Yarbay
13 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Günde toplamda 150 km yol gidip gelinecel %95 şehirlerarası yol. Otyol tercihide var fakat gerek yok güzergah trakya da gidişli-gelişli ayrı şerit. Araç 0 tavsiyesi olabilir-2.el tavsiyede edilebilir- sonuçta 0 da olsa çabuk km dolduaracak ve yılda 2-3bakıma girecek. Otomatik olmak zorunda,yol güvenliği önceliğine paralel pahalanan yakıttan dolayıda ekonomik olmak zorunda çünkü hali hazırdaki aracımız km de 40 kuruş yakmakta. Başlıklar altında yol güvenliğini ve ekonomiyi sağlayan araçta kesinlikle yormaması gerek-konfor ve darbe ve izolasyon mümkün olduğu seviyede yüksek olurs tavsiyelerde sevinirim...... cevaplar ve tecrübeleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Şehirlerarası yolda kullanılacağından aracın boyutlarının aşırı önemi yok.
Ek teki video da gördüğünüz sorun yaşanmaktadır, sesi açmanı gerek bixby-ses açma tuşları hizasındn alta doğru ekranda garip bir boşluk ve esneme var tıklandığında çıtçıt diye ses yapmakla bereber aslıda dokunma hisside tepkisi zaman zaman farklılaşıyor.....cihaz yetkili servise gitti buna ek wifi, şebeke ve ısınarak yavaşlama durumu mevcuttu anakart değişip bu şekilde geri geldi.

DHVIDEO=59784]

<iframe allowtransparency='1' marginheight='0' marginwidth='0' src='http://yukle.donanimhaber.com/Embed/?Id=59783' frameborder='0' height='362' scrolling='no' width='600'></iframe>

Ek teki video da gördüğünüz sorun yaşanmaktadır, sesi açmanı gerek bixby-ses açma tuşları hizasındn alta doğru ekranda garip bir boşluk ve esneme var tıklandığında çıtçıt diye ses yapmakla bereber aslıda dokunma hisside tepkisi zaman zaman farklılaşıyor.....cihaz yetkili servise gitti buna ek wifi, şebeke ve ısınarak yavaşlama durumu mevcuttu anakart değişip bu şekilde geri geldi.

DHVIDEO=59784]

<iframe allowtransparency='1' marginheight='0' marginwidth='0' src='http://yukle.donanimhaber.com/Embed/?Id=59783' frameborder='0' height='362' scrolling='no' width='600'></iframe>

6 Ayını dolduran TR Garantili LG G6 modeli cihazlarda ekran ve ekran ile ilgili benim gibi sorunlar yaşayan varsa paylaşmalarını ve Türkiye LG + Türkiye LG Yetkili Servisleri bu konuda neler yaptı neler yaşattılar, çözüm yoluna gidildimi paylaşılırsa sevinirim. Knedi adıma ben ekran ile ilgili yaşadığım tüm sorunları foto ve video olarak belgeleyip kayıtladım, yetkili servisede bu sorunlar ile ilgili gönderip bir sonuç alamadan cihazım geri teslim edildi.

Sorun çok az cihaz ile ilgilimi nadirmi görülüyor en azından alacak olanlarada yardımcı olur diye düşünüyorum. LG G6 ana konuda paylaşılınca anti patik ve hakaretli tepkiler aldığımdan bazı kullanıcılardan başlık açma yolunu tercih ettim.
http://www.youtube.com/watch?v=ZO2yVxk-fZI FULL HD
Dağ bisikleti değilde şehir ve uzun yol-km yapmak yorulmadan zorlanmadan düzgün rijit bir kadro başlangıç için oldukca iyi.

Teknik Özellikler
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8" YARI-ENTEGRE MAŞA YATAĞI
Maşa
28'' SUNTOUR NEX DS MLO 63mm KİLİTLİ

Sele
SELLE ROYAL FRECIA
Vites
SHIMANO ALTUS 24 VİTES

Fren
SHIMANO HİDROLİK DİSK BL-M395 SM-RT54 MERKEZİ KİLİT
Lastik
700X35C 37-622 SİYAH

Jant
28'' CARRARO ÇİFTKAT ALÜMİNYUM 32H DİSK
Mazda Develops Highly Efficient "SKYACTIV-G 1.3" Direct-Injection Gasoline Engine
- Mazda's innovative combustion technology significantly improves fuel economy -

HIROSHIMA, Japan—Mazda Motor Corporation has announced that the "SKYACTIV-G 1.3" direct-injection 1.3-liter gasoline engine will be the first of its next-generation SKYACTIV technologies to be introduced to the market. Mazda will unveil the engine at the Automotive Engineering Exposition that will be held from May 18 through 20, 2011, at the Pacifico Yokohama convention center near Tokyo, Japan.

