Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gaydurugububak

2-3 güne kadar alacak gibiyim ancak kararsızlık hakim hala bende. Acaba telefonun devri geçti mi diye düşünüyorum. Bide kamerası beklediğim kadar iyi çıkmazsa diye korkuyorum, hani diger üst seviye s5, g2- g3 gibi telefonlarla arasında gerçekten fark yaratacak kamerası var mı? G2 900 civarlarına bulunabiliyor donanımıda çok iyi. 1020'yi almak için tek sebebim kamera. Değer mi?

Hocam merhaba naçizane ben cevap vereyim soruna kamera incelemelerini bir incele istersen muhakkak bir fark var
    Ama onceliklerini bir degerlendir ben bundan önce ıphone 5 c kullanıyordum benı gayet rahat ıdare edıyor sadece kamera için değiştirdim kısaca ama ıohone nın yaptığı herseyı yapıyor ama sen iyice bir degerlendir
  • Ekleyin hocam , siyah renk

edit : telefon arızalı çıktı değiştirdim eklemeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -zed- -- 12 Ekim 2014; 11:52:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eLroS

quote:

Orijinalden alıntı: Gaydurugububak

2-3 güne kadar alacak gibiyim ancak kararsızlık hakim hala bende. Acaba telefonun devri geçti mi diye düşünüyorum. Bide kamerası beklediğim kadar iyi çıkmazsa diye korkuyorum, hani diger üst seviye s5, g2- g3 gibi telefonlarla arasında gerçekten fark yaratacak kamerası var mı? G2 900 civarlarına bulunabiliyor donanımıda çok iyi. 1020'yi almak için tek sebebim kamera. Değer mi?

Hocam merhaba naçizane ben cevap vereyim soruna kamera incelemelerini bir incele istersen muhakkak bir fark var
    Ama onceliklerini bir degerlendir ben bundan önce ıphone 5 c kullanıyordum benı gayet rahat ıdare edıyor sadece kamera için değiştirdim kısaca ama ıohone nın yaptığı herseyı yapıyor ama sen iyice bir degerlendir

GM Elite'nin kamerasını denedim geçen hayran kaldım aldığım sonuca. Şimdi 1020 bunlardan 3-5 adım önde olmalı ki almalıyım. Hiç deneme fırsatım olmadı.

• Hocam her telefon kendi ekrarnında çok güzel gösterebiliryor dediğim gibi en iyisi internet ortamında incelemen birde bu formda fotograf srgisi bölümünde lumia 1020 ile çekilmiş bir sergi var istersen orayıda bir incele

http://forum.donanimhaber.com/m_91790750/tm.htm

bu linkte inceleyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eLroS -- 9 Ekim 2014; 17:01:11 >
  • Beyler batarya durumu nedir kullananlar yorum yapabilirmi güncellemeler ile geçirilebilecek sorunlarmı almak istiyorum ama işte bu sorun yüzünden vazgeçiyorum hep
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Beyler batarya durumu nedir kullananlar yorum yapabilirmi güncellemeler ile geçirilebilecek sorunlarmı almak istiyorum ama işte bu sorun yüzünden vazgeçiyorum hep

Batarya öncelikle iphoneların tümünden daha iyi, android içinse 3.5 amperli sony z2 yi geçemiyor fakat efendi kullanımda ben 5 güne ulaşabildim,psp gibi elden bırakmassanız yinede 2 güne ulaşır tabii windows 81. güncellemesi ile. Ben yurt dışında kamera shutterı olan extra pilli kiti kullanım, yrtdışından aldığım sınırsız internetli hatıt takıp hem 3g hem gps ile çok rahat 2.günü görüyordum tabii bu arada foto çekimide yaparak. windows un bataryayı kullanma mantığını kavrayınca bataryayı ekonomik kullanmak kolay.
  • perperek kullanıcısına yanıt
    Sana 2 gün gidiyorsa bana en az 3 gün gider o zaman ben daha kötü diye biliyordum batarya performansını gece 100 de bırakıp sabah 80ne düşenler oluyormuş
  • Arkadaşlar, konuya ait bütün sayfaları okuyamadım ve sizlerin görüşüne ihtiyacım var, WP platformuna geçeceğim(Eski bir WM ve Symbiancı olarak) 64gb lık 4g li versiyonuna 1060 lira verilir mi(yurt dışındayım)?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1CB9793EF -- 11 Ekim 2014; 0:45:37 >
  • Bu fotolar efektlenmiş mi ? Bende 1020 almayı düşünüyorum da kafam çok karışık.Yani birisi hadi lan ordan o 41 çekmez dediğinde çıkarıp çektiğimde ağzı açık kalacak mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sana 2 gün gidiyorsa bana en az 3 gün gider o zaman ben daha kötü diye biliyordum batarya performansını gece 100 de bırakıp sabah 80ne düşenler oluyormuş
    pil tasarrufunu açınca 10 satte maksimim %6 GİDER.Kullanmadığın zaman telefonu pil tasarrufunda bırakmak daha mantıklı niye sürekli 15 dakikada bir internet paylaşımı yaptıracaksınki telefonunu...kısaca gereksiz kullanımda zaten 40 amper akü taksanda telefonlara 24 saat dayanmaz.
    Hocam şimdi şöyle benim durumum çalıştığım iş yerinde telefon zaten yasak girerken bırakıyoruz çok fazla haşır neşir değilim gün içinde anlayacağın telefonla çok fazla internetle filanda işim olmuyor öyle şuan kullandığım N8 3-4 gün gidiyor düşün 1200Mh batarya ile Ama dediğin gibi ise gerçekten iyi bence 2 günü çıkarsa yeter sonuçta yeni nesil telefonların hepsi aynı derecede hemen hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: innformatics

