Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar temiz L1020 buldum ihtiyaçtan satıyormuş 550TL fiyat olarak ne diyorsunuz ve telefonu incelerken salladığım zaman içinden tıkır tıkır bir ses geliyor acaba o ses nedir L1020'si olanlar lütfen kendileride ileri geri ve sağa sola doğru sallayıp sonucunu bana ilete bilir mi? Telefon hiç düşmedi garantiside 1 yıl devam ediyor diyor baktım hakikaten darbe filan yok kamera camı pırıl pırıl ama şüpheleniyorum ikinci eli bu fiyatta bulamadım sahibindende ehliyet için satıyorum filan dedi babası kullanmış.
  • bloody_hunt B kullanıcısına yanıt
    Lumia 1020 yi ben sıfır aldım....zaten yazıyor içinden çıkan küçük broşürde lumia 1020 nin içinden gelen tıkırtılar sizi korkutmasın....onlar bulanıklık içermeyen fotoğrafların çekilmesi için yerleştirilmiş teknolojinin sesleri diyor broşür de....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bloody_hunt B kullanıcısına yanıt
    Resim atıyorum
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• quote:

Orijinalden alıntı: bloody_hunt

Arkadaşlar temiz L1020 buldum ihtiyaçtan satıyormuş 550TL fiyat olarak ne diyorsunuz ve telefonu incelerken salladığım zaman içinden tıkır tıkır bir ses geliyor acaba o ses nedir L1020'si olanlar lütfen kendileride ileri geri ve sağa sola doğru sallayıp sonucunu bana ilete bilir mi? Telefon hiç düşmedi garantiside 1 yıl devam ediyor diyor baktım hakikaten darbe filan yok kamera camı pırıl pırıl ama şüpheleniyorum ikinci eli bu fiyatta bulamadım sahibindende ehliyet için satıyorum filan dedi babası kullanmış.

Telefon ile video çekmeyi dene bir. Birde hoparlörünü kontrol et derim. Sorun yoksa fiyat gayet iyi

• Bu telefonu aldığıma bin pişmanım kameranın içindeki perde takılıp duruyor çoğu zaman simsiyah kalıyor ekran keşke almasaydım bir daha nokia asla

• seker1adam kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, bugün çocuktan rica edip 2 saatliğine telefonu isteyeceğim 2 saat normal bir şekilde telefonu kullanacağım arama,kamera,müzik vs vs deneyeceğim ve sorun olmazsa satın alacağım L525 vardı hep üst modelleri istiyordum sevdim WP'nu fırsat geldi elime.
  • Allahdiyenspen kullanıcısına yanıt
    Sana sorunlu bir model gelmiş anlaşılan güncelleme filan yaptınmı bu sorunu düzeltemiyorsan servise vermen gerekiyor hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Sana sorunlu bir model gelmiş anlaşılan güncelleme filan yaptınmı bu sorunu düzeltemiyorsan servise vermen gerekiyor hemen.

Güncelleme ile alakası yok donanımsal bazen takılmıyor ama çoğu zaman da açılmıyor ama bir daha Nokia almam kesinlikle bu ders oldu garantisi var ama işten fırsat bulamıyorum

• Allahdiyenspen kullanıcısına yanıt
    Yapma hocam kesinlikle servise ver sorunlu olduğu belli bariz sendeki telefonun.
  • Kesinlikle! Pil de en yakın zamanda tam performansına ulaşıp ve W10 da geldiğinde daha da çok seveceğim.
  • WarmaN W kullanıcısına yanıt
    Evet W10'u bende bekliyorum bakalım güzel olacağa benziyor
  • Kılıf ve/veya ekran koruyucu film kullananlar hangi ürünleri önerebilirler?
    Ben internetten 20TL'ye rubber kılıf aldım ama önermem neden dersen ne zaman oldu bilmiyorum ama iki alt köşede'de kırılmalar oldu.
  • Ben de internet üzerinden inceledim ve Türkiye'de istediğim gibi bir kılıf bulamadım, henüz mağazalarda da gezip bakmadım ama internettekilerden farklı seçenekler olacağını düşünmüyorum. İstediğime en yakın kılıfı yurtdışındanki sitelerde buldum ve oradan sipariş etmeyi düşünüyorum.
    Evet yurtdışında güzel modeller mevcut almadan önce belirt konuda faydalanmak isteyen arkadaşlar olabilir.
  • Belirtirim tabi

Kulübün en eski ve aktif kullanıcılarından biri olarak önerebileceğin uygulamalar var mı?

Ayrıca çektiğin fotoğraflar da çok iyi gerçekten Yine fotoğraf ile ilgili önerebileceğin iyi uygulamalar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarmaN

Belirtirim tabi

Kulübün en eski ve aktif kullanıcılarından biri olarak önerebileceğin uygulamalar var mı?

Ayrıca çektiğin fotoğraflar da çok iyi gerçekten Yine fotoğraf ile ilgili önerebileceğin iyi uygulamalar var mı?

Aktif bir kullanıcıyım şuan ama en eski denemez hatta eski bile değil desek yeridir ortalama olarak 4 aydır kullanıyorum ve gittiği yere kadar kullanmayı düşünüyorum bakalım Yorumun için teşekkürler beğenmene sevindim
    Fotoğrafla ilgili olarak şu programları öneririm denediklerim bunlar;
    ProShot : şuan paralı ama takip et bazen bedava oluyor o zaman kesinlikle indir en iyi uygulamalardan biri kesinlikle
    SophieLens HD : güzel uygulama buda
    Sight ve OneShot bunlara ek olarak önereceğim uygulamalar olur birde 4Blend HDR var ama kullanmadım hiç.
    Ben pek internet kullanmadığım için fazla uygulamam yok diğer kullanıcılara göre ne tarz uygulamalar arıyorsun onları belirtirsen mutlaka öneriler gelcektir

• Aktif kullanıcılar içindeki en eskilerden demem lazımdı tabi.

Teşekkürler önerdiğin uygulamalar için. Ben de en çok fotoğraf uygulamalarını kullanacağım. Onun dışında sadece gerektiğinde iş çıkaracak uygulamalar kullanabilirim.

Henüz yükleyip kullanmadım ancak yüklenebilir listemde olan #1 ToolKit isimli uygulama ve bir benzeri olan Swiss Army Knife uygulaması işe yarayabilecek uygulamalar gibi.
    Hardware Tests var birde ona'da bak derim birde App Locker - Pro ekrana tuş kilidi karosu koyuyor işine yarar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glorfindel1907 -- 25 Mart 2015; 21:57:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloody_hunt

Arkadaşlar temiz L1020 buldum ihtiyaçtan satıyormuş 550TL fiyat olarak ne diyorsunuz ve telefonu incelerken salladığım zaman içinden tıkır tıkır bir ses geliyor acaba o ses nedir L1020'si olanlar lütfen kendileride ileri geri ve sağa sola doğru sallayıp sonucunu bana ilete bilir mi? Telefon hiç düşmedi garantiside 1 yıl devam ediyor diyor baktım hakikaten darbe filan yok kamera camı pırıl pırıl ama şüpheleniyorum ikinci eli bu fiyatta bulamadım sahibindende ehliyet için satıyorum filan dedi babası kullanmış.

Telefonun kamerasında optik görüntü sabitleme var. Lens küçük bilyelerin üzerine oturtulmuş hareket edebiliyor hafif sesler duymanız normaldir.

Hatta bu videoda açıkça gözüküyor.

http://www.youtube.com/watch?v=ezIZjFt80kQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultiMance -- 25 Mart 2015; 23:16:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.