Şimdi Ara

MZ Ege Çiğköfte BİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
10
Favori
77.425
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1.1.17 İTİBARİYLE LAGASH ÇİĞ KÖFTE ARTIK BİME GELMEMEKTEDİR. YERİNE MZ EGE DEVAM EDİYOR. TADINDA UFAK FARKLAR DIŞINDA SORUN YOK ESKİSİNDEN İYİ. FİYATI 3.95 TL

MZ Ege Çiğköfte BİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 9 Aralık 2018; 22:6:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: msavur

3 bime de baktım hiçbirinde yoktu her sokakta bim var ama bu bölgede bu ürün yok sanırım ege marka var hepsinde

Alıntıları Göster
    Kardeşim buradaki liseli çocukların gazına gelip ss fiş diye kendini kasma. SS isterler sonra fiyatına inanmayıp fiş isterler sonrada bize de alıp gönder derler. Sen konunu aç köfteni ye keyfine bak.
  • Beyin olay yerini terketmiş. Bim'de olduğuna dair SS lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeShah

Beyin olay yerini terketmiş. Bim'de olduğuna dair SS lazım.

ha yaşa ya ben diyecektim

değerli arkadaşım bimin rafında çekersen merak eden herkes açısından çok daha iyi olacağı kanaatindeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: canturkkara

quote:

değerli arkadaşım bimin rafında çekersen merak eden herkes açısından çok daha iyi olacağı kanaatindeyim

Alıntıları Göster
    Direk markette raftan çeksen daha iyi olurdu.En azından hangi reyonda olduğunu bilirdik.

• quote:

quote:

@canturkkara @FreeShah

saygıdeğer arkadaşlar bimde foto çekmek aklıma gelmedi ama fiş var. hatta kasiyer 2 kere geçti birini iptal etti fişte isim yazmıyor ama fiyatı 3.25

Zaten reyondaki etikette HAZIR ÇİĞ KÖFTE ETSİZ 3.25 YAZIYOR

MZ Ege Çiğköfte BİM

şimdi siz diceksiniz ne bilelim o olduğunu ama yeminde ederim yani o olduğuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 10 Aralık 2015; 16:15:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lacrymosa86

Direk markette raftan çeksen daha iyi olurdu.En azından hangi reyonda olduğunu bilirdik.

hocam mz ege çiğfte ile aynı yerde. bazen yanına koyuyorlar bzen üst üste..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limonen

quote:

Orijinalden alıntı: lacrymosa86

hocam mz ege çiğfte ile aynı yerde. bazen yanına koyuyorlar bzen üst üste..

Alıntıları Göster
    ankarada gören var mı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

quote:

quote:

@canturkkara @FreeShah

saygıdeğer arkadaşlar bimde foto çekmek aklıma gelmedi ama fiş var. hatta kasiyer 2 kere geçti birini iptal etti fişte isim yazmıyor ama fiyatı 3.25

Zaten reyondaki etikette HAZIR ÇİĞ KÖFTE ETSİZ 3.25 YAZIYOR

MZ Ege Çiğköfte BİM

şimdi siz diceksiniz ne bilelim o olduğunu ama yeminde ederim yani o olduğuna

Hocam derdimiz seni yalanlamak değil hem biraz goy goy hem de gerçekten bunlar kanıt değil. Ben de ilk fırsatta uğrayıp deniycem varsa eğer.

• FreeShah kullanıcısına yanıt
    Kanıt değil mi?

Hem yalan değil diyorsun hem de inanmıyorsun. Neyse gidip gör o zaman kardeş yoksa bilki sizin oraya henüz dağıtım yoktur
  • Arkadaslar ben bugun aldim bimden fiyat 3.25 tadida cok guzel
    Haber veren arkadasa tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ako07

Arkadaslar ben bugun aldim bimden fiyat 3.25 tadida cok guzel
    Haber veren arkadasa tesekkurler
    3 bime de baktım hiçbirinde yoktu her sokakta bim var ama bu bölgede bu ürün yok sanırım ege marka var hepsinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: msavur

Alıntıları Göster
    Kardeşim buradaki liseli çocukların gazına gelip ss fiş diye kendini kasma. SS isterler sonra fiyatına inanmayıp fiş isterler sonrada bize de alıp gönder derler. Sen konunu aç köfteni ye keyfine bak.
  • Tekirdağ Çorlu, burda da ege marka var maalesef..
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Dünden beri aklımda koymasam içimde kalıcaktı o yüzden açtım konuyu. Kim inanmış inanmamış beni bağlamaz.
  • MZ Ege Çiğköfte BİM
    Denemedim daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dead-ly -- 10 Aralık 2015; 17:11:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

Kanıt değil mi?

Hem yalan değil diyorsun hem de inanmıyorsun. Neyse gidip gör o zaman kardeş yoksa bilki sizin oraya henüz dağıtım yoktur

Hocam yalandır demiyorum evet, inanmıyorum da demedim. Sadece fikrim yok. Kanıt dediğin şeyin olayla bağlantısı olmalıdır. Ben de şimdi buraya başka bir çig köfte fotoğrafı koyarım, altına da 3.25'lik fişi koyarım. Derim ki bimde satılıyor. Fakat bu iş maalesef böyle olmuyor. Ben senin kanıtlayamamana takıldığım için yazdım. Yoksa buradaki BİM'de vardır veya yoktur benim için çok bişey değişmez.

Ayrıca sevgili MadMax, tatmin olacaksan liseli değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dead-ly

MZ Ege Çiğköfte BİM
    Denemedim daha
    ağırlık, net 350 gr mı, yoksa sos+nar ekşisi+çiğ köfte+paket şeklinde 350 gr mı. kontrol ettiniz mi?

• quote:

MZ Ege Çiğköfte BİM
    Denemedim daha

Nereden bilelim raflara senin dizmedigini

Saka saka

• quote:

Orijinalden alıntı: İssiz Adam

quote:

MZ Ege Çiğköfte BİM
    Denemedim daha

Nereden bilelim raflara senin dizmedigini

Saka saka

Alıntıları Göster
    Lavaş yok mu babuş ?

• quote:

MZ Ege Çiğköfte BİM
    Denemedim daha

Hocam Bim çalışanları ile çekmediğiniz sürece güvenemeyenler çıkabilir

Hatta daha da ileri gidip Fişi falan elinizde tutup fotoğraf çekmeniz lazım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.