Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eLroS

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Arkadaşlar bende 1020 siyah alarak aranıza katıldım Tam nasıl kullanıldıgını bilmiyorum ama bir kaç sorum olacak arkadaşlar.

1 telefonu sallayınca kamera tarafından bir ses geliyor sizlerdedevarmı
    2 telefonu bilgisayara baglıyorum.Usb modunu değiştirin demekte ama bir türlü beceremedim nokia suite tanıtamadım bu yüzden nasıl yapmam gerekiyor bigilendirirseniz çok sevinirim saygılarımla

2. Nokia Suite ile bağlantı desteklenmiyor. Direkt bağlayınca telefon tanınır tabii XP kullanmıyorsanız.

Windows 8 kullanıyorum kusura bakmayın biraz sorunluyum bu cihazda ios kullanıyordum alışmaya çalışıyorum nokianın sitesinden indirdim baglantı için usb depolama modundan çıkmanız gerektir diye bilgisayarda bir uyarı beliriyor

Nokia Suite silin o eski Nokialar için. Şunu kullanabilirsiniz:http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/0e0fbaf6-fd99-4046-b494-9ce469ae3009
    Ayrıca Bu bilgisayardan direkt telefonunuzdaki dosyalara ulaşabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: galagala0707

Bende gelbial.com sitesinden sarı renk 1020 sahibi oldum.Aklıma takılan 3 soru var.Cihazın ilk açılımındaki arka kapaktaki kotuyucu yapıştırması yoktu.İkincisi aşağı sol tarafta hafif bi kalkıklık seziyorum(camla sarı yerin birleştiği nokta).Üçüncüsü ise cihazın turkcell rom ile gelmesi.Sizce bir sorun var mıdır?

Bende L1020 yok ama, anlattıkların vitrin yada iade ürünü izlenimi veriyor. Telefon belleğinde herhangi bir dosyaya rastladın mı, örneğin; fotoğraf, video görüntülerine?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bende 1020 siyah alarak aranıza katıldım Tam nasıl kullanıldıgını bilmiyorum ama bir kaç sorum olacak arkadaşlar.

1 telefonu sallayınca kamera tarafından bir ses geliyor sizlerdedevarmı
    2 telefonu bilgisayara baglıyorum.Usb modunu değiştirin demekte ama bir türlü beceremedim nokia suite tanıtamadım bu yüzden nasıl yapmam gerekiyor bigilendirirseniz çok sevinirim saygılarımla

2. Nokia Suite ile bağlantı desteklenmiyor. Direkt bağlayınca telefon tanınır tabii XP kullanmıyorsanız.

Windows 8 kullanıyorum kusura bakmayın biraz sorunluyum bu cihazda ios kullanıyordum alışmaya çalışıyorum nokianın sitesinden indirdim baglantı için usb depolama modundan çıkmanız gerektir diye bilgisayarda bir uyarı beliriyor

Nokia Suite silin o eski Nokialar için. Şunu kullanabilirsiniz:http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/0e0fbaf6-fd99-4046-b494-9ce469ae3009

Tamam indirdim hocam teşekkür ederim ilgi ve alakanız için

• galagala0707 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Nokia 1020- Nokia Türkiye garantisi altındadır. Gelbial.com olarak paralel ithalat ürün satışımız yoktur.
    Nokia Türkiye çağrı merkezini arayarak bunu teyit edebilirsiniz. Nokia Türkiye çağrı merkezi numarası: 444 36 65
    Satıştaki ürünlerimizin tamamı kapalı kutudur, size gelen üründe distribütör firma tarafından uygulanan güvenlik etiketi ve ambalajı mevcut şekilde ilk sizin açacağınız haliyle size ulaşmıştır.

Yetkili markalar tarafından uygulanan güvenlik etiketi ve ambalajların tarafımızdan bozulup kutu içeriğinin kontrol edilmesi söz konusu değildir. Bu nedenle müşteri beyanları bizim önceliğimiz olup, kargonun teslim alındığı gün tarafımıza iletilecek her türlü beyanı doğru kabul edip, ilgili üretici/dağıtıcı firmalarla temasa geçmekteyiz. Kargonun teslim alındığı gün sonrası iletilen sorunlar yetkili teknik servis üzerinden çözümlenmektedir.

Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.
    Teşekkürler.