The breakthrough SKYACTIV-G 1.3 achieves a record high compression ratio (for a regular gasoline mass production automobile engine) of 14.0:1 and exhibits high efficiency, especially under high load at low rpm. In order to avoid knocking – an unavoidable issue with conventional high-compression engines – the SKYACTIV-G 1.3 features a number of new technologies, such as piston cavities that are specially designed to support ideal combustion, and multi-hole injectors that enable precise fuel injection control.

Mazda plans to introduce the SKYACTIV-G 1.3 to the Japanese market in the facelifted Mazda Demio (known overseas as the Mazda2) during the first half of 2011. It will be the first ever 1.3-liter direct-injection gasoline engine to be equipped in a compact car manufactured in Japan. Combined with Mazda's unique idling stop system, i-stop, and a continuously variable transmission (CVT), SKYACTIV-G 1.3 will achieve fuel economy of 30km/L under Japan's 10-15 mode test cycle.

Mazda has applied for over 130 patents in relation to the engine (as of the end of February, 2011).

The SKYACTIV-G 1.3 Engine
The SKYACTIV-G 1.3 Engine

SKYACTIV TECHNOLOGY is the umbrella term for Mazda's range of next-generation technologies – including gasoline and diesel engines, transmissions, and a new body and chassis – that significantly improve vehicle driving dynamics as well as environmental and safety performance. The SKYACTIV-G 1.3 that is equipped in the facelifted Mazda Demio adopts all of Mazda's SKYACTIV engine technologies except for the exhaust manifold. It also features other new components that are exclusive to the Demio, such as a cooled EGR* system.

Under its Sustainable Zoom-Zoom vision, Mazda aims to deliver outstanding driving pleasure as well as environmental and safety performance, and is committed to increasing its global fleet fuel economy by 30 percent by 2015, compared with the 2008 level.

* EGR: Exhaust Gas Recirculation

Main features of the SKYACTIV-G 1.3 engine

Highly efficient automobile gasoline engine and the world's first to achieve a compression ratio of 14.0:1
Multi-hole injectors enable precise fuel injection control for ideal combustion
Mazda's first dual sequential valve timing system (dual S-VT with electronically-operated intake) in combination with the high compression ratio achieves an unconventional Miller cycle (extremely delayed closure of intake valves) that improves efficiency
Compact combustion chambers have a longer stroke for better efficiency
Piston cavities are specially designed to support ideal combustion
30 percent less mechanical friction, due to a narrower crankshaft, new roller followers and low-tension piston rings that also reduce oil consumption
Various countermeasures to prevent knocking, including a cooled EGR system
An updated version of Mazda's innovative idling stop system, i-stop, improves fuel economy by eight percent. It operates with a higher frequency, requires less fuel to restart, and achieves a smoother restart
A lightweight and highly rigid aluminum alloy engine block

Major specifications of the SKYACTIV-G 1.3

Inline four-cylinder 1.3-liter direct-injection engine (with i-stop)
Engine displacement: 1.298L
Bore and stroke: 71.0mm x 82.0mm
Compression ratio: 14.0:1
Maximum output (net): 62kW@5,400rpm (84ps@5,400rpm)
Maximum torque (net): 112Nm@4,000rpm
Venus X2
2 gücü (1800mAh) bir şarj / kulaklık / veri kablosu / 256MB TF Card

Mobil Parametreler
Ağ standardı GSM
Ekran Rengi 260.000 renk
Ekran Boyutu 3,0吋16:9
Size / ses 110 × 52 × 16mm
Kamera HD Kamera
OS MTK Platformu
Bellek Maksimum 4G TF kartı genişletme desteği
Isteğe bağlı Diller Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, İngilizce, İtalyanca It

