Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
210.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 ay
  • Cevaplayan Üyeler 526
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 71
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 88
  • Favoriye Eklediklerim 38
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Glorfindel1907 (798 mesaj) egemen_e (410 mesaj) Burak** (315 mesaj) ARroWCoLT (291 mesaj) alperd82 (281 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1404 mesaj) Mobil (1644 mesaj) Tablet (480 mesaj) (7 mesaj) Mini (97 mesaj) Uygulama (5 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
Giriş
    682 Mesaj
    EY Microsoft.. Biz mi anlatamadık , siz mi anlamadınız? o kadar özel güzel bir yeriniz vardı ki kalbimize gözümüzde.. ne halt yemeye windowsphone telefonları kaldırdınız, az daha sabretseydiniz şu an liderdiniz belki de... bak huawei amerika ile dalaştı, sizin işinize yarardı bütün bunlar... hadi gözünüzü seveyim, tekrar diriltin şu canavarı... bekliyorum sabırsızlıkla... bıktım ANDROİD VE İOS tan...
    |
    |
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    Temiz yada az sorunlu 1020 arıyorum, satan var ise bana ulaşabilir mi?
    |
    |
  • Onbaşı
    38 Mesaj

dostlar selam 2.el bi 1020 aldım mağaza problemi hala devam ediyor ve nokia procam yok onedrive da dosyalarım vardı giriş yapayım dedim hata verdi internette bağlı hala bi çözümü yok demi ? yani anca microsoft'un açması lazım :/

• Yarbay
    6284 Mesaj

Çözümü yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mysquen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    38 Mesaj

arkadaşlar telefonu bilgisayara bağlıyorum fakat bağlanm sesi yok sadece şarj oluyor aygıt yöneticisinde felan da yok help me!

|
    |
    ipli jeton kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    276 Mesaj

Farklı bir micro usb kablo ile deneyin.

|
    |
  • Yüzbaşı
    276 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mysquen

dostlar selam 2.el bi 1020 aldım mağaza problemi hala devam ediyor ve nokia procam yok onedrive da dosyalarım vardı giriş yapayım dedim hata verdi internette bağlı hala bi çözümü yok demi ? yani anca microsoft'un açması lazım :/

Cihazınıza win10 sürümü kurup nokia camera uygulamasını kurabilirsiniz https://file.windowsviet.com/nokia-camera//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yesanin276 -- 6 Ekim 2020; 7:39:8 >
  • Yarbay
    6284 Mesaj

Yesanin'in dediği gibi farklı bir kablo deneyin. O da olmazsa soketten şüphelenin. Kontak spreyle soketin temizlenmesi işe yarayabilir, ayrıca ince bir tel parçasının yardımıyla soketin dibinde biriken kablonun tam girmesini engelleyen kumaş tüylerini temizlemek de işe yarayacaktır. Hiçbiri işe yaramazsa soketi değiştirmek gerekecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 6 Ekim 2020; 8:59:22 >
    |
    |
  • Onbaşı
    38 Mesaj

arkadaşlar soketim bozukmuş tamir ettim kendim win10 a güncelledim mağaza hata veriyor  0x80131500

|
    |
  • Onbaşı
    38 Mesaj

bunu indirdim nası kurucam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysquen -- 10 Ekim 2020; 16:13:55 >
    |
    |
    yesanin276 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    63 Mesaj

merhaba telefon emergency modeda kaldı. wdrt'den işlem yapılamıyor var mı bunu çözen. xda dan thor2 ile yapıldığı söylenmiş komutları giriyorum ama hata alıyorum. komuttaki dosya yerleri doğru olmasına rağmen. yardım edebilir misiniz?

• Binbaşı
    1934 Mesaj

PM gel bakalım ne yapabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    korth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    881 Mesaj

Selam,

Chrome tarayıcıdan gmail'e giremiyorum. Oysa, şimdiye kadar girebiliyordum.. Javascript'i açın diyor.. Chrome için Javascript nereden açılır?

|
    |
  • Onbaşı
    38 Mesaj

malatya'da 1020 kullanan zor görürüz, tabi kaç sene geçmiş aradan hala duruyor mu bilemem hocam

|
    |
    OlvidaMe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4908 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 26 Ocak 2021; 14:11:34 >
    |
    |

• Onbaşı
    38 Mesaj

doğru cidden

|
    |
  • Binbaşı
    1532 Mesaj
    Yok mu bu telefonu sorunsuz bir şekilde Windows 10'a yükselten. Bir yol göstersin de biz de yükleyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    85 Mesaj

https://mini.donanimhaber.com/lumia-cihazlari-2021-ana-konusu--143353460
    Burada anlatılıyor

|
    |
    53*MURAT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    t.me/lumiaturkiye bekleriz arkadaşlar yardimlasma kulübü
    |
    |
Reklamlar
valorant vp
valorant points
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.