma ya da gerekçe belirtmeksizin iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.
    • Kampanya faydasının ticari amaçlı kullanımları ya da adil kullanım dışı kötü niyetli kullanımlarla suistimal edilmesi durumunda gerekli hukuki önlemler alınacaktır.
    • Kampanya faydasının ticari amaçlı kullanım ve/veya adil kullanım dışı kötü niyetli kullanımı hallerinde TURK Elektronik Para A.Ş. kampanya ile verilmiş nakit iadeyi geri alma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
    • TURK Elektronik Para A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
    • Anonim kartınızın limiti 1250 TL 'ye kullanılabilir, hesabınızı/ kartınızı kişiselleştirmek için www.param.com.tr web sitemizin ana sayfasında bulunan Hesap/Kart Kişiselleştir linkine tıklayarak ilgili adımları takip edebilir veya İşlem Rehberi sayfasında bulunan Hesap/Kart Kişiselleştir linkine tıklayarak kişiselleştirme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
    • Bakkallar ve Süpermarketler kategorisi
    • Kampanya Param Classic, Param Troy, Param MC Kartlar için geçerlidir.

ParamKart’ına kredi kartı ile ya da havale/EFT yaparak TL yüklemek için tıklayabilirsin.

ParamKart başvurusu yapmak için tıkla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shutterbug -- 7 Mayıs 2022; 9:23:15 >

• Teşekkürler, şimdi oldubil vs kombo olmuyor sanırım. Tek bir platformda yapılmalı diye anladım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İadenin ne zaman yatacağı yazmıyor.
    Anlık iade olursa degerlendirebilirim.

• Maestro26 kullanıcısına yanıt
    3'üncü maddeyi oku.

• Sadece Param kartlar kampanya dahil.

İki ulusal ve bir yerel marketten işlem yaptım.

İşlemlerin tamamında iade ortalama 15 dakika için de geldi.

Şu an için kampanya sorunsuz görünüyor.

• Arkadaşlar money pay veya oldubil ile işlem yapıp ödül kazanan var mı ?

ed.t : müşteri hizmetleri olmadığını söyledi millattan kalma çipsiz param kartım ile yararlancaz malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 20 Nisan 2022; 19:27:26 >
  • Yeni kart isteyin. Ücretsiz. Bir haftada geliyor.

• Adaletkart ile işlem yaptım iade yatmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para yüklemek için sisteme girmek istiyorum giriş SMSi için 1 dakika süre veriyor ama SMS 5 dakika sonra geliyor nasıl gireceğim ben sisteme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gabriel+ -- 21 Nisan 2022; 11:58:1 >
  • 8 küsür lira banka yükleme masrafı diye para kesmiş gece, dün gelen iadeden.

Tövbe tövbe

• Bim para olumlu

• Banka/kredi kartıyla para yüklediyseniz, bu ay yüklediğiniz toplam miktar ne kadar? Ayda toplam 1000 tl ve üzeri yüklemelerde %2,09 komisyon alınıyormuş, 1000 tl'yi geçtiyseniz onun komisyonu olabilir.

• A101 cep telefonu alımına da 150 lira iade geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Havale ile yükledim yüzde 2 bile olsa 8.90 yapmıyor

• shutterbug kullanıcısına yanıt
    Moneypay de gecerli olur demi?

• Garipmiş hocam, havalede (düzeltme: gün içerisinde) toplamda 3000 üstü ya da tek seferde 1000 tl üstü olunca %0,25 komisyon alıyor ama bu da 8,90'ı açıklamıyor. Neye göre 8,90 aldılar acaba, anlam veremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 21 Nisan 2022; 14:17:59 >
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Aylık 3000 sınır mı vardı hocam. Ben onu görmedim

• daquied kullanıcısına yanıt

1.000 TL ve üzeri işlemlerinizde Param tarafından %0,25 (binde 2,5) oranında komisyon kesilmektedir. Kesilebilecek maksimum komisyon tutarı 250 TL’dir.

• 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt

Yukarıdaki mesajlarımı okursanız cevabı bulacaksınız.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.