Destek fonksiyonu
Video 3GP, MP4
Müzik Support MP3 background play
Radyo FM FM stereo koyarak-need kulaklıklar
EBook Destek TXT metin dosyası biçimi
Bluetooth Bluetooth
Üye Fiyat:¥ 730元
Fiyat: ¥ 890 Yuan

QQ Çevrimiçi Hizmet

Satış sonrası servis güvencesi ""
Rapor ihlal mallar ""
100 milyon etki-Cheng Xin Dijital saf bir satış sitesi gibi, o zaten meşru hak ve çıkarlarını, orada markanızın taklit olduğunu ihlal hangi öğeleri ayırt etmek zordur. Eğer bazı ürünler, iletişim ssdg888@21cn.com lütfen, bu tür malların satışını durdurmak için ilk kez olacak yasal hak ve çıkarlarını ihlal ettiğini düşünüyorum. Franchisee filigran olmadan görüntü elde edilirBir diğer önemli parametre veri çoğaltma ürünleri İngilizce Sürüm
Venus X2 değerlendirme ve parametre

Arkadaşlar, lütfen dikkat, dikkat arkadaşlarım lütfen, aynı zamanda güçlü bir uçak 100 milyon etki, dikkat zevk indi! Venüs bir sideslip şekli X2, tam klavye kısayolları, ama aynı zamanda pratik işlevi, FM radyo ve Java oyunları eğlence, 3,5 ve bir çift kart çift soru-böylece bu bile iyi bir makina kaçırmayın kulaklık girişi inç vardır.

Venus X2 multimedya fonksiyonları
OS MTK Platformu
Çekirdek fonksiyonları Çift sim çift bekleme, çift kamera, FM FM radyo, hisse senetleri fonksiyonu, dört bant cep telefonu
Built-oyun içinde 2 common games, destek java indir java oyunlar çok sayıda olabilir
Müzik Support MP3 background play
Video 3GP, MP4
EBook Destek TXT metin dosyası biçimi
Radyo FM FM stereo koyarak-need kulaklıklar
Kamera Piksel HD Kamera
Şikayet et Tanım Destek ses video görüntü, zaman bellek büyüklüğüne bağlı

Venus X2 veri uygulamaları
Bellek Maksimum 4G TF kartı genişletme desteği
Genişletilmiş Destek Java, Bluetooth dosya transferi, Bluetooth kulaklık (ses), Bluetooth müzik (stereo)
Veri Desteği USB doğrudan okumak, Bluetooth dosya transferi, Bluetooth kulaklık (ses), Bluetooth müzik (stereo)
Resim biçimi jpg, gif

Venus X2 ve temel işlevleri
Isteğe bağlı Diller Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, İngilizce, İtalyanca, Italiano, Almanca, Deutsch, Fransızca, Français, Rusça, Русский, Vietnamca Tieng Viet, Arapça, Arapça / العربية, İspanyolca, Español, Farsça Farsça, Türkçe turkce, Yunanca, Endonezya Bahasa Endonezya, Portekizce, Português, Tay Tay / ไทย, Malayca BahasaMelayu, Lehçe
Vücut Kitap 1.000 grup telefon desteği arama grubu, zil sesleri, arayanın resmi
SMS / MMS 150 SMS, MMS desteği
Switch Makinası Destek çekim geçiş
Alarm 5 Grup çalar saat, Pazar Pazartesi çalacak, Ertele zaman ayarlanabilir özelleştirilebilir
Ringtone format MP3, MP4
Hoparlör Bağımsız hoparlör
Diğer özellikleri MP3 fonksiyonu, MP4 işlevler, hoparlör, kısa mesaj, WAP fonksiyonu, el yazısı + klavye girişi, radyo, Bluetooth, GPRS download, MMS, bellek genişletme, e-kitaplar, fonksiyon kayıt güvenlik duvarı, çift sim bekleme çift aramalar Çift Bluetooth, IP çağrı, ajanda, yapılacaklar, çalar saat, hesap makinesi, döviz kuru, kronometre, dünya saati, cep QQ, MSN, Fetion

Venus X2 Görünüm / Ekran
Ürün görünümü Diğer
Büyüklük 110 × 52 × 16mm
Ağırlık 120G
Mevcut renkler Parlatma Süreci Siyah
Ekran Malzeme / Tipi Renkli ekran
Ekran renk sayısı 260.000 renk
Çözünürlük 240 × 400px
Ekran Boyutu 3,0吋16:9
Paket ağırlığı 0,65

