Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (249. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel yerler uzun zamandır gitmiyorum iyi oldu :)
  • O zaman şu ikisini de ekleyeyim

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 29 Mart 2015; 0:00:21 >
  • Bir sorunum var dolambaçlı şekilde çözümden ziyade tecrübesi olanlar cevap verirse iyi olur.

Malum telefonun kamerası yüksek kalite çekim yapıyor.
    Video çekimi için düşük kalite yani 720p ye aldım yaklaşık 2,5 dakikalık bir video çektim.
    Bunu whatsapp dan göndermek istiyorum ama 220 Mb kadar bir video olduğu için gönderemiyorum.
    Whatsapp 16 mb gönderebilir diye hata vermekte.

Bunun bir çözüm yolu varmı?
  • Haftaya aranıza katılmayı düşünüyorum telefonda güncellemelerde sorun var mı? Nokia lumia 1520 ve lumia 1020 arasında kaldım kamerası iyi olan lumia modeli varsa önerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • joyce84 J kullanıcısına yanıt
    Bu bir hata değil watsap video gönderme platformu olmadığı için ancak o kadarına izin veriyor kısacası oradan gönderemezsin o büyüklükte bir videoyu

• -zed- kullanıcısına yanıt
    Kamera konusunda sensor büyüklüğü ve içindeki kamera donanımı ile şuanda piyasada olan z3 dahil bütün telefonlardan daha iyi çekim yapan kamera odaklı telefon lumia 1020 dir bunu mağazada iki dakikalık tecrübe ile değil birebir inceleyerek gördüm ....onun dışında çoğu şeyler eksik web deneyimi androidi tutmaz mesela 1020 nin hatta uygulamalar vasat durumda malesef ama güncelleme alacak dahada WP 10 gelecek kamerası çok keyifli

• quote:

Orijinalden alıntı: seker1adam

Bu bir hata değil watsap video gönderme platformu olmadığı için ancak o kadarına izin veriyor kısacası oradan gönderemezsin o büyüklükte bir videoyu

o zaman bize bir uygulama lazım. video boyutunu düşürmek için.

varmı bu konuda bilgisi olan?
  • quote:

Kamera konusunda sensor büyüklüğü ve içindeki kamera donanımı ile şuanda piyasada olan z3 dahil bütün telefonlardan daha iyi çekim yapan kamera odaklı telefon lumia 1020 dir bunu mağazada iki dakikalık tecrübe ile değil birebir inceleyerek gördüm ....onun dışında çoğu şeyler eksik web deneyimi androidi tutmaz mesela 1020 nin hatta uygulamalar vasat durumda malesef ama güncelleme alacak dahada WP 10 gelecek kamerası çok keyifli

Performansı nasıl peki

• joyce84 J kullanıcısına yanıt
    Lumia Camera video çekim ayarlarından 720p 24 fps ye kadar düşebilrsin ama yinede pek küçük dosya oluşmaz.
  • -zed- kullanıcısına yanıt
    Performans örneğinide şöyle vereyim o zaman bende lumia 1020 hariç birde lg g2 var elimde discovery var internette gezinme performansı hem g2 den hem discovery den kötü bazen sayfalarda gezinirken atabiliyor bazı uygulamalar hatalı ve vasat durumda mesela buradaki arkadaşlara sesleniyorum sahibinden sitesine girip ilan verebilen varsa söylesin olmuyor çünkü sürekli bir atma mevcut gezinirken atmıyor ama ilan verirken atıyor yada mega fotoya bakmak isterken sitede atıyor NTV spor sitesine giriyorum saçmalıyor Facebook android uygulamasına göre daha vasat düzeyde garanti bankası uygulamasını sürekli kullanan biri olarak söylüyorum çok kötü 👎 işlerimi g2 den yada eşimin discovery den hallediyorum.....yinede kullanılabilir sırf kamerası için aldım ve kamerası MÜKEMMEL olmuş

