Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.590
Cevap
39
Favori
206.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 524
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 71
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 46
  • Favoriye Eklediklerim 39
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Glorfindel1907 (798 mesaj) egemen_e (410 mesaj) Burak** (315 mesaj) ARroWCoLT (289 mesaj) alperd82 (281 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1397 mesaj) Mobil (1642 mesaj) Tablet (480 mesaj) (7 mesaj) Mini (96 mesaj) Uygulama (5 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
Giriş
    661 Mesaj
    EY Microsoft.. Biz mi anlatamadık , siz mi anlamadınız? o kadar özel güzel bir yeriniz vardı ki kalbimize gözümüzde.. ne halt yemeye windowsphone telefonları kaldırdınız, az daha sabretseydiniz şu an liderdiniz belki de... bak huawei amerika ile dalaştı, sizin işinize yarardı bütün bunlar... hadi gözünüzü seveyim, tekrar diriltin şu canavarı... bekliyorum sabırsızlıkla... bıktım ANDROİD VE İOS tan...
    |
    |
    |
    |

dostlar selam 2.el bi 1020 aldım mağaza problemi hala devam ediyor ve nokia procam yok onedrive da dosyalarım vardı giriş yapayım dedim hata verdi internette bağlı hala bi çözümü yok demi ? yani anca microsoft'un açması lazım :/

Çözümü yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mysquen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

arkadaşlar telefonu bilgisayara bağlıyorum fakat bağlanm sesi yok sadece şarj oluyor aygıt yöneticisinde felan da yok help me!

|
    |
    ipli jeton kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Farklı bir micro usb kablo ile deneyin.

|
    |

Orijinalden alıntı: Mysquen

dostlar selam 2.el bi 1020 aldım mağaza problemi hala devam ediyor ve nokia procam yok onedrive da dosyalarım vardı giriş yapayım dedim hata verdi internette bağlı hala bi çözümü yok demi ? yani anca microsoft'un açması lazım :/

Cihazınıza win10 sürümü kurup nokia camera uygulamasını kurabilirsiniz https://file.windowsviet.com/nokia-camera/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yesanin276 -- 6 Ekim 2020; 7:39:8 >

Yesanin'in dediği gibi farklı bir kablo deneyin. O da olmazsa soketten şüphelenin. Kontak spreyle soketin temizlenmesi işe yarayabilir, ayrıca ince bir tel parçasının yardımıyla soketin dibinde biriken kablonun tam girmesini engelleyen kumaş tüylerini temizlemek de işe yarayacaktır. Hiçbiri işe yaramazsa soketi değiştirmek gerekecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 6 Ekim 2020; 8:59:22 >
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj

arkadaşlar soketim bozukmuş tamir ettim kendim win10 a güncelledim mağaza hata veriyor  0x80131500

|
    |

bunu indirdim nası kurucam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysquen -- 10 Ekim 2020; 16:13:55 >
    |
    |
    yesanin276 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.