Venus temel parametreleri X2
Konaklama 2009/12/26
Uygulanabilir Kalabalığı Kişiselleştirilmiş Mobil
Standart 2 gücü (1800mAh) bir şarj / kulaklık / veri kablosu / 256MB TF Card
Frekans için 850/900/1800/1900MHz
Ağ standardı GSM
Normal görüşme 220-280 dakika
Bekleme Süresi 200-260 saat
Garanti sınırlı garanti 7 gün değiştirme / yarım yıl garanti

Venus X2 Mito takdir

http://www.52sogi.com/product/detail-1-597-36693.aspx çakma xperia2
AVEC diye in ear phones makalı ürünleri sağda solda görüp fiyatlarıda komik olduğundan hep alıp denemişimdir ve yine sağa sola hediye etmişimdir sanırsam 5 kadar modelini alıp kullandım ve yine linteki modeli aldım iphone için üretilmiş olan daha önce bu kadar ufak çaplı ve deliği bukadar mnik earphone kullandıüımı hatırlmıyorumda nasıl bu kadar iyi oluyor ilgimi çektihttp://www.senmai.com.cn/Product/productdetail.aspx?cate=10&ID=690ca7dc-8356-4feb-b03a-d5dd3ec40657&c=1

bu adamlar biraz aşmiş bence hele bazı modelelri var ne desem boş. Noise cancelling modelelri çıkarsa oları merak ediyorum
Değerli Üyeler,

Ön izlenim ve incelememe geçmeden önce cihaza sahip olmamı sağlayan kullanıcının adını vermeden buradan ona teşekkür ediyorum. Ürün Passionate Red renk itibariyle kadın telefonu kesinlikle tuş takımını açmadığınız sürece pek bunu belli etmesede tuşları ortaya çıkınca belli oluyor.Kutu içeriğinde 4gb m2,data kabolsu,çift taraflı şarh cihazı,stereo setler için extra çıkış kablosu,mıknatıslı stereo hoparlörler ve yeni nesil clear bass özelliğini verebilen stereo kulaklıklar çıkıyor.......çok youğn olduğum için telefonu kutudan çıkarıp telefon kısmını pek kullanmaya hatta hiç kullanmaya vaktim olmadı ama kapalı bir sim kartla yaptığım incelemeleri size aktarıyorum.