• seker1adam kullanıcısına yanıt
    Normal bilgisayar ekranı varken telefondan hiç denememiştim, az önce denedim, Maxthon browser la sahibinden.com dan ilan verilebiliyor.
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Kendi expoler ı ile denedinmi ben ondan bahsediyorum 7 kere denedim 7 seferde attı

• quote:

Performans örneğinide şöyle vereyim o zaman bende lumia 1020 hariç birde lg g2 var elimde discovery var internette gezinme performansı hem g2 den hem discovery den kötü bazen sayfalarda gezinirken atabiliyor bazı uygulamalar hatalı ve vasat durumda mesela buradaki arkadaşlara sesleniyorum sahibinden sitesine girip ilan verebilen varsa söylesin olmuyor çünkü sürekli bir atma mevcut gezinirken atmıyor ama ilan verirken atıyor yada mega fotoya bakmak isterken sitede atıyor NTV spor sitesine giriyorum saçmalıyor Facebook android uygulamasına göre daha vasat düzeyde garanti bankası uygulamasını sürekli kullanan biri olarak söylüyorum çok kötü 👎 işlerimi g2 den yada eşimin discovery den hallediyorum.....yinede kullanılabilir sırf kamerası için aldım ve kamerası MÜKEMMEL olmuş

Hocam, çoğu uygulamanın kötü çalışması telefondan değil, o uygulamaları Windowsphone için geliştirenlerden kaynaklanıyor. Mesela benim bankamın uygulaması 1020'de mükemmel çalışıyor. Bence önemli uygulamalar genelde iyi çalışıyor. Mesela Whapsapp, Viber, Facebook ve navigasyon uygulamaları iyi çalışıyor. Bende aynı zamanda galaxy s4 var ama oraya banka uygulaması koymaya korkuyorum, güven vermiyor bana. Telefonda benim gibi oyun oynamayan biri Android'i asla aramaz bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Kendi tarayıcısını hiç kullanmadım, telefonu alır almaz Maxthon yükledim, bilgisayarda da yıllardır Maxthon'dan başka tarayıcı kullanmıyorum.

Edit: Az önce kendi tarayıcısını denedim, ilan verme sürecinin yarısını geçemedim çünkü sıkıntı geldi; Maxthon'u denemeni tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 29 Mart 2015; 13:05:56 >
    Aynen kardeşim veremiyorsun ilan...hadi onu geçtim ilanlardaki mega fotolara bakmak istesen yine atabiliyor ansızın....maxthon dediğin mağazadan mı indirdin...chrome neden yok bu mağazada acaba

• wertom W kullanıcısına yanıt
    Hocam ben size katılamayacağım bu konuda bende lg g2 lumia 1020 discovery var uygulamaların kötü olması 1020 den değil tabiki ben şuanda bu üç telefonumda aktif olarak kullanan birisi olarak android deki kolaylığı çabukluğu ne yazıkki bulamadım tercih meselesi yinede

• quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

O zaman şu ikisini de ekleyeyim

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Çok güzeller gerçekten tebrik ederim hocam çok güzel yerler yaz gelse'de gezsek oralara doğru
    Maxthon mağazada var. Google, Microsoft'a aklı sıra savaş açtı, o yüzden Youtube ve Chrome mağazada yok. Maxthon iyidir, yalnız o da Denim'dan sonra biraz bozuldu, nadirde olsa ara sıra atabiliyor ama genelde iyi, denemeni tavsiye ederim. Birde UC browser var, onu denemedim henüz ama yorumlara bakılırsa oda iyi bir yazılıma benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 29 Mart 2015; 14:10:45 >
  • Teşekkürler, ben iş icabı hafta içi gidiyorum, epeyce sakin oluyor, haftasonları her yer maalesef çok kalabalık.
    Ne güzel şanslıymışsın o zaman sakinlik güzel oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.