Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben gittiği yere kadar gideceğim sanırım eğer Nokia bir bomba patlatmazsa önümüzdeki sene
    Wp farklı gerçekten diğerlerinden android cihazlar hiç ilgimi çekmiyor nedense.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meisida

1020 mi satılığa çıkarmıştım ama anladım ki wp den sonra androide geçilemiyor.Yok yani hiçbiri dikkatimi çekmiyor bugun gittim kurcaladım bile hatta androidlerden bazılarını ve kesin bir karar vererek satmaktan vazgeçtim .Tamam eksiği filan var wp nin ama bu cihazlar başka arkadaşlar.Kıymetini anladım 1020 nin o tepkimesi duşuk dokunmatikleri ,kotu kameraları gorunce.

Bende aynı anda S4 Mini ve Casper V8c vardı birkaç ayda anladım ki bütün android cihazlar birbirinin aynısı sıkıldığımı fark ettim ondan sonraki arayışta 1020'yi buldum.
    Nette açılan videoların Denim ile iyice daralması canımı baya sıktı ama yine de W10 beklerim cihazı da ancak 1030 çıkarsa değiştirmeyi düşünüyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı durum oldu hocam bende de ,Wp hatalarıda olsa candır Alper hocam haklısınız denimle beraber saçmalayan ie benide deli ediyor , kendini android sanıp sayfaların beni google play markete yönlendirmesi ayrı bir saçmalık olduğu gibi bazı düzgünce girebildiğim sayfalara giremez oldum , umarım bir an önce düzeltirler.Şu anlık en büyük sorunum bu .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meisida -- 17 Mart 2015; 22:46:06 >
  • bestnewyorker kullanıcısına yanıt
    Hocam evde discovery var elimde 1.2 ghz .....lumia 1.5 ama 2 çekirdek ....discovery 4 çekirdek aynı sitelere girin sahibinden ntvspor aklıma gelmeyen bi kaç site daha lumia 1020 saçmalıyor ve kaydırma çok vasat discovery alıyorum elime son derece çabuk ve akıcı ....birde beni deli etti geçen ilan verecektim sahibinden sürekli siteden atıyor varmı böyle bişey yaa.....kamerası ile kısırlarını örten tek telefon benim gözümde seviyorum yinede...:)

• quote:

Orijinalden alıntı: seker1adam

Hocam evde discovery var elimde 1.2 ghz .....lumia 1.5 ama 2 çekirdek ....discovery 4 çekirdek aynı sitelere girin sahibinden ntvspor aklıma gelmeyen bi kaç site daha lumia 1020 saçmalıyor ve kaydırma çok vasat discovery alıyorum elime son derece çabuk ve akıcı ....birde beni deli etti geçen ilan verecektim sahibinden sürekli siteden atıyor varmı böyle bişey yaa.....kamerası ile kısırlarını örten tek telefon benim gözümde seviyorum yinede...:)

Sahibinden, Youtube gibi uygulamalar tam da uygulama değil aslında yine internet explorer tabanlı çalışıyor ne yazık ki.

• alperd82 A kullanıcısına yanıt
    Sahibinden uygulamasından değil normal internet üzerinden. Giriyorum ilan verirken devam et e tıklayınca sürekli atıyor stabil çalışsa da bu durumlar adamı deli ediyor....bende lg g2 vardı sattım htc one m8 alacağım şimdi birde....napalım olmuyor lumia ile fotoraf işimiz düşünce kullanıyorum ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet benide deli eden site sahibinden.com oldu ama düzelecektir sıkalım dişimizi

• Sahibinden sitesine girin ilan verebilen çıkarsa tebrik edicem ama çıkmaz sayfadan atıyor yada benzeri sitelere

• Açıkçası 1 aylık kullanım sonrası Nokia nın neden bu derece gerileme sürecine girdiğini iyi anladım lumia olmamış insanların almama nedeni çok haklı....ben vereceğim ilanları eve gelince discovery den verdim gerisini siz düşünün BENİM GİBİ KAMERA TAKINTINIZ YOKSADA UZAK DURUN ŞİMDİLİK BU TELEFONDAN PARANIZA YAZIK EDERSİNİZ

• Arkadaşlar youtube da windows 10 preview yüklenmiş lumia 1020 incelemeleri görüyorum.
    Bunu nasıl yükledikleri hakkında bilgisi olan var mı?