Öncelikle walkman serisi ıolark en son w910,w760 ve w595 sahibi oldum...getirdiğim ilk c905 imei blok yüzünden geri gitti son 2 c905 getiren iki kişininde otomobili soyuldu o yüzden W705 ile kaderimiz bir araya geldi.
Ayrıntılı incelemeye geçmeden önce slıder mekanizmasını yazayım w595 gibi gerçek kayan mekanizma boşluk ve ses yok işçilik çok iyi,ilk defa bu kadar hafif ve toplu wifi cihaz elime geçti. W705 kutudan çıkan pil sürpriz 1000 mAh kısaca w595 dede 960 mAh vardı ve inanılmaz dayanıyordu GPS kullanama rağmen. Ben cihazı şarj emeden gelen %20 şarjı ile direkt wifi a bağlandım 20-30 dosya kadar indirdim,youtube izledim,walkman ayarlarını......ve wifi yı hiç kapamadım 3 saat sonra pilde pek bir değişiklik olmadı bu benim için şok niyemi çünkü wifi işlerim için Nokia N95 kullanıyorum cebimdede 3 adet orjinal batarya taşiıyorum. W705 pil süresi olarak şu anda gördüğüm en kuvvetli sony cihaz gibi duruyor... Neyse 20 adet aynı mp3 ü hem nokia N95 hemde w910 ve W705e yükledim... ilk testim hpm standart seri kulaklık ile oldu...ayrıntıya girmeden yazıyorum W705 çok ayrı bir dünya N95 ise duvara fırlatacağınız bir cihaz haline geliyor medya -ses kalitesi yönünden,W910 kuru kalıyor W705 in yanında...fakat bir nokta daha ekliyorum W595 in çıkış kuvvetine sahip değil....bu yüzden wifi açık iken yazılım güncellemesine baktım fakat cihazın bu servisinde ihtiyaç ve yeni güncelleme yok diyordu. Bende kendi browserini kullanmaya başladım ve hürriyet,wrc,sonyi bir çok sitede surfe başladım derken donma değilde kesiklik hissi oluştu o arada anladımki cihazda kesinlikle bug var yazılımda....hemen bir kaç java oyun ve java application yükledim bingo yavaşladı cihaz.....ve daha ilk günü pc me data kablosuyla bağladım....günceleme programını kurdum ve anında cihaz için yeni sürüm yazılım var lütfen güncelleyin yazdı bu arada ben ğrpgramı kurana kadar usb kablodan cihaz 8 dakikada baya şarj almış olacakki 89 mb lık güncelleme işleminde yine aynı şarjla tamamladım.
Yeni yazılım sürümümünü hemen açtım wifiıma giriş yaptım youtube ve browseriniden bağlantım ve bingo kesiklikler gitmişti....neyse kulaklık testinde Amerikedan getirdiğim kulak dışı JVC ile devam ettim ve müthiş basslar...bass gitarın sesi....elektronik müzikteki çoklu kanalların hepsini net tek tek fark edip dinliyorsunuz hiç bozulma yaşamadan......bana göre müthiş bir şey cep telefonu için bu başarım...standart dinleyiciler için pek önemli değildir fakat elektronik ve heavy metal dinleyicisi iin bu cihaz bir nimet :) ve sonra kendi kulaklığına geçtim...fazla yazmıyorum kulaklığını biraz sizleri kıskandırayım sennheiser CX 500 ümde olduğunu düşünürsek tek kelimeyle sony mükemmel bir kulaklık vermiş yazmam sanırsam yeterlidir.Açıları farklı kesinlikle kulak içinde vakum yapmıyor üstüne baskıda gelse şapkada taksanız,berede olsa yastıkda olsa değişiklik yok ...kısaca shure ların sanırsam dizaynını biraz çalmışlar.........ekran çözünürlüğü ,kontrast oranı Nokia N95 den çok daha iyi küçük karakterler okunuyor ve net şekilde görülüyor.N0 de okuma ve seçme imkanınız olamaz o kadar minik yazıları....sony tabiikide 16 milyon renk ekrana geçmemiş benc iyi yapmış çünkü 16 milyon renk bir işletim sistemi ve görüntü motorunuz yoksa saçmalıktan başka bir şey değil.
Yoğunluktan dolayı pek inceleme yapamadım kamera kısmına geçemedim ama w595 ileden tek farkının led flashı olduğunu söyliyebilirim birde sanırsam 30fps video kaydı var. Pilni şarj etmedim 6 saat mp3 dinledim çok az kademe eksildi cihaz evde bir yerlerde duruyuor o şekilde.Bu arada oyun e application kurarken hedef kuruluum hafıza kartı gösterebiliyorsunuz ben 180 oyun kurdum çokta iyi sistem kaldırıyor...cihazın kendi müşteriye verdiği hafıza boş hafıza 130megabyt idi ama 89 megabyte update de sonra bu 110a düştü diye hatırlıyorum. java office,pdf...ve bir çok programda kurdum içine.akselerometre uygulamarı su terazisi gibi...kesinlikle N95 den hızlı akselerometre tepkisi...fakat exploreri N95 kadar hızlı değil internet içino yüzden opera daha mantıklı bir seçim.

Resim ve ayrıntılı incelemler için gelecek günleri bekleyin......arkadaşımın 16gb lık m2 sini takıp hız denemesine maruz bıraktım kendi kutusundan çıkan 4gb m2 ile aynı hızdalar...sanırsam 32gb m2 ilede aynı hızda çalışacaktır.
Hakkında
Meslek: T.C.İÇİŞLERİ BAKANLIĞI/GÖREVLİ
İlgi Alanları: synthpop and sports cars
Forum İmzası:
Barış medeniyetle gelir,cahillik insan olmayı öğrenmekle gider.......if we still need protection from each other of US than when will be or how could be named human or humanity hard to be named human.
Forum İkinci El İmzası:
Barış medeniyetle gelir,cahillik insan olmayı öğrenmekle gider.......if we still need protection from each other of US than when will be or how could be named human or humanity hard to be named human.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.374
İkinci El Bölümü Mesajları: 159
Konularının görüntülenme sayısı: 710.380 (Bu ay: 397)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 233 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.