Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7.567
Cevap
40
Favori
201.833
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
Giriş
    9392 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lath.Crusader

quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

quote:

Orijinalden alıntı: Lath.Crusader

Arkadaşlar sanıyorum bir aylık telefonum servislik oldu...
    Sorun şu ki telefonun dış hoparlöründen ses cızırtılı gelmeye başladı.
    Tabi bu anlaşılabilir bir şey değil. Yazılıma müdahale desen yok. Alarm sesi zil sesi falan desen telefonda gömülü sesleri kullanıyorum.
    Yıl olmuş 2015 hala hoparlörü sorunlu telefon üretiyorlarsa çekeceğimiz var.

Telefonu kliksa'dan almıştım. Üzerinde DORA diye bir şirketin jelatini vardı. Distribitör garantili olarak almıştım.
    Şimdi ben bu telefonu nereye göndereceğim servis için bilen var mı? Teşekkürler.

Ekleme:
    Bir durum daha var.
    Telefonumda NFC Lumia denim güncellemesinden beri çalışmıyor. Denim güncellemesi öncesinde bilgisayarım ile Telefonum arasında
    nfc özelliğini kullanarak (dokundur gönder) BT üzerinden veri gönderebiliyordum. Fakat denim güncellemesinden sonra bunu
    yapamamaya başladım. İnternetten okuduğum kadarıyla aynı sorun başka insanların da başına gelmiş ve güncellemelerden sonra
    çalışmamaya başlamış. Aynı sorunu yaşayan var mı?

Cızırtı telefon görüşmesinde ve müzik dinlerken aynı şekilde devam ediyor mu, yoksa sadece telefon görüşmesinde mi cızırtı var?

Sadece müzik dinlerken veya telefonun alarmı çalarken hocam.

Donanımsal olduğunu düşünüyorsan mecburen servise gidecek. Teleservice e göndermek gerekiyor, en yetkili servis o.
    |
    |

• Yüzbaşı
    325 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: akhee

Arkadaşlar video çekerken istediğim yeri odaklayamıyorum mesela video çekerken eğer bir nesneye yakınlaşırsam o nesneyi netlemiyor. Videoya başlamadan önce bir çiçeği yakından çekiyorum videonun devamında etrafı çekmek istediğim zaman her taraf bulanık oluyor.

Not: Videoya başlamadan önce istediğim alanı netliyebiliyorum. Yanlış hatırlamıyorsam denimden önce video kayıttayken de netleyebiliyorduk. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Arkadaşlar video çekip kendiniz deneyip sonucu söyler misiniz. Sizde nasıl durum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Denedim şimdi bir çok kez belli noktalara yakınlaştım diğer yerlere geçince bir kere dediğin olay oldu ama kısa sürdü sorun yok diyebilirim kısaca bence.
    Ayrıca şu çok şikayet edilen ois sesi hiç yok sıfır ses mutlu oldum şimdi
    |
    |
    akhee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Ya bende şimdi denedim ilk dememde olmadı ama sonraki demelerde oldu çok şukur. Dışarıda denediğimde hiç olmuyordu çiçek arı videosu çekicektim biraz etrafı falan.

Bence kayıttayken kendimiz belirleyebilmeliyiz odak noktasını. Eksiklik geldi bana. Hani video pek kullanmıyorum ama yine eksiklik sonuçta olsa guzel olur :)

|
    |
    tayfn1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

W10 ile olur umarım
    Bu arada iki fotoğraf daha ekliyorum biri bu akşam üstü diğerini önceden eklemiştim ama üzerinde oynadım biraz
    |
    |

• Yarbay
    2082 Mesaj

Dediğin olay yani manuel odaklama....discovery elite de var mesela çok güzel oluyor video çekiyorsun ve istediğin noktaya odaklayabiliyorsun.... Lumia 1020 de benimde başıma geldi evde denedim odaklama geç kalıyor

|
    |
    gözleri yoktur ama her şeyi görür... kulakları yoktur ama her şeyi duyar... bir şey yaratmak istediğinde ona sadece "OL" der... ama bu söz dilin söylediği yada kulakların duyduğu gibi bir söz değildir... BİL BAKALIM O KİMDİR
  • Uzman Mobil
    5416 Mesaj
    Arkadaşlar 1020 yi en ucuz neresi satıyo distribitör garantili bildiğiniz bi yer varmı?
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    Bugün itibar ile ben de Nokia Lumia 1020 kulübüne katıldım.

Tercihimdeki en önemli etken tabi kamerasıydı. Ben de büyük çoğunluk gibi WP işletim sistemine karşı ön yargılıydım fakat araştırdıkça durumun düşündüğüm gibi olmadığını fark ettim, hem işletim sistemi hem de uygulamalar her gün gelişmekte. Sosyal ağ uygulamalarının henüz istenilen seviyede olmadığını biliyorum fakat güncellemelerin olacağını düşünüyorum. Telefonda oyun oynama merakım olmadığı için, diğer kullanıcıların da yorumlarına ve kullanım şekillerine göre telefonun pilinin bana yeterli olacağı kanısına vardım. 1 aylık yoğun araştırma ve inceleme sonucu aranıza katılmış oldum.

İlk günümdü ve oldukça iyi izlenimlerim var.
    Telefon hiçbir yerde kalmamış. Zaten eylül ayında üretimi durdurulmuştu, büyük ihtimalle piyasadaki son cihazlarda satıldı. Yeni alanlara hayırlı olsun, aramıza hoşgeldiniz. ilerde 1030'a geçmek dileğiyle
    |
    |

Hayırlı olsun güle güle kullan
    |
    |
    WarmaN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Hepsiburada dan aldım distribütör garantili 1250 tl idi ben aldığımda şuan ne kadar bilmiyorum ama....

|
    |
    tolyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    gözleri yoktur ama her şeyi görür... kulakları yoktur ama her şeyi duyar... bir şey yaratmak istediğinde ona sadece "OL" der... ama bu söz dilin söylediği yada kulakların duyduğu gibi bir söz değildir... BİL BAKALIM O KİMDİR
  • Çavuş
    90 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba ben yıllardır android kullanıcısıyım artık sıkıldım android den farklı yazılımlara yönelme vakti geldi lumia düşünüyorum ama 1020 yada 1520 arasında kaldım acaba hangisini tavsiye edersiniz fotoğraf çekmeyi severim

Fotoğraf çekmeyi ne derece sevdiğine bağlı çok seviyorsan piyasadaki hiç bir telefon lumia 1020 gibi resim çekemez özellikle ev ortamında ışığın az olduğu yerlerde farkını belli eden bir cihaz onun haricinde şu özelliği iyi diyemiyorum malesef

|
    |
    CRİSMAX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1687 Mesaj
    Şu 1520'nin 5 inçlik versiyonunu yapmazlar mı yaa?

|
    |

Teşekkürler! :)

Yavaş yavaş hem WP'na hem de telefona ısınıyorum...
    |
    |
    Bahsedilenler: tayfn1907

Zamanla çok seveceksin emin ol
    |
    |
    WarmaN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen

|
    |
    alperd82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
SEO
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,381
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.