• quote:

Şu an en ucuz ve güvenilir sitede 1199 TL:http://www.ereyon.com.tr/urun/nokia-lumia-1020-cep-telefonu.aspx
    Ayrıca kablosuz şarj aparatı:http://www.teknosa.com/urunler/145053561/nokia-cc-3066-wireless-charging-cover-yellow1020

İyi fiyat gerçekten limitim olsa alırdım herhalde

• Arkadaşlar rahatsız ediyorum lumiada son güncelleme hangisi acaba yazılım sürümü Lumia Black en son sürümü bumudur acaba
  • eLroS kullanıcısına yanıt
    Son Sürüm Black'ten sonra çıkan Lumia Cyan. Güncellemeleri kontrol ederseniz telefonunuz otomatik yükleyecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

quote:

Bende gelbial.com sitesinden sarı renk 1020 sahibi oldum.Aklıma takılan 3 soru var.Cihazın ilk açılımındaki arka kapaktaki kotuyucu yapıştırması yoktu.İkincisi aşağı sol tarafta hafif bi kalkıklık seziyorum(camla sarı yerin birleştiği nokta).Üçüncüsü ise cihazın turkcell rom ile gelmesi.Sizce bir sorun var mıdır?

Bende L1020 yok ama, anlattıkların vitrin yada iade ürünü izlenimi veriyor. Telefon belleğinde herhangi bir dosyaya rastladın mı, örneğin; fotoğraf, video görüntülerine?

Yok hiçbir türlü dosya yok

• Preview for Developers uygulaması yüklü arkadaşlar telefonlarınızı kontrol edin, yeni bir güncelleme var...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

quote:

Yok hiçbir türlü dosya yok

İyi o zaman kurcalanmamış demektir. Aslında satın almadan önce bir mağazada inceleyip, öyle almak gerek. Ama iki mağazaya gittim (Media Markt ve Vatan) ikisinde de, pili boşaldığı için telefon kapalıydı nedense Nokia'ları satmak istemiyorlar sanki diğer androidler çalışıyordu.

• Telefonunda bir sorun fark ettim. Önceden sadece haritalar uygulamasında sorun var sanıyordun ama tüm navigasyon uygulamarım yaklaşık 30 derece hatalı yon gösteriyor bana. Yani pusula tam baktığım yeri göstermiyor. Sekiz şeklini uygulasamda sorun değişmiyor. Metal olmayan ortamada gittim. Kılıfı falanda çıkardım ama sorun devam ediyor. Bunun çozımu var mı ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BordoFedai B kullanıcısına yanıt
    Pusulanın yeniden kalibre edilmesi mümkün. Telefonu 8 çizecek şekilde hareket ettirerek pusulasını kalibre edebiliyor olmanız lazım.
  • O sekize rahmen hatalı oluyor. Zaten sekiz çizmeyince hiç çalışmıyor

• Telefonun ekranını kırdım. Görüntü veriyor dokunmatik Tamam ama duş cam paramparça. Servise kaç lira bayılmam gerekir maddi olarak da kötü zamanımda denk geldi. İnşallah ekran tamamen değiştirilmiyordur. Kaç para öderim?

• quote:

Bu yazılımla müzik senkronu yapılabiliyor mu?
    Yapılıyorsa indireyim, şu an kullandığım Windows Phone for Windows yazılımı sorunlu çalışıyor da.

NOT: yaw zaten W8 uygulamasıymış.. bişey yazmanıza gerek kalmadı!

NOT2: Telefon bayramlık serviste ne güzel dimi :(
    40 yılın başında takılacak boş zaman oluyor onda da serviste..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badtrip -- 6 Ekim 2014; 19:13:32 >

• arkadaşlar telefon yurtdışında resmi olarak 339 dolar şuan l925 kullanıyorum daha yeni aldım bi ay oldu sizce aksiyon yapıp 1020 mi almalı
  • ONG_bagTR O kullanıcısına yanıt
    339X2,27=769,53TL. yuvarlak hesap 770TL. Biz de, ülkemizde 1.200TL.'ye alabilirsek kendimizi şanslı sayıyoruz ki normalde TR pazarında 1.400-1.500TL.'ye satılıyor kafadan 450-750TL. arası özel muameleye maruz kalıyoruz. E ne diyelim bize, gavur dediğimiz adamların yapmadığı zulmü yapanlara zıkkım olsun, boğazlarından geçerken lokmaları ateş olsun demek kalıyor. Bu arada tüm forumdaşların "Kurban Bayramı"nı kutlar ulaşacakları yerlere sağ salim, esenlik ve mutluluk içinde ulaşmalarını dilerim.
  • Ereyon'dan beyaz lumia 1020 ısmarlayarak aranıza katıldım. kronik sorunu vs var mıdır? Gelir gelmez nelere dikkat etmeli? Önerileriniz nelerdir? Bu sorularıma yanıt verecek biri çıkarsa mutlu olurum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-3 güne kadar alacak gibiyim ancak kararsızlık hakim hala bende. Acaba telefonun devri geçti mi diye düşünüyorum. Bide kamerası beklediğim kadar iyi çıkmazsa diye korkuyorum, hani diger üst seviye s5, g2- g3 gibi telefonlarla arasında gerçekten fark yaratacak kamerası var mı? G2 900 civarlarına bulunabiliyor donanımıda çok iyi. 1020'yi almak için tek sebebim kamera. Değer mi?
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.