Arkadaşlar, konuya ait bütün sayfaları okuyamadım ve sizlerin görüşüne ihtiyacım var, WP platformuna geçeceğim(Eski bir WM ve Symbiancı olarak) 64gb lık 4g li versiyonuna 1060 lira verilir mi(yurt dışındayım)?

kaçırma al
  • quote:

Hocam şimdi şöyle benim durumum çalıştığım iş yerinde telefon zaten yasak girerken bırakıyoruz çok fazla haşır neşir değilim gün içinde anlayacağın telefonla çok fazla internetle filanda işim olmuyor öyle şuan kullandığım N8 3-4 gün gidiyor düşün 1200Mh batarya ile Ama dediğin gibi ise gerçekten iyi bence 2 günü çıkarsa yeter sonuçta yeni nesil telefonların hepsi aynı derecede hemen hemen

Ben N8 de uzun zaman kullandım 2. hattım için, eğer symbian daki gibi pil ayarlarını doğru tutturursan pil tasarruf modunda N8 kadar çok rahat 3. güne ulaşırsın, video-müzik ve intertte N8 den çok daha uzun süre ekran açık bu cihazı kullanırsın.

Verdiğin bilgiler için sağol sandığımdan daha iyi gibi görünüyor
  • quote:

Verdiğin bilgiler için sağol sandığımdan daha iyi gibi görünüyor

rica ederim N8 den sonra LUMIA 1020 uzay istasyonu gibi gelir sana, cihazı 0 satın alırsan hiç bir şey kurmadan önce güncllemeleri yap ve cihaz şarja takılı dursun bunları yaparken, cihaz kutudan windows 7 ile geliyor yanlışım yoksa 3 güncelleme alacaksın windows 8.1 aldııktan sonrada ufak bir güncelleme daha alacaksın. Sakın windows 7 ile kullanma :)
    Windows7 olmaması lazım ama aklımda bulunacak bu bilgiler tabi alırsam
  • bi hevesle sipariş edeyim diye oturdum pc başına kart provizyon hatası veriyor
  • quote:

Hocam her telefon kendi ekrarnında çok güzel gösterebiliryor dediğim gibi en iyisi internet ortamında incelemen birde bu formda fotograf srgisi bölümünde lumia 1020 ile çekilmiş bir sergi var istersen orayıda bir incele

Çok güzel demişsin. Herkes aynı fotoğrafı çekiyor kendi ekranında ışıl, ışıl ama iş baskı alıp resme baktığında Nokia 808'imden çıkan fotoğrafları insanlar fotoğraf makinesinden çıktı sanıyor ama arkadaşların çektikleri kabak gibi ortada kalıveriyor. Siz de, deneyin bence ekranlara aldanmayın baskı alın her şey ortaya çıkıyor. Ancak, bir 808 kullanıcısı olarak her kulaklığı kullanamamak beni sinir ediyor sözde 3,5 jak ama ne yazık ki, çalışmıyor aynı sorun L1020'de de, var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 11 Ekim 2014; 17:38:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

quote:

Hocam her telefon kendi ekrarnında çok güzel gösterebiliryor dediğim gibi en iyisi internet ortamında incelemen birde bu formda fotograf srgisi bölümünde lumia 1020 ile çekilmiş bir sergi var istersen orayıda bir incele

Çok güzel demişsin. Herkes aynı fotoğrafı çekiyor kendi ekranında ışıl, ışıl ama iş baskı alıp resme baktığında Nokia 808'imden çıkan fotoğrafları insanlar fotoğraf makinesinden çıktı sanıyor ama arkadaşların çektikleri kabak gibi ortada kalıveriyor. Siz de, deneyin bence ekranlara aldanmayın baskı alın her şey ortaya çıkıyor. Ancak, bir 808 kullanıcısı olarak her kulaklığı kullanamamak beni sinir ediyor sözde 3,5 jak ama ne yazık ki, çalışmıyor aynı sorun L1020'de de, var mı?

Evet hocam ben denedim lg kulaklıgını çalıştırdı elimde başka olmadıgı için deneyemedim maalesef .ayrıca 808 çok aradım almak için ama bir türlü bulamadım onunda fotograf kalitesi gerçekten tartışmasız.

• Fotoğraf konusunda FHD ekranda baktığım zaman bile 808 diğerlerinden çok farklı gerçekten
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.