Örneğin şurada apaçinin biri krumsal bir hesaptan bir inceleme paylaşmış İngilizce:
    https://youtu.be/VUQK17mBnX8

Bir İtalyanca inceleme:
    https://www.youtube.com/watch?v=LvGzf0SvYNg

• Arkadaşlar sanıyorum bir aylık telefonum servislik oldu...
    Sorun şu ki telefonun dış hoparlöründen ses cızırtılı gelmeye başladı.
    Tabi bu anlaşılabilir bir şey değil. Yazılıma müdahale desen yok. Alarm sesi zil sesi falan desen telefonda gömülü sesleri kullanıyorum.
    Yıl olmuş 2015 hala hoparlörü sorunlu telefon üretiyorlarsa çekeceğimiz var.

Telefonu kliksa'dan almıştım. Üzerinde DORA diye bir şirketin jelatini vardı. Distribitör garantili olarak almıştım.
    Şimdi ben bu telefonu nereye göndereceğim servis için bilen var mı? Teşekkürler.

Ekleme:
    Bir durum daha var.
    Telefonumda NFC Lumia denim güncellemesinden beri çalışmıyor. Denim güncellemesi öncesinde bilgisayarım ile Telefonum arasında
    nfc özelliğini kullanarak (dokundur gönder) BT üzerinden veri gönderebiliyordum. Fakat denim güncellemesinden sonra bunu
    yapamamaya başladım. İnternetten okuduğum kadarıyla aynı sorun başka insanların da başına gelmiş ve güncellemelerden sonra
    çalışmamaya başlamış. Aynı sorunu yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lath.Crusader -- 20 Mart 2015; 8:26:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lath.Crusader

Arkadaşlar sanıyorum bir aylık telefonum servislik oldu...
    Tabi bu anlaşılabilir bir şey değil. Yazılıma müdahale desen yok. Alarm sesi zil sesi falan desen telefonda gömülü sesleri kullanıyorum.

Telefonu kliksa'dan almıştım. Üzerinde DORA diye bir şirketin jelatini vardı. Distribitör garantili olarak almıştım.
    Şimdi ben bu telefonu nereye göndereceğim servis için bilen var mı? Teşekkürler.

Ekleme:
    Bir durum daha var.
    Telefonumda NFC Lumia denim güncellemesinden beri çalışmıyor. Denim güncellemesi öncesinde bilgisayarım ile Telefonum arasında
    nfc özelliğini kullanarak (dokundur gönder) BT üzerinden veri gönderebiliyordum. Fakat denim güncellemesinden sonra bunu
    yapamamaya başladım. İnternetten okuduğum kadarıyla aynı sorun başka insanların da başına gelmiş ve güncellemelerden sonra

Cızırtı telefon görüşmesinde ve müzik dinlerken aynı şekilde devam ediyor mu, yoksa sadece telefon görüşmesinde mi cızırtı var?

• quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

quote:

Orijinalden alıntı: Lath.Crusader

Arkadaşlar sanıyorum bir aylık telefonum servislik oldu...

Ekleme:
    Bir durum daha var.

Cızırtı telefon görüşmesinde ve müzik dinlerken aynı şekilde devam ediyor mu, yoksa sadece telefon görüşmesinde mi cızırtı var?

Sadece müzik dinlerken veya telefonun alarmı çalarken hocam.

• Lath.Crusader kullanıcısına yanıt
    Değişik bir durum, ses fazla geliyor ve patlama yapıyor olabilir mi?
  • Bu akşam üstü
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
  • Merhaba arkadaşlar,
    Telefon ile profesyonel çekim yapmak istiyorum. Ancak telefonun dış sesi (ortam sesi) yerine sunucu düşündüğüm birine yaka mikronu takıp telefondan kayıt alma gibi bir şansımız mevcut mudur?

• Ağızımız tatlansın beyler
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
  • Ne yaptınız hocam ya olmadı şimdi canımız çekiyor. : ))))))))

• Arkadaşlar video çekerken istediğim yeri odaklayamıyorum mesela video çekerken eğer bir nesneye yakınlaşırsam o nesneyi netlemiyor. Videoya başlamadan önce bir çiçeği yakından çekiyorum videonun devamında etrafı çekmek istediğim zaman her taraf bulanık oluyor.

Not: Videoya başlamadan önce istediğim alanı netliyebiliyorum. Yanlış hatırlamıyorsam denimden önce video kayıttayken de netleyebiliyorduk. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• akhee kullanıcısına yanıt
    Tadına bakamadım bende güzel görünüyor evet fotoğrafı görünce benimde canım çekti
